Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Zawsze do usług:) A flaszkę chętnie- na kaca...;) a Już wynalazłam przyczynę mojej gorączki. toż to tarczyca znowu mi siada. Mam całą listę objawów wymieszanych nadczynności z niedoczynnoscią. czytałam,, że to się zdarza. Mniemam , że mam za dużą albo za mała dawkę leku. Znowu spałabym najchętniej 20 godzin na dobę, nie jestem w stanie pisać bo skupić nie mogę się za grosz, nawet ksiażka idzie mi jak po grudzie chociaż normalnie wciągnęłabym ją za jednym podejściem. Do tego dochodzi milion innych rzeczy. uderzenia zimna mam takie, że nawet jak w pokoju są 22 stopnie a ja śpię przykryta i w piżamie tow nocy wstaję w poszukiwaniu bluzy lub szlafroka bo telepie mnie z zimna. i śpię w tym szlafroku z polaru, pod kołdrą- wtedy jest mi znośnie:O a do tego mam problemiasty problem. Mogłaby pomóc tu doktor Patowa- ona się zna. ale może Wy też. W zwiazku z innymi kulejącymi hormonami dostałam diane 35 i bromergon. O ile bromergon biorę kiedy chcę tak diane muszą wziąć w 1 dc. i on właśnie nastał dziś a ja nie zrobiłam hormonów tarczycowych. A gin zalecała mi zrobić je przed zażyciem piguł. I teraz nie wiem czy ta diane zaburzy mi jakoś wyniki czy ona tak tylko na wszelki wypadek mi poradziła. a do endo nie zadzwonię dzisiaj bo jest niedziela. i nie wiem w sumie co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja ino na moment. Mini, ja brałam Diane 35 przez 4 lata i to syf najgorszy ze wszystkich syfów jakie znam. Na co Ci to przepisali? bo to jet ogólnie antykoncepcja, ale przepisują też przy wysokich androgenach. Musisz to brać od 1 dnia cyklu i wpływa na wyniki innych hormonów na pewno, ale co do tarczycy to nie mam pewności, bo miałam ok. Po odstawieniu skoczyła mi waga, wróciły pryszcze i doszło owłosienie na ciele :o okazało się, że mam rozregulowane wszystkie hormony! W czasie brania było ok, ale mam koleżankę, która dużo po nich tyła. One mają wysoką dawkę hormonów i powodują gromadzenie wody w organizmie. x Gryzek, miło Cię widzieć x Funny czytasz 2 część Greya? x Sraczek współczuję, nie ma nic gorszego :o x Spadam ziemniaki odlewać, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na androgeny dostałam:O Wiem, że to silne dziadostwo. ale dużo znajomych to stosowało z powodzeniem. Ja się z testosteronem bujam od dawna. Już raz podejście do tego cuda robiłam ale zrezygnowałam i postanowiłam w pierwszą ciąże zajść. a Tylko właśnie nie wiem co z wynikami. Bo na dobrą sprawę- jak będę stosowała diane- a mam ją brać jakiś czas- to przecież za każdym razem, kiedy będę badać tsh, nie będę jej odstawiać, prawda?a tsh też powinnam na początku robić powiedzmy co 2-3 miesiace. Więc jakoś powinno to się chyba ze sobą godzić. W sumie sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle Przeginku- wracając do diane- to ja miałam kiedyś zdiagnozowane PCOS. Teraz niby jajniki się oczyściły ale hormony szwankują dalej. Więc żeby znów się nie doigrać muszę coś skutecznego wdrożyć. A tymi pigułami chyba najczęściej PCO się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie teściówka wkurzyła na odległość:O Tak się cieszę, że oni nie mieszkają u nas w mieście. gdybym miała ich często spotykać, chyba padłabym trupem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Sarny: LAMINOWANIE SIEMIENIEM LNIANYM 1. 