Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

delikatnie mówiąc zrzędzi:Oa jego zrzędzenie potrafi zabić. ma to po mamusi swojej. gorzej wkurzającego zrzędzenie z niczyich ust nie słyszałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego zrzędzenie potrafi zabić.. Naślemy go naaa.. :D A mamusią poprawimy w razie potrzeby.. jako Ciężką Artyleryją.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie.. A u mnie pobudka o 5.50.. :O To dobranocki i do jutra.. Ciężko będzie wrócić do roboty po 4 dniach wolnego.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro sie zabawie w szerloka jak nie bede miec nic lepszego do roboty... ale ministowo mylisz sie,to nie Ty posiadasz w domu najbardziej marudzacy egzemplarz na ziemi.posiadam go JA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sle slodziuskie jak paczusie calunie w pyziunie.wyspijta sie aaaaa to tak...dla niepoznaki...tylko sie nie zrzygajta bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kloc sie na noc ministrowo!!! naprwade,kazdy kto go pozna,przyznaje mi racje-poza tym jest dusza towarzystwa,tryska humorem i wogole...to chyba przeze mnie taki jest wredny:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana- na chwilę w zasadzie. Szykuję moją latorośl do przedszkola. już się nie mogę doczekać aż zamkną się za mną drzwi tej placówki:Dmoże by tak jeszcze jakiś żłobek dla smoka zorganizować??poczułabym się jak za panienki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanieeeeeeeee!!!!! Takam, żem dobra. I humoru na razie nikt nei jeszcze nie spierdolił. Dostałam wczoraj od kupeli Zasłono-storę. Coś jak z Przemineło z wiatrem.Zajebista ale prasować te upięcia:O do tego ciezka i gruba. Stary wieczorem oprasowywał rodzine więc z kamienną twarzą położyłam mu ten kolos i mówię poważnie: to też do prasowania. Prawie zemdlał z wrażenia a że sobie też przegwizdał wczoraj to bez mrugnięcia okiem wyprasował :P Następnum razem jak będzie upierdliwy przygotuję mu do prasowania koce :D odechce mu się zrzędzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością stwierdzam, że naszą szefową-prezydentową należałoby zwalić ze stołka i ogłosić nabór na nową. Ja tam się do kariery nie pcham. mogę być ministrantem od brudnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie da rady żeby schło na oknie?? ja tak swego czasu robiłam z firanami i cienkimi zasłonami. Prosto z pralki na okno. Szybko schło, w domu pachniło i bez prasowania dawało radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty. Ciotka frankowa sypnęła groszem. wywalam go 2 razy w tygodniu na kilka godzin. Dla jego rozrywki i mojego zdrowia psychicznego. ja nierobotna więc mi całkiem trudno o miejsce w normalnym przedszkolu. ale poluję na miejsce w takim, gdzie 5 godz dziennie 5 dni w tyg kosztuje 9 dych miesięcznie. tylko trzeba sobe miejscówę wyczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dostaje rozdwojenia jaźni :O Dobrze, ze na sabacie jako taki porządek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×