Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

i jeszcze słowo na temat poprzedniego topa - nie wiem czy już pisałyście w tej sprawie, ale dla zgubienia przeciwnika warto cos tam popisac od czasu do czasu. Ja pójde się pożegnać, bo w końcu zajęta jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż mam jedno takie przedszkole- w sumie niedaleko siebie, gdzie często są wolne miejsca. ale mnie to nie urządza bo ja jestem czlowiek aktywny i ja do centrum potrzebuje się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam. a jak szybko zareagowali. nono- nowy przywódca nam wzrasta;) A która to poruszyła te zamulające znowu??bo to chyba nie zbieg okoliczności. A ja uważam że lepiej o sobie nie przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ministra - no jakże kto poruszył? Jest jedna taka krewka. Drażni, drażni, wchodzi w czcze dyskusje, bo by chyba pękła wzdłużnie i poprzecznie, a ja potem muszę dzwonić po wywóz szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeś dała... "wystające kosteczki Anji Rubik" nożesz kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jak myślę, że ktoś mógłby popychać takiego szkieleta, to mi się niedobrze robi. No serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. żem dała :) jak myślę, że ktoś mógłby popychać takiego szkieleta, to mi się niedobrze robi A niektórzy takie lubią.. aż za bardzo.. ;) Dewiacja..? Na takich randkach netowych to teraz Cię pytają o BMI.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zmierza.. Tylko ja nie mogę spaść z.. :O Wczoraj z desperacji zjadłam spaghetti.. oprócz liści.. Bez Desperado.. ;) Bo miałam szkolenie do wieczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem tak, bo wena nie doszła... pewno z zimna. Mam lodowate ręce i nawet herbata gorąca nie pomogła. Zaraz robię drugą z cytryną. Zalać którejś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczego nie zgłaszałam A co do cukinii to mąż mi wczoraj zaprotestował, ze nie będzie juz jadł cukinii i brokułów :O I to jest jego pierwszy bunt kulinarny w historii naszego pozycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×