3/4 szklanki wody+ czubata łycha siemienia- ugotować gluta 2. Dodac dowolną maskę do włosów 3. Nałożyć na łeb wraz z ziarenkami 4. nałożyć na łeb worek- najlepiej tak ścisło 5. Posuszyć suszarką (worek) 6. Zawiązać turban z ręcznika a nawet, lepiej by było, z ciecięcego kocyka 7. Po 40 min spłukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mini.zanotuje sobie dokładnie:)na moje trzy klaki na krzyż przyda się troche odzywienia;) d A ja dziś zdycham i to bardzo:(początkowo,z rana myślałam,ze to kacowe dolegliwości,ale nie.wzięło mnie zaatakowało na dwa końce i umieeeeram:( Jeszcze rano coś tam przekasilam;na kacu od razu czułam się po tym lepiej,a tu dupa:(w dodatku telepie mnie febra i plecy/nerki? bolą jak diabli. Przed chwila poczułam obiad i potężna fontanne puscilam:O Zajebista niedziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dzięki Mini.dobry z Ciebie człowiek:) Balwanica ze mnie straszna!dziecko kola paslam a sama,żeby się tym leczyć,nie wpadłam!ale przed chwila mi się przypomlo:P i Połówek mnie leczy;) k Ja się na diane nie znam,nie zarlam never. A wybawilas się choć Mini?jak było w Twej mordowni? Ja się wczoraj ładnie spilam z Mezusiem.poszedł dziś na overa na 6,ale jak oczka otwarlam o 8.30 już był ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajno się bawiłam. Miejsce jest niezawodne. Zawsze znajdę tam to, czego szukam- Ci sami ludzie, ta sama muzyka, ten sam wystrój, taki sam klimat. Poczułam się jak panienka, studencicha normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno mi ta kola dała:Opo niej tez chlustalam dalej niż widziałam:( Teraz została tylko woda,albo smierć:Pbrzuch boli i plecy dalej;ale jak się zbytnio nie przemieszczam to i nie mdli.ciekawe czy to Lalka mi czegoś nie sprzedała?tylko u Niej to troche inaczej wyglądało... Mam nadzieje ze jutro obudze się jak nowonarodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze do tej pory przy brzusznych kłopotach kola pomagała za chwile.tym razem inne dziadostwo się czepilo. Dziś,po raz kolejny,zdałam sobie sprawę jak cenne jest zdrowie.jakie to straszne chorować np przewlekle lub być unieruchomionym,przez ból;nie mieć siły podnieść własnego dziecka,wogole na nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JHak Cię to pocieszy to ja też nie mam dobrego wieczoru. siedzę trzeci dzień chyba nad tym samym dziadostwem i próbuję pisać. prawie 38 stopni gorączki, telepie mnie tak jak przy 42, palce popuchły od pisania tak, ze wyglądają jak serdelki mimo że wcale nie napisałam dużo, łeb mi pęka, mięśnie bolą a ja durnowato gapię się w monitor i za diabła nie potrafię się skupić. a Ale przeczytałam ulotkę od piguł i ten jeden problem mi się chociaż rozwiązał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jednak epidemia:( Własnie Starszy zaczął haftowac i niczym dzidzius narobił na dywan,łóżko,pościel:Opewnie nie wyrobił się przy schodzeniu z góry,z łóżka.prawie Mlodszemu na łeb narobił a ten śpi dalej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaki:( Mogę życzyć tylko dużo siły. Zaopatrzcie się w miski przy łóżkach i zapasy ręczników czy pościeli. ręczniki są o tyle wygodne, ze zabezpieczają teren i łatwo je wymienić. mam nadzieję, że szybko Wam przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Widze, ze trochę pogadałyście przez łikend ;) Doczytam w wolnej chwili, ale póki co widzę, że zdrowie kuleje :O Sarna - jak u was po nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpioszki :) Moja młoda jest coraz większym śpiochem, więc gdybym do pracy nie chodziła w tygodniu to byśmy spały do 9 :P No chyba, że jest łikend, to budzi się z kurami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U nas epidemia na całego!Młodszy w ciagu nocy tez dołączył do drużyny:O No i w sumie rzygali przez pól nocy,teraz piją gorzka herbatę i chyba jest ciut lepiej,tylko ich brzuchy bolą.do szkoły już zadzwoniłam,maja wolne;choć Starszy cierpietnik wystroil się w gajerek i był gotów na poświęcenie:Pwszystko dla nauki:) Pedze chaupe ogarniac.ma ktoś z agencji się pojawić na inspekcję... Ciekawe