Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dżes, przybywanie na każdy szloch to nie jest za dobra metoda wychowawcza :D oczywiście w późniejszym wieku, bo niemowlaki mają swoje prawa dzieci o wiele pewniej czują się z rodzicami, którzy jasno określają granice mimo szlochów - znaczy w ten sposób postępują, żeby dziecko nie miało potrzeby szlochać moje nie ryczały w zasadzie wcale - duża zgrzytała zębami i warczała w zamian, ją musiałam trzymać twardą ręką a młody jest z natury zgodny i poproszony z uśmiechem zroi wszystko, co sie od niego chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz z soi? bo ja jakoś nie mam pomysłów a lubię, jedyne co robię, to a la schabowe ;) widzę w sklepach takie różne granulaty itp ale jakoś nie odważyłam się kupic, podrzuć pomysła, to może zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżes - aleśmy tu wymodziły motto..razem.. :D Tak naprawdę nie ma Nadludzi - są tylko Ludzie Dokoła.. Żebym jeszcze to umiała wrąbać w stopkę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:17 Sąsiad gotuje.. kalafior.. Omg.. o tej porze.. A ja mam te wyziewy w mojej kuchni.. To ja mu teraz powiem, że se.. Grzyba zapuszcza..!!! Oo. I on przestanie mi smrodzić w nocy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa- ha.. Bym nie wpadła.. Za Chiny Ludowe i Koreę Pd.. :D Dobrze tak czasem się zderzyć z własnym debilizmem.. :) Niezła lekcja Pokory - przyda się, coby bąbelki nie walnęły do łeba..od środka.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem założyłaś z góry, że nie umiesz tego zrobić, nie zastanawiając się nad tym, czy umiesz czy nie :) Zakładając sobie pierwszym razem internet, poraziła mnie myśl, że nie mam karty sieciowej. Kupiłam kartę i zastanawiałam się, kto mi ją założy. Miałam plan poprosić o to pana montera od kablówki za jąkąś drobną opłatą. Ale pan monter się spóźniał, więc dla zabicia czasu rozpakowałam kartę, rozkręciłam komputer i okazało się że umiem to zrobić =D Ba, nawet jakbym chciała to zrobić źle, to by się nie dało =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa.. ja ;) Akurat.. :D Ale że założyłam, to fakt.. Stało się tak przy moim NiedoInformatyku.. On Zdolny (do Wszystkiego) chłopak, a ja.. Biedny Mały Żuczek.. :( Od zawsze Tak Miałam.. ;) W liceum mój ojciec, porażony mymi Umiejętnościami Matematyczno-Fizycznymi, orzekł: Barania głowo, niech się może L. (ciotka) z tobą męczy.. ja nie widzę perspektyw.. :D Więc spolegliwie i grzecznie spoczęłam na laurach Baraniej Głowy, a oni we dwójkę odrabiali za mnie codziennie geometrię.. :P (jako skrzyżowana po chamskim przestawieniu na prawa rękę lateralizacja mam Dziurę w Mózgu w miejscu, gdzie inni mają neurony umożliwiające wyobrażenie sobie Rzutów Figur: ja mogę co najwyżej rzucać figurami.. w matematyka.. ;D) ..Bo zderzeń kul sprężystych i niesprężystych już mi fater nie darowali.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie przestawiali, ale dziury nie mam :P za to nie dla mnie wszystkie fitnesy i takie tam, bo to co instruktor robi, robię w przeciwnym kierunku (i. w prawo, ja w lewo i odwrotnie) "spoczełam na laurach Baraniej Głowy" XD następna maksyma do stopki XD sprawdzałaś? umiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e co ty z ta soja.ja wszellkie takie lubie.robie pasztety glownie.kotlety tak se lubie..no i tofu kupuje i biale i wedzone.kurcze przepisow jako takich nie mam, bo obiady na woka i co pod reka z przyprawami a jak cos bardziej robie to chyba troche tez bez miary. to matce powiem zeby soje jadla, bo ona wlasnie menopauze poczula...biedna taka ,zawsze nerwowa ale teaz to juz jadem strzyka wkolo i niestety ma tego swiadomosc...wiesku moze ozesz co poradzic takiego ziolowego, bo ona antytabletkowa to jej podsune, czyli posle poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżes - ja sobie jakiś Menoplant i Soje A +E z Bio Ogrodów kupiłam, ale mój Doktor mnie wyśmiał.. Stwierdził, ze jak ktoś dojrzewał niewiele przed 18-tką, to może jeszcze rodzić.. :P Więc nie łykłam i mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa mizimizimizimiziiiii :D A teraz trzepaczką raz-dwa-trzy! na dupe, aby troski pognac precz! Teraz podnies rece do gory: nacieram mocno czarnym kotem pod pachami, aby wypełnić cię blogą energią kociej olewki, dobroczynnym prądem kociej glupawki oraz aby sprawdzic, czy masz laskotki. Teraz jeszcze odtancze mistyczny taniec z dzwoneczkami i durszlakiem zeby bylo bardziej odjechanie i niniejszym informuje, ze zostalas uzdrowiona z dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień wolnego maja bachory w szkołach wiec jak zwykle zrobilysmy z koleżanka wymianę studencka:) Żeby tylko pogoda była!!?? Chyba się o to pomodle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×