Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a wiesz, jak ona jutro przyjmuje? bo nigdy nie wiem, czy rano, czy później a czasem nie można sie dodzwonić powiem staremu, żeby jej łeb urwał od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mówi że chyba popołudniu ale pewien nie jest. nie musi jej łba urywać bo mój też się tam pofatyguje więc on sobie ręce pobrudzi tą robotą. już leży zdechlak i powoli ledwo żyje. f. jeszcze nie doszedł do siebie. dobrze że e. to taki ugodowy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już.. Czy wypada kląć przy Takiej Okazji.. ? Zajekurwabiście, że Nareszcie... Plus z tego taki, że jest new laptop a do tego podłączyłam nową małą mysz optyczną, bo Młoda walczy bez :) Nie mam mocy pytać, co u Was, ale jednym widzącym ze zmęczenia i bezsenności okiem widzę, że w miarę.. Rafałowi współczuję.. i Wężowi Mini też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo dla wszystkich umęczonych.. czymkolwiek :) I toast za Rychłe Końce.. tegoż. Jest Desperado i to nowe jabłkowe Somersby.. Pijta.. Pija - potem bedzieta loć.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś.. między wierszami.. :O Złagodziłam efekt przedtem mędzeniem, że samoloty odwołują itp.. Jakoś łyknęła. Oby.. Ode mnie były tylko 2 osoby.. No, cóż.. zapodam moim babom, że wychodzą za mąż za rodzinę, nie za chłopa.. wbrew pozorom.. Najwredniejsza odęta szwagierka - obiecała dziecku komórkę - wypytywała, dociekała i wypięła się, a Młoda żałośnie o tej komórce.. :( Normalnie chyba zaciągnę pożyczkę i kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Najbardziej n świecie wkurwia mnie takie chamstwo wobec dzieci. Po co taka gębą kłapie jak obietnic nie ma zamiaru spełniać?? Mnie mogłaś na tą Komunię zaprosić. To na pewno bym przyjechała i to nawet z komórką no!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi naprawdę przydałoby się coś mocniejszego. bo mam powoli dosyć. W ogóle to jestem zła. Wszystko miałam tak fajnie poukładane, myślałam, ze w końcu znalazłam sobie lekarza dla dzieci a teraz znowu do jednej ani drugiej nie mam za grosz zaufania. chyba już na wieki wieków będę skazana na tych odpłatnych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam sprzątania:Ood wtorku pralka chodzi u nas na okrągło. że nie wspomnę o tym w jakim zawrotnym tempie zbierają mi się gary. o prasowaniu nie ma mowy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli która kupuje pampery z rosmana to uważajcie żeby się nie puknąć. teraz robią jakieś "oko" ekologiczne. są droższe i, że tak powiem, "do dupy" (tak jakby zwykłe były do czego innego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibła bym to w cholerę. niech się sami z tym wirusem męczą. albo wzięłabym ich wszystkich i na Ubogą rodzinę by przeszło:D i tu bym bardzo ubolewała, ze tych chamów nie ma pod ręką. Ja mam broń biologiczną i nie zawahałabym się jej użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chamów. siostra była na spacerze ze swoją małą. Dziecko bawiło się w wózku maskotką- ulubionym kotkiem. nagle dotarło do siostry że młoda go gubiła. więc wraca szukać. znalazła go- w paszczy psa wielkości krowy:O więc mówi delikatnie kobiecie, ze to dziecka i czy może prosic o zwrot. jakże ją wmurowało jak kobieta mówi "on nie odda". Więc ta nalega a baba do psa "no daj xxx". Pies miał w dupie jej gadanie więc stwierdziła "widzi pani. mówiłam że nie odda". Odwróciła się i poszła:O siostra była w szoku nawet zareagować nie zdążyła:Oi tak dziecko straciło ukochanego przytulaka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja (nie)stety spadam bo malzonek mi stygnie. Czymajta sie zdrowo i do jutra. Mini, wez se zezryj jogurt jakis, albo i ze dwa. Wiesz, tak profilaktycznie, zeby cie nie posralo Baaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie-idź. co tam- mogę sobie pogadać do siebie:O Mnie się raczej sraczki nie imają. gdybym miała sie zarazić to pewnie już w szpitalu bym to załapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujam się między tymi prezentami dla siostrzenicy i nie wiem co brać. musze przez allegro bo pewnie przez najbliższe dni z domu nie wyjdę. póki natomiast nie zamówię dla młodej nie ruszę dalej- bo mam zamiar wszystko u jednego sprzedawcy zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×