Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Witajcie! alez macie pasjonujace tematy:O a ja mam mega wkurwa ustawicznego od momentu,kiedy zdecydowalismy sie zrezygnowac z auta wynajetego!!no chuj,dwa maile napisalam i nikt nie raczy odpowiedziec!!szlag nas juz trafia!!kase wiedzieli jak zdoic z konta,a teraz echo!! wogole jak poczytalam na forach o tej wypozyczalni to mnie tylko leb rozbolal!!wiem,ze tak to mozna by sie do prawie kazdej przyczepic,ale ta slynie z unikania kontaktu:O:O no i co teraz zrobic?mam zamiar napisac kolejnego maila,ale watpie czy ich to ruszy?i zaczac dzwonic:/ choc wyczytalam,ze moze byc trudno z dodzwonieniem:/ jak ich zmusic do oddania pieniedzy?? odechciewa sie wszystkiego,no!! Gratulacje dla wszystkich dzieciarow szczajacych jak ludzie:D jak najsuchszego rozstania z pielucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam siwe cale pasmo :/ w grzywie :/ farba z henny co nia zawsze robilam juz nie zrobie, bo za duzo juz tych siwych :/ wyjde pomaranczowa :/ a farba-farba nie ma mi komu, a sama sie pekam. Zas fryzjer damski w ww jest zbyt duzym obciazeniem dla mojego watlego budzetu :/ zreszta nie ufam im odkad mnie tak przed slubem jedna kwoka zalatwila, pamietacie? Co mialam od kierowniczki kapelusz pozyczac, wzglednie wystapic w turbanie lub z lysa pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn one nie są siwe ale wyglądają jak takie przypruszone. pewnie przebija mój blond i stąd taki efekt oj bidne Sarniątko, bidne. flachę rano dziewuchy stawiały. użyj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na cięciu byłam 3 miesiące temu. nigdy mnie nie ciachnęli tak bosko.zwykle po miesiącu leciałam na poprawkę. a teraz już 3 miechy i mi się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczawszy od tematu krwi to u ans licho wyszly wyniki i dupa z zabiegu bo czasy kzrepliwosci ma baaardzo rozniace sie od normy cokolwiek to znaczy, bo sie nei znam niestety hemoglobina ponizej normy i baaardzo podwyzszone leukocyty tak jak moje :/ chyba rodzinne ale moze by jego chcoiaz uleczyli skoro mnie nikt nie wie co mi jest od 30 lat :/ co do robali to ja postanowilam odrobaczyc profilaktycznie :D chcoiaz nei spodziwam sie szalu z tym leczeneim to marna sprawa kurde u laryngologa tadkowi znaleziono korki w uszach i podobno od takiego czegos mozna i zle slyszec i widziec, mozna byc rozdraznionym jak i sennym itd... wiec w zasadzie wszystko moze byc przyczyna wszystkiego :/ co do zmywarki to wybieralam na wisone i ... zle wybralam ale wiem to dopiero dzis, po pierwsze tzreba wybierac taka co ma pojemniczki na sypanie proszku i wlew plynu a nie taka co ma miejsce na tabletke a reszte wali :/ tak smao istotny ejst maly kosz na sztusce, ja mam tak ogromny ze moglabym myc sztusce calej ulicy i jak wloze ten koszyk to juz niewiele sie miesci, kolejna rzecz to latwosc wysuwania koszty na kolkach, kolejna to polka na noze i skladanie kosza zeby sie dopasowal do wielkosci gara, ilosc widelek na talerze nie na talerzyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gryzoniu. Wezmę pod uwagę. Lipa z tymi wynikami:( Farbowałam włosy. Brązem. Kurwa czarne jak święta ziemia! ja wiem, ze czasem brąz wpada w czerń ale to jest przegięcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obecna ale sama ze soba gadac nie bede :) mini nie wyrywam od roboty bo mi potrzebna a nieletnia pewno juz dojrzala i goraca stad te pustki :P:P ja dzis siedze i pisze jakies drobiazgi bzdety nad bzdetami mam jzu dosyc prania tapicerek samochodowych i debowych drzwi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wołaj bo ja i tak na permanentny brak czasu narzekam:O cały dzień latania po mieście a teraz szykuje wyprawkę dla kuzynki dziecka. cały wieczór mi zejdzie jak nic. Dziewczyna niedługo rodz- trza więc to już dostarczyć. a masa jest tego. Mam nadzieję, ze dzisiaj chociaż do 3/4 zlecenia dobrnę. Chociaż muszę przyznać, że tematyka temu nie sprzyja. Nienawidzę takiej i nigdy do końca mój umysł nie pojmie po co to wszystko i na czym to tak naprawdę polega. Piszę więc precle na podstawie wiedzy uzyskanej z innych precli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cos jak gluchy telefon :> ja bym chciala sie do kogos wybrac z noworodkiem :D poogladac te miniaturowe ludki :D i te ciuszki fatalaszki takie mikroskopijne :D ale niestety nic nigdzie sie nie zanosi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ A CO TAKA MAŁA FREKWENCJA? Ja miałam być na imprezie dziś, ale jednak nie mam z kim zostawić dzieci, więc mąż poszedł na kawalerski a ja w domu... buuu co za sprawiedliwość. Do fryzjera idziemy w poniedziałek, wszyscy:D No oprócz Młodej bo u niej nie ma co jeszcze. Ale ja mam świetnego fryzjera i zawsze chodzimy całą rodziną do niego i spędzamy tam pół dnia. Głaszczę wszystkich, co im źle. Mi tak średnio, ale nie narzekam, bo gorzej bywało i może wrócić. Pani N. się opala radośnie i jeszcze do mnie nie zawitała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się małego naoglądałam narazie mi wystarczy;) młodego ja sama tnę i póki co nieźle mi idzie. Odkopałam się trochę z tych szmat. fajnie. trochę szafki mi się przy okazji przeczyszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa i tu zas pusto, ale przy okazji znalzlam temat o gryzoniach na dziale dom, ogrod gotowanie :D musze kolo Pzremka wbic pret i zawiesic na nim butelke podobno odstrasza gryzonie :D:D:D nota bene ta cholera jest w domu juz 2 tyg i moze ze 2-3 razy tylko ugryzl, i co ja mam w zlobku powiedziec? pzreciez znow nei uwerza ze on w domu nie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z powodu przejebanej pogody pogrązyłam się w robocie od poniedziałku mam urlop, ale to zimno mnie wkurza, zamiast się byczyć nad woda w chałupie trzeba siedziec :( mam nadzieje, że chociaż na wczasy sie przejaśni Gryzia, a może niech sobie on gryzie.. przynajmniej nikt mu nie podskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma byc tak jak w domu to mi jego gryzienie nie przeszkadza, on ugryzl te kilka razy w syt ekstremalnych kiedy walczyl o swoje :) tylko ze w zlobku maja ale... ja tam wole miec dziecko ktore sobie nie da w aksze dmuchac niz ciote jak tadek ostatnio to tylko beczy o wszystko i wszedzie a nie umie zadbac o swoj interes bo mysli ze wszyscy tacy ulozeni grzeczni i beda go sluchac i ze zrobia sobie cos z jego "tak nie wolno robic" :D:D a co do roboty to ja mam w ch... za to dzis odwiedzilam szperak i za 26zl kupilam 13szt rzeczy w tym 2 pary bluz i jenasow na tadka :D:D i torebke dla siebie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w hurtowni po towar byłam i też nakupiłam jak głupia ale trafiła mi sie fajna kurtka zimowa nike, bedzie dla funika do zestawu :) sobie już szmat nie kupuje, bo szafy mi sie nie zamykają a Pata ma 4 kupki na parapecie i 4 na podłodze i też ma zakaz kupowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzalam na pogodę na przyszłe pare dni i idzie się pochlastac!!znowu będzie lalo:O:O :0 Chyba se żyły podetne!od tych stresów skurwysynskich!i bynajmniej nie idzie mi o pogodę:/ Ci od wynajętego auta dalej się kurwa nie odzywają!!jutro czas dzwonić... Młodej czwórki górne wylazly,sra wiec i marudzi na potęgę!najchętniej zywilaby się mlekiem i smoczkiem...ale jest bardzo dzielna... Weźcie mnie pocieszcie,napiszcie,ze oddadzą nam ta kasę,poczarujcie... Mój ukochany(cudzyslow)ryanair tez nic nie pisze o zwrocie za bilety,ale się jeszcze nie stresuja.maja tydzień na odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pal bo Ci smrodu w chałupie narobi:P jak już chcesz się znecac to zakop zywcem w parku;) Idę spać.wczoraj(a właściwie już dzisiaj)poszłam spać o 2.30;byliśmy u pryjaciol i robiłam za driverke... Padam na ryj...dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! Mini nic się nie martw-mój kot już szybuje w Twej intencji;) Mam taaaaki potworny bałagan;jak to po likendzie:( gore już ogarnelam,teraz walczę z dolem:/ a dziec mi tak pomaga,ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×