Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

chciałam się tylko pochwalić, ze jestem twarda. teraz mąż się obraził, ze olałam jego umizgi:O ale zadziwiające jest to, że na mój obiad się nie obraził:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tą czekoladę. albo miałam lipny przepis albo mm to nie jest to. czekolada jest miękka tak że palec można wbić. ale to nic:D smakuje jak mleczko w tubce kakaowe. pyyyyycha! a ta gangrena mi to wyżera:O na czekoladę kurdę też się nie obraził:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Mój jak się na mnie obraza to z całym dobrodziejstwem:D obiadu nie tyka.co mnie osobiście rozpierdala;fochy fochami,ale żeby nie zjeść,pfeee:D Kreacja na Wieczór U Królowej naszykowana,brylanty się blyszcza jak psu jajca i żeby tylko Mała Zgaga zechciala paść zgodnie z planem to będzie git!:D Lecę odkurzac przed zlotem czarownic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaiste, zadziwiające jest to.. :D Ale faceci to mnie Nigdy nie przestaną Zadziwiać.. :P Sarna - aaa, to Ty u E-królowej dziś pijesz.. za jej 50-lecie panowania.. Szarpnęła się Elka, nie ma co.. :D Tak z poddanymi.. ;) Mini - dawaj swoją.. :D Niech się podłączy.. jako Imienniczka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomyślałam o tym - dawałam go kiedyś na topie: http://www.mojeciasto.pl/ciasto,7856.htmlgclid=CPnpi5WMsLACFQIYzQodqhxGSQ Znam z dzieciństwa podobny - mama robiła w tzw. kryzysie, kiedy nie było oficjalnej czekolady.. Jak się wrzuciło orzechy (o migdałach nikt wtedy nie marzył.. może na Wielkanoc..) i jakieś pokruszone ciastka typu petit-beurry, to buło pyyychaaa.. :) i palce lizać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wrzuć tu ten przepis na swoją NieCzekoladę.. Jako że Słodkości do Mdłości.. :D Ja chętnie zrobię.. Średnia wyżera wszystko, co choćby brązowe i pachnie czekoladowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam taki, ze pół kostki masła, pół szklanki mlleka i szklankę cukru podgrzać do rozpuszczenia masła- nie gotować. do tego 2 szkl mleka w proszku z dwoma łyżkami kakao. wymemłać i do lodówy. nie wiem czy to mm spaprało czy szklanki miałam jakieś nierówne. ale i tak da się zjeść, poprawić humor a nawet zemdlić na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pospać do tego 00 Ja to dziecko musze trochę rozepchac. przed szpitalem wciągała na raz 180 ml a po szpitalu- 60:O teraz ją futruje przez sen to je trochę więcej. bo już mi marniała w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×