Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

dzien dobry ! Jak milo Was widziec o poranku :P wybaczcie pisownie ale pisze z telefonu i no co tu ukrywac, chujowo sie pisze. Z tej okazji czestuje kotletami juz usmazonymi, tymi przed smazeniem Wam daruje :D widze ze temat chlopow na tapecie. No cuz, moj aniolem nie jest, raczej rowniez leniem. Choc nie moge powiedziec, co powiem zrobi, ale czasami tak mnie rozpierala, ze mam ochote wyjebac go w kosmos. Wczoraj zaczal sie burzyc i fochac o jakies pierdy na co ja jeblam fochem niemal stulecia, dzis zobaczywszy, ze dalej mnie trzyma przydreptal z przeprosinami. Zwazywszy ze to nie byla wielka sprawa wielkodusznie wybaczylam :D ale moj mnie rozpierdala pytaniami typu "gbdzie sa moje spodnie?" na co ja mu mowie "nie wiem, zobacz w lodowce" i na odwrot "gdzie jest sok?" na co ja "poszukaj w szafie". Ubaw mam nieziemski widzac jego mine, ale przyznac musze ze skutkuje, bo juz coraz rzadziej sie pyta o takie sprawy. I tak mozna bez konca. Czasem sie zastanawiam po coz nam oni? Takie male kurna stworzonka, czasem wydajace sie pozbawione logicznego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - badz wiec twarda, a co! Niech sobie nie mysli stwor jeden! Uboga - to niezle Cie podsumowali, ale z drugiej strony moze zazdrosc ich zzera? ! Ty sponsorowana kobieto, Ty! :D Sarna - jak glowa? Zyjesz? Polkownik - mejdej musi zostac nam okazany jak zakonczysz dzielo, najlepiej z wsadem :D kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zyja euro, a tu nasi siatkarze tak wspaniale sobie radza! Dzis gramy z Brazylia, kto wiec wygra mecz? POLSKA wygra mecz ! La la la la :) musiscie mi wybaczyc, ale siatkowke to ja kocham :) dzis pewnie bedziemy musieli jechac do tesciow, nie lubie tam bywac, ale co zrobic. Tesc po dwoch zawalach, to stary chce z ojcem wiecej sie widywac, zabronic mu nie moge przeciez a i mnie w sumie te 2 godziny nie zbawia, prawda? Mlody ma podobnie, nie jest to jego ulubione miejsce. Ale wiecie, po ostatnim zawale jak tescia reanimowali to on zlagodnial. Normalnie metarmorfoza stulecia. Ale jego zawsze bardziej wolalam niz tesciowa, bo on choc wredny i nerwowy czlowiek to chociaz szczery. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak pogadac do siebie. No coz, drogi pamietniczku (cium) bede juz konczyc na te chwile bo obiad ide konczyc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe! Funik rozsmieszylas mnie bardzo i teraz łeb napiernicza jeszcze mocniej! Kryste jak się wczoraj naprosilam,fuj!!wszystko przez ten darmowy dzin!!no szlag jasny,taka zayebista Party a ja zwłok stulecia!!fak it!w zasadzie przespalam cała na kanapie pod kocykiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna - ciesze sie ze przyspozylam Ci dobrego humoru, ale ten bol glowy to naprawde nie ja! :P Uboga - no Ty to sie znasz na rzeczy :D a funygejmik doskonale wyczuwa nastroje mamy i poszedl spac i nie pojechalismy sasasa :D uwazacie ze jestem wredna? Nieeeee, skad :D wlasnie pozeram czekolade, ale poczesruje Was coby caly celulit nie zostal na mojej dupie tylko :P wiecie, doszly mnie dzis refleksje, ze sie starzeje. Tak, to nieuniknione. Ale, ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga! - matko! Teraz do mnie dotarlo! FUNIA?? Wszystko rozumiem, ale funia? Jak pies sasiadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×