Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

uboga- to było chamskie No, ja przeca Chamka jezdem.. :P Aaa, niee.. To Tamta.. TAM.. Tadam.. Przecież nie życzyłam jej 100 lat w celibacie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna, bo tylko wypalanie jest skuteczne, niestety... Czesem pomaga brodacid ale to rzadko moim zdaniem. Nie bawiłabym sie w samodzielne wymrażanie bo niestety ma czesto odwrotny skutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franklin nigdy się nie nudzi. wiecie ile my tego mamy:O mąż jak jedzie na stację to często wraca z dodatkową sztuką. od zatrzęsienia. ale kolekcjonujemy bo lepiej czytać różne przygody niż w kółko jedno i to samo. przeklinam dzień w którym zakupiłam pierwszą opowieśc. wałkujemy już to ze dwa lata i końc nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziczyzno - ludowo - hardkorowo: sok z zielska zwanego jaskółcze ziele - ułamujesz gałązkę i malujesz tym sokiem. Powtarzasz czynność codziennie, aż odpadnie kurzajka. Moja mama tak sobie wyleczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz zasmarowala dlugopisem siebie I okolice;) Tez czas ruszyc tylek,Bo po wczorajszym najezdzie znajomych moja kuchnia to obraz nedzy I rozpaczy:( wieczorem musialam sie Polowkiem zajac,ktoremu cos w plecach strzyknelo I masz babo placek!!po katarze po ktorym prawie umarl:p takie cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskolcze ziele tez juz stosowalam,choc mocno niesystematycznie.nawet do ogrodka przytargalam,ale przez te ciagle deszcze zgnilo:o Zgaga mnie cala dlugopisem pomazala korzystajac ztego ze klikam!czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zmienili zdania:D znowu pada:D Wiecie jakie chamstwo smyku panuje?? jak zwraca się towar to nie oddają kasy tylko kartę upominkową o takiej wartosci- do smyka rzecz jasna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczyściwszy siebie, stwora i kuchnię z kaszy :O U mnie ze wszystkich barwnych, kolorowych, wierszowanych i ogólnie Ciekawych und Pouczających książeczek rządzi instrukcja obsługi telefonu. I sobie czytamy, oglądając rysunki: "Był sobie telefon, który się nazywał sony erikson c510. Miał z tyłu klapkę pod którą mieszkała bateria, i drugą, pod którą były schowane dwa oczka. Jedno świeciło światełkiem, a drugie robiło zdjęcia stwora. Z przodu telefon miał ekran, na którym byl bobas oraz dużo różnych guziczków do naciskania. Z boku miał dziurkę, do której wkładało się kabelek..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusta pralka poszła bo potrzebowała odświeżenia. nie miałam sody to proszek dałam:O niech to szlag. gdybym wiedziała to bym pranie dzisiejsze na wieczór odłożyła . przecież jedzenie ważniejsze od prania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic. zadwolę się nalesniorami z budyniem. a teraz spadam póki młodzież śpi przepraszam Was za te wiecznie pozjadane literki ale mój lap jest już wykończeniu i czasem jak się nie pierdzielnie w klawisz z impetem to takie luki powstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziec mi pomidora ukradla z kanapki zeby sie z kociusiem podzielic:)kocius,owszem,majonez zlizal ale pomidory nie w jego guscie;) i placka mu dala;jaka dobra:) A teraz mini taczkami piach po ogrodzie rozwozi;jaka gospodarna;) i wola"aj ajj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×