Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Przypomniałaś mi, że ja tez nie mam.. aktualnego :O Stare za małe.. Może tam na miejscu se coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to niezły pomysł anty. Wkładam - i facet ucieka z wrzaskiem.. :D ..A mnie się odechciewa na lata.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo.. Sztywnym rusztowaniem więżącym brzuch.. bo tyłek ok. Ale pozwalającym na wylewanie się biustu..skoro go wreszcie mam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy byłby Sprytny Kostium Ostro Modelujący dla Pań z Chwilową Nadwagą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie widuję takich strojów jak bym chciała. Wszędzie pełno sznurków i innych takich. w usztywniane się nie mieszczę bo ona mają miseczkę do d max.A już gaci bardziej zabudowanych to w ogóle jak na lekarstwo. A ja nie mam figury na te skąpe fatałaszki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż dzieci twierdzą, że schudłam :) Wczoraj znów oceniły, kiedy biegałam za lotką z rakietą. Że mało żwawa jestem, ale już chudnę.. ;) Nie ma to jak konstruktywna krytyka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Ja to dopiero nie mam.. ;) Teraz. Ale pracuję nad tym.. Systematycznie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę doparzyć, bo mi się ambrozja wypiła. Może akurat się która przywlecze i będzie, jak znalazł.. Zrobić Ci drugą..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Pół :) No bo ta sarna tak pisze.. ;) tym fonem.. ;) Mini - może Ci wąż strój extra zakupi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być też herbata grapefruitowa Vitaxu, smaczna. Obalam