Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nooo, a moj stary to ma teraz nieraz bunt 37latka :D To jak mój.. :P Może zamkniemy ich w jednej szopie..? :D Albo drewutni.. Niech sie na co przydadzą.. :D Wioskowa ma zdaje się kominek.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zrobilsm to tylko dlatego ze jutro na 10 zapowiedziala sie moja hmm znajoma i bedzie pierwszy raz I raczej na niej wrazenia nie zrobie z moimi brudnymi oknami:D I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Ubozuchna,ma praczku(jak mawiaja slowacy)wyprala a teraz moje male chinskie raczki skladac beda tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwę zrobiłam. kurde- ta sterta nigdy się nie kończy. stare gnaty odmawiają posłuszeństwa. godzina roboty to dla mnie max- choćbym była w poowie jakiegoś zajęcia o północy rzucam to w cholerę i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare gnaty odmawiają posłuszeństwa.. Mini - weź Ty nie bluźnij :P Ja po wczorajszym staniu i siedzeniu na dupie godzinami mam stopy jak banie i do roboty popylałam w rozpiętych butach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teściowej powiedz że macie rota:) na moją podziałało:D Ale powiem Wam, ze to cham nie babcia. Moi rodzice zaglądają do F. i E. mimo zarazy. młody naprawdę cieszy się i odzywa nieco jak ktoś przychodzi. a tamta tak się o własną dupę boi że w nosie ma poprawę samopoczucia wnuka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakiś meteopata-reumatyk:O czasem przychodzi taki wieczór, ze nie wiem co z gnatami zrobić. najlepiej by było wygrzać je we wrzątku- ale wanny niet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ich więcej- z tym że mężowa rodzina mała. ale już siostra męża odwołała wizytę w sobotę w obawie o swoje zdrowie. W ogóle oni mnie wkurzają. ja tu spracowana tymi zasrańcami a mi teściówka jęczy przez tel o swoich kroplówkach i boleściach. W takich momentach chociaż by odpuściła. ale to jej zawsze musi być najważniejsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabki mylam! Jakie to wazne zajecie!-wczoraj Lalce nie umylam a dzis Starszemu zab wypadl:D:D Widzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×