Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No I taki mialam miec dzien Lenia Smierdzacego,a tymczasem okna wszystkie pomylam,firanki gdzie byly,zmienilam.teraz jeszcze tylko poprasowac te metry szescienne I kwadratowe firanek(juz gdzies w polowie jestem),przy okazji organizuje nasz zlot sobotni do big city:D I chyba nic pichcic nie bede,zamowimy cos chinskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja TAM nic nie znalazłam. Półkowniku - toć pisałam, ze lubię improwizować :P Ja podskórnie nie lubię przepisów. Jako inspirację i owszem, ale jak mam się trzymać miar i wag to mnie alergia chwyta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi.. Conspiration.. I love It.. very much-a.. :D Już lecem.. Wróciłam z zakupów. Puściłam.. 300.. Ja pitolę.. Na co..??? Na chleb, mleko itp (spożywczak) , mydło, żel pod prysznic, pastę zubną dziecięcą i papier toaletowy (lokalny Rossmann)..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.. Wiem..! Kupiłam Lenora w promocji.. :P Oraz se kolczyki (nie srebrne.. tandetne raczej ;) ) i dziecku naszyjnik (śrzebny metal, nie kruszec) - oba z okazji Dna Dziecka ;) I już.. Taka Kwota.. Yyyyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostałam w gratisie.. Takie Cóś do zmywary.. :D Która chce..? ;) I.. dezodorant.. Za.. Wielikie Zakupy.. :D Tera założę topa pt. Czy ja jestem jakaś Niegospodarna, jeśli wieczorem po pracy w 2óch sklepach zostawiłam Tyle.. :P Czytałam tu na kafe taki temat.. Miłe Panie zjechały Autorkę jak burą sukę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ten przepis Szefowej i język mi do dupy uciekł, a ślina kapie na kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezowe Kerownyczki trzeba kupić bezy, śmietankę do ubijania (bodajże 30%, taka do tortów) i śmietanfix oetkera, coby całość nie siadła. bezy się układa na tortownicy w całości, żeby zatkać dziury trochę trzeba pokruszyć. śmietane z fixem sie ubija dodaje troche cukru, cukru waniliowego. Tą ubitą śmietaną można od razu posmarować bezy, albo można odłożyć połowę a do pozostałej częśći dodać zmiksowane truskawki/jagody/maliny itp. i dopiero po wymieszaniu posmarować bezy. na posmarowane układam następną warstwę bezów, na nią kładę znowu masę (najczęściej właśnie tą zostawioną białą) i wygładzam wszystko (2 warstwy to akurat wysokość mojej tortownicy), na wierzch rzucam dla ozdoby truskawki czy inne owoce, czasem robie ciapy z tej kolorowej masy żeby było piknie. do zamrażarki z gościem na min 2h, przed podaniem dobrze jest wyjąć wcześniej jakieś 15 min żeby odtajał i dał się spokojnie kroić. cukry i inne takie dodaje na smaka - cudować z dodatkami można dowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachęcam do zrobienia Śmietanowca: jest sezon na truskawki, wiec akurat pasuje. Czerwonej nie pasuje galaretka, ale reszta może wcinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tych na diecie beznabiałowej :( kolejny sezon bez lodów i truskawek :( kurna, jak ją przestanę karmić, to najpierw się nawalę jak szpadel. Potem nawpieprzam się bitej śmietany z owocami do wypęku. I jajecznicy. A ryby z pięć kilo na raz. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popierdolilo mnie dzis po calosci.narobilam sue jak wol,jeszcze se akwarium umylam!leb mi peka,chyba zatoki daja znac o sobie... Jejx,smietanowiec;ale bym zezarlaaa! I kuuuhva,chociaz platam sie I krzatam,wszedzie jest taki balagan!!ta mala zgaga-to wszystko Jej sprawka:Dale przynajmniej okna czyste,firany I widze rybki:D:D A Ty Polkowniczku ile masz zamiar karmic?? Zgaga ssie drze,idziemy sie namaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj była u mnie Mama, która karmiła 3 lata :) Ale mały Pacjent prawdopodobnie psychiatryczny (kierowałyśmy dalej) więc tyle jego, co się nassał.. :O Puł-tajny chyba tyle nie da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnicą: żółty Reds, Desperado (dla Zdesperowanych) i jabłkowy news Carlsberga.. ;) A do tego - Erdnuss Berge Volmilch (knackige erdnusse in vollmilch-schokolade) czyli Słodkości do Mdłości w Dużej Ilości :D Braaać..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym tak troche chciala, a troche nie. Z jednej strony to z tego wszystkie problemy z jedzeniem. I ta pieprzona dieta :/ Z drugiej - lek na kazde zlo. Wygoda, bo nie trzeba prowiantu targac. Poza tym ona to lubi, a ja tez lubie, jak mi taki przytulas zasypia, mlaszczac z upodobaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja przyjaciółka przestraszyła mnie wizją, że to z pogranicza erotyki.. :P ..Ale zgadzam się z nią, że dziewczynki powinny być dłużej na, bo "faceci to tym się jeszcze w życiu pobawią.. " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzycie ze mialam zamiar jeszcze isc biegac???(isc-biegac!!!) Ale juz umarlam w szlafroku przy Zgadze. Ja nie karmie juz chwile ale Mloda jak dojrzy cycka to cala rozploniona:D ale wiecej mi teraz bolu sprawia niz przyjemnosc tego warta...z Srodkowym jakos milo cyckowanie wspominam 2-letnie,a z ta Baba moja...szkoda gadac. Rany Julek,Uboga jakie Ty masz pyszne pysznosci do picia!a ja flak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×