Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No.. chyba na materac.. :D Moje łóżko padło z kretesem - śpię po własnej stronie w pozycji dupa-na-ziemi, druga zapadnięta.. :O Młode rozwaliły swoje nowe w 2 tygodnie po kupnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowę garów zrobiłam. jeszcze drugie pół. prańsko, przygotowanie płynów mlecznych oraz elektrolitowych, szybki prysznic i mogę iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie.. Pomogło. Poodrzucałam już Żywinę.. pomału :) Jeszcze tylko czyjś karaluch się plącze.. ;) P.S. Nawet Ten z Zakutym Łbem się wykazał.. A ło: "Trzymaj się i nie przeżywaj. Zrób co masz zrobić i wracaj do swoich zajęć. Bez zbędnych rozmów." Tak, wiem.. jestem..beznadziejna.. :P Ale o 3ciej w nocy tylko on ze mną chce rozmawiać.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadania wykonane! ja też już nie wiem o co chodzi. ledwom żywa. korzystam z chwili- jeszcze wszyscy śpią. więc należy mi się prysznic gorący. cały zapas wody mam zamiar wylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polkownikowa-dobra zes:D:D widac co mlodosc to mlodosc:D ja po takich"sprawach"co najwyzej ksiazki zcytam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogle to mam cale 160 lozka dla siebie, gdyz stary wstaje jutro o godzinie wrecz nieprzyzwoitej, wiec sie wyekspediowal na kanapke, a stwor poki co chrapie u siebie.Moge ktorejs uzyczyc kawalek malzenskiego loza panstwa B, w ktorym akuratnie jestem sama osamotniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×