czy Polowka tez dopadnie Wielki Rzyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak jest, ze jak człowiek pospałby sobie w weekend to zawsze się coś wydarzy, ze nie może:O a zatkałam odkurzacz misiem panda:O ani w jedną ani w drugą dziad nie chce się przesunąć:O a rzygaczom rychłego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. A moje dziecko złote mamusi dziś dało pospać do prawie 10! Rzygów współczuję. A może mały dziczek coś od tych dzieci przyniósł? No z tego przedszkola? No i jak mały dziczek w tym wszystkim od piątku? Zdrowa? Bo jak tak, to by w sumie nieźle rokowało, dzień hafta lub dwa dni i wyzdrowiano. Jam się wczoraj udała podmiejskim na imieniny - sama z bobadronem, gdyż stary w sobotę wieczorem spuchł w okolicy gardłowej :/ a przez noc mu się jeszcze rozwinęło. Wczoraj więc został w domu, a my sie ewakuowałyśmy i dobrze, bo chyba mord bym popełniła na nim. Jakżesz on mnie wkurrrrrwia jak chory jest! Cokolwiek mu sie dzieje, to już, katastrofa, katafalk podstawiać! Wrr. Chory chłop w chałupie jest jak wrzód na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarnino - no to jakiś wredny wirus was dopadł. U nas zawsze jest w kolejności - młoda, ja, potem chłopaki ;) Wiadomo, ze my kobiety jesteśmy delikatniejsze :P Pułku - no wiadomo - jak się facetowi ścina białko w temperaturze 37 stopni top się nie dziw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale daj spokój! Chyba już w dziecięctwie mu się ścięło i dlatego taki ścięty jest :/ Kiedyś kot go ugryzł w zabawie. Oj lamentował, oj jak go szczypie, oj co za ot głupi! No fakt, jak kot ugryzie, to szczypie. Ale lamentował jeden dzień, drugi, trzeci, czwarty.. Wreszcie nie wytrzymałam i rzekłam mu, że chyba faktycznie umrze od tego ugryzienia, bo mi po tylu dniach już by strup odłaził, a on ciągle kona w męczarniach i zamilkł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry! O napisalam posta i mi mlody jednym palcem wzial i usunal! No skandal no! O spalismy dzis rowniez do 10, co oznacza ze mlodziez nie uda sie na spoczynek w ciagu dnia a to oznacza ze wieczorem pojdzie moze spac jak czlowiek :D o Mini - mam nadzie ze z tarczyca wszystko sie ureguluje i bedzie git. Wspolczuje tez wciagniecia pandy:P mam nadzieje ze Cie WWF nie znajdzie jak prorokuje Polk :P o Gryzia - sto lat zalegle! Flaszke chetnie! Gratuluje nowego auta i zycze wyrobienia sie z robota. O Przeginka- ja juz koncze czytac 3 czesc Graya :) dosc kulawo mi to idzie bo czytam w oryginale po ang, ale jednak idzie :) o Sarno-wspolczuje rzygow, oby szybko poszly w niepamiec! O polek-wspolczuje chorego chlopa! Mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej. Inaczej byc nie moze! O kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas idzie ku lepszemu:) Ja już coś zjadłam i nie zwrocilam,żołądek jeszcze czuje ale to pikus w porównaniu z tym co było.Starszy tez już zlazl na dół pod kocyk na sofie po przespaniu pól dnia.już coś tam przebakiwal o jedzeniu ale na razie mu nie pozwalam.i tylko jeszcze Młodszy dogorywa:(znalazłam go biedaka u nas w łóżku zakopanego,śpi. Lalciak tez poszła spać.ona to się otrzasnela i już zdrowa.tylko jeszc cholernica nie chce.ale myśle,ze to i przez zeby. v Własnie tak myślałam Pułku czy my z tych zajęć czegoś nie przywlokly:Oale z tego co się orientuje,to reszta bachorow zdrowa.ale może i moja osłabiona przez zabkowanie,to i bardziej podatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini-rurę podlacz pod prysznic i wyplukaj niedźwiedzia:Dmoze się nie utopi? Ooo Funny przypomniała,ze tu flaszki Ogryzkowej się poniewieraja nie wypite;)ja już mogę pic! Za zdrowie i na zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×