Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Aaa.. zapomniałam się podzielić rewelacją z Wczoraj.. w tym biegu i pośpiechu.. między pracą a białym tygodniem, na który latamy popołudniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam.. pewną nie pracującą już u nas panią.. I okazuje się.. że wieść gmina w krainie Wysuniętej Placówki niesie, iż.. mam sponsora i kochanka.. :P Miło było usłyszeć opinię: "Ona jest tak Inteligentna, że.. X na pewno udupiła i on jej płaci a ona tego tylko nigdzie nie wykazuje" :D oraz "Taka ładna baba nie może chodzić xx lat luzem.. na pewno ma na boku.. " :P Normalnie: miód na mą skołataną Duszę.. :D :P :D Jaki z tego Wniosek? Otóż: nie ma Samorządnych, Samodzielnych, Samofinansujących się Kobiet.. :P Są tylko słabe, niezaradne przydupnice Prężnych Kasiastych Kochasiów.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitolę.. :) Że też można aż tak poruszać małym kurzym mózgiem.. :D A swoją drogą: już na studiach mówili nam, że po III roku to już tzw. Trzecia Przecena i która wtedy nie złapie, nie ma szans w dalszym Życiu :D Bo oni starych dup nie lubią :D Byłam szczęśliwą sparowaną, więc nie rozważałam tego jakoś szczególnie dogłębnie, ale.. zostało w głowie :) To która Przecena ja tera jezdem? :P Na zdrowy rozum: taka stara, przekwitająca baba bez jakichkolwiek perspektyw i sponsor..? No, nieee.. Gdybym jeszcze całymi dniami gotowała, sprzątała, prała (no, ok.. piorę.. bo Lubię..) i za nogi rozpłaszczona na glebie każdego potencjalnego chłopa podejmowała.. ale.. Ja??? Hyhyhy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko Zakuty Łeb ubóstwia, bo potrafię w łeb strzelić i kopa sprzedać.. nawet dwumetrowemu i 120 kg żywej wagi ;) Bo mam jeszcze reflex i w porę potrafię uskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalooooo!!! Na agrykole mamy ładny kawałek. Choć bezpośredni autobus. Hm. I do moich rodziców mieliśmy jechać. W efekcie pewnie nie pójdziemy nigdzie prócz okolicznej dniodzieckowej atrakcji, bo pizdzi, gwizdzi, pada i zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×