Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ja ZAWSZE rozpuszczam na ogniu:D Rety,kajzerki,ale bym zjadlaaaaa!!najbardziej lubię z serkiem topionym z ziolami uhhhmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puł-tajny
Zara bede nazad, tylko jebne tym cwokiem o sciane. Znow mi podstep zrobic chcial O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebnij, przydpenij, puść mu bąka między klawisze oo ! Tymczasem proszę koleżanki, chciałabym Wam powiedzieć, że za 45 minut nastanie sobota, i że mam TAAAAAAAAAAAAAAKĄ górę prasowania i u mnie płyn do zmiękczania wcale tego nie zmiejsza chyba że kurna prać nie umiem. A wicie, że na mojej ulicy jest pani, która ma 1,5 roczną córkę i daje jej CODZIENNIE małą paczkę chipsów firmy znanej na L, a jak nie chce jeść obiadu, to żeby zjadła cokolwiek jadą na frytki do Mc'Donalda... nie skomentuję, bo po co się denerwować. Ale, za to po kaszę jeździ specjalnie raz w tyg na drugi koniec miasta bo tylko ten jeden rodzaj u tego jednego pana jest najzdrowszy a ona byle kaszy jeść jej nie da. HA HA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pieprze O.o ale te durne baby same to funduja swoim dzieciom :/ widzialam ostattnio 10-12 latke z celulitem na udach wiekszym niz moj. W jednej lapie lody, w drugiej czipsiki na zagryzke. Zreszta, uda tez miala wieksze niz moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jak patrzyłam na te zdjęcia z wojażu Nielota.. samo mi się nasuwało, że te nastolatki jakieś tłuste.. :O Ja to jeszcze rozumiem: lata i leki, ale takie kilkunastoletnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D i tym optymistycznym akcentem zbieram swój tłusty zad i w podskokach zasuwam do łazienki. Swoją drogą, czy Wasze dzieci wsadzają / wsadzały głowy z zaciekawieniem do kibla? Matko! Łazienka to ostatnio najulubieńsze miejsce funika. Z błyskiem w oku majstruje przy pralce, rozwija papier toaletowy, wrzuca ręczniki do kabiny ale nomeritum jest kibel. Wsadzić tam łeb jest czymś chyba wspanbiałym? A wrzucić ulubione autko to już w ogóle wypas. On tylko czyha aż ktoś pójdzie do łazienki... No, to po kielichu na dobranoc i ... DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił Pan i Władca z pracy... Zły,wkurwiony,dla zony niedobry.nie powie tego ale już fochuje bo idę pic,sama bez niego,takiego biednego,zapracowanego zuczka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półkowniku - rację muszę Ci przynać. Co fakt to fakt. Do tego dochodzi brak ruchu, bo siedzenie przed kompem, w domu w ogóle. Jak ja miałam 15 lat to jeszcze w gumę grałam a teraz? weź powiedz tej młodzieży żeby dupy ruszyły.. ehh.. No dobra, jeszcze jedząc naleśnika posiedzę z wami [to a propo tłustego zadu] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna - :D :D:D Biedny żuczek niech w pokorze czeka na swą Panią by móc ją wspomóc w stanie niezdolności, by móc jej umyć bródne stopy i ładnie ułożyć do łóżka. Za zaszczyt może również uważać możliwość podania miski do ewentualnego pawia kosmosu. I takoż niech uczyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko - zaraz spełnie Twe oczekiwania i naprawdę sobie pójdę :P Półkownik - puściłaś bąka miedzy klawisze?? :P a co do wieszania, wieszam najładniej jak potrafię, strzepując uprzednio i dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że od mojej koleżanki brat - debil mówię Wam - jebnął sobie w tatuażu na klacie samej ogromnego kolorowego diabła tasmańskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×