Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

spoko spoko, żelazo mu rzuciła, morfologię i takie pierdoły kiedyś miał poziom żelaza 8 przy tym pier.. paciorkowcu, więc ona pamięta, i od czasu do czasu mu sprawdza żelazo, crp, ob takie tam to jest akurat dobre, że tu nigdy nie ma problemu ze zrobieniem wyników, muszę powiedzieć, że moje koleżanki nic nie mogą od lekarzy wyprosić, same latają i płacą :O a jedna doprowadziła sie do tego, że miała TSH 16, chociaż jej lekarzem rodzinnym jest jej koleżanka :O każde przegięcie jest złe,ale ja tam wole, żeby robila te wyniki jak ma nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany to on je, tylko ostatnio jakoś mało w ogóle je właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrisa - mało je? pewno to skok rozwojowy. Wg grudniówek ofkors :D Ministrantowo vel siostro oddziałowa już się młodszej zęby cisną? mój nadal szczerbaty a już szósty miesiąc mu idzie. Wiecie, że za dwa tygodnie będę po pierwszym dniu w robocie? A z gratisów to ja bym nie chciala ani w siki usiąść ani mieć zwierzątek we wlosach. Truskawek? całkiem dobre i tylko 8 zeta za kil. Mogę się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po 6, a za 12 cala lubianka. Staremu kupilam i tak mi pachly z durszlaka... Normalnie az musialam zgrzeszyc. A potem jeszcze dwa razy... nim stary wroci i sie z nimi rozprawi, to jeszcze na troche musze ogluchnac na ich przyzywajacy szept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt że o skierowania się prosić nie trzeba. można ich dostać wręcz na pęczki:D zęby mlodej idą od 2 miesiąca. teraz jest dramat bo cała szczena ją swędzi. ale f. szły od 4 miesiąca a wylazły przed urodzinami więc i z nią moze tak byc... Moje dziecko przespało 8 godzin ciągiem w dzień, po to zeby zaraz po obudzeniu oddać wszystkie 3 czy 4 kęsy jakie zjadł na śniadanie. wygląda to to jak wrak człowieka. 4 dni nic nie jadł:O wtłaczam mu teraz mega rzadki kisiel strzykawą. siły biedak nie ma na nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe skoki sa dobre :D generalnie wszystko mozna zwalić na skoki i na zęby a co tam truskawki u mnie na działce już są, ale rafał wszystkie zjadł i poprawił kubkiem poziomek dzisiaj zażądał borówek za 12 zł bardzo nieekonomiczne dziecko... kasztelana niepasteryzowanego komuś? Bo mój tata zrobił odkrycie, że jest najlepszy znaczy kasztelan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja młodej też będę musiała morfo zrobić. miała dopiero co anemie niemowlęcą. do tego ta krew której pozbywała się w naprawdę dużych ilościach i to obecne niedojadanie... boję się, że mi się zanemizuje na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem Wy zmije!obgadujace na forum publicznym! Z Polowkiem wciąż love-po mojej ciężkiej nocy wybaczylam mu wszystko.On oczywista wstał rzeski jak skuwronek i poczal się dalej opalac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze tych truskawkow i kasztelana,mogą być wymieszane:D Czy usnelo Wam kiedyś dziecko w wannie?tzn takie duże jak Lalka ma?bo niemowlaki to wszędzie zasna:) mi dziś zasnela;na siedzaco:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Ministrantna ze na zeby E narzekasz....u nas tak samo-wciąż wychodzą i wyjść nie mogą,6-ty się przedarl,a sline która Lala produkuje zuzywam do mycia podłóg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. ma motorek nie powiem gdzie i on mi w zasadzie nigdzie sam nie pada. w wannie byłoby niemożliwością Jestem wykończona. a przede mną gary, rozwieszanie pranie i prasowanie tej góry o której wcześniej wspomniałam. no i jeszcze pare rzeczy by się znallazło. masakra. kiedy mi się ten kocioł skończy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocioł się kończy jak umierasz:) Albo jak dzieci na tyle sie usamodzielnia ze radzą dom ojców opuścić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie żartuj nawet:O ja nie dociągnę na takich obrotach do tego pięknego dnia:O Dzisiaj znowu będę z doskoku. bo chciałam to wszystko jakoś ogarnąć przed północą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm trochę mnie zmotywowalas Mini i tez się wzięłam za moja'blizej nieokreśloną przyszlosc' i zlozylam czesc prania.ale nie dalam rady, strasznie nudne zajecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×