Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nie. Dziecko głodne o tej porze.. Pomyśl Uboga co o Tobie myślą jak Ty miałaś 3 :D Mam to w dupie.. Pies-w-dole (jak mawia średnia) to.. :P W tylne łapki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Przyjaciel twierdzi, ze trzeba Przejść Wiele żeby przeżywać Poświatowską.. Widać... bo Przeżywam.. Ale on jest Poetą... czynnym.. Z czyimiś poglądami się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź no, Mini , ulżyj mi i opróżnij jakąś puchę.. Sama nie mogie tego wykończyć.. Bo się udam zygzakiem na miejsce Odbioru.. Nielota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dłuuugo nie miałam.. bo NIE. Ale któregoś dnia.. Teściowa.. przysłała.. dla dziecka..wbrew mojej woli :O Bo UPOŚLEDZONE wg niej było.. bez TV.. :D ..Kumasz..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor milym paniom. Krewno-a to ci nius :D Mini - twarda badz. A czekolade modyfikowana wyzryj cala, chocbys pawiem rzucic miala a nie daj podlej kreaturze! Moja kreature oddam tanio. Byl dzis kompletnie bezproduktywny, kompletnie. Zeby sie chociaz z dzieckiem pobawil czy na spacer zabral, zebym ja mogla byc produktywna :/ Mejdeja skonczylam prawie. Jeszcze tylko trzy pociagniecia i mozna hulac. Wpadlam na genialny pomysl na usztywnienie panela - material kupilam cienki i zeby bylo letnio i przewiewnie, nie chcialam tam pakowac za duzo fizeliny. Wiec wszylam w srodek kawalek przescieradla, tadam. Efekt zamierzony zostal osiagniety i nadal jest przewiewnie, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×