Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wiecie, postanowiłam oszczędzać na poważnie. Znalazłam w sieci blog Frugala, jego szablon "nasza kasa" i mam plan wypełniać to co miesiąc i mam nadzieję, że uda mi się zaoszczędzić trochę więcej grosza. I tak oszczędzam i nieroztrwaniam kasy, ale i tak mam wrażenie że czasem coś przepuszczam niepotrzebnie. Cobaczymy co z tego wyjdzie, ostatecznie nic na tym nie tracę przecież, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Zeby nie było, ze znikam bez pozegnania to przyszłam się pozegnać :P Jutro z rańca ruszam na urlop, wracam, w środę strzaskana na mahoń i wypoczęta :P No, o ile moje dziecko swoim stałym zwyczajem się nie rozchoruje na wakacjach i będę miała okazję zwiedzić kolejny szpital :O Tfu, tfu Baj, baj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie rewelacyjny przepis kulinarny na kurczaka !!! "Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki, cynamon, skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy specjalnym sosem, tj. szklanką wina białego, szklanką wina czerwonego, dodając 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml smirnoffa i 50 ml białego rumu i obowiązkowo 150 ml tequili. Potrawy nawet nie musimy wkładać do piekarnika i piec...! Kurczaka wypierdalamy bo jest zbędny. Natomiast ..... Sos.. Sos jest .... paluszki lizać! SMACZNEGO :D P.S. Kurczak musi być martwy bo inaczej bydle sos wychleje !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To I ja donaszam salatke I pizze.taki dzis zestaw zaserwowalam.salatka z makaronem,przepyszna.nawet Mlodszy,ktory ma awersje z alergia na warzywa,bral dokladke;) a pizza zwykla,kupna.tyle mi zaszlo na miescie ze nie mialam sil zeby czarowac.Polowek cara zabral,a ja...zapomnialam portfela I musialam sie wracac.alzhaimera poczatki smutne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze dziec mi juz spi!!!!!ide orac dalej,norrrrmalnie ogarnelam sie dzis z chalupa;) jeszcze resztki prasowania i....nastepne sznury schna:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecana sałatka i piwo Koźlak - ku pokrzepieniu serc :) Padłam rytualnie na kanapie :O Oglądałam jeden film, obudziłam się w trakcie drugiego.. Coś mi nie pasowało, bo zwykle o wampirach nie oglądam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hle hle:D Krewno:D Czerwoncu to odpoczywaj tam az odciskow dostaniesz od lezenia:) Zakonczylaaaam!!prasowanie,sprzatanie zmywanie kapanie sranie i inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie wczoraj kolezanka wieczorem padła więc nie zjawiłam się na sałatkę:( Jak to mawiają wielcy poeci z happysad -dzień który zaczął się marnie marnie skończy się. Mój się zaczął kiepsko i taki jego finał tez przewiduję:O Stawiam kawę i zbieram się z trzodą po raz kolejny do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie wczoraj kolezanka wieczorem padła więc nie zjawiłam się na sałatkę:( Jak to mawiają wielcy poeci z happysad -dzień który zaczął się marnie marnie skończy się. Mój się zaczął kiepsko i taki jego finał tez przewiduję:O Stawiam kawę i zbieram się z trzodą po raz kolejny do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam, porywam i wypijam z kwaśna miną.. "Koleżanka" z wrednym uśmiechem zaznaczyła w poczekalni wszem i wobec, że miałam być "na 8.40" mimo, ze wczoraj uprzedziłam ją, że mam dojazd dopiero na 9.00. No, ale trzeba się wywyższyć, nie..? Zwłaszcza że szefowa przechodziła.. W nosie mam, oficjalnie zaczynam za 1,5 godziny i to moja łaska że się zwlekłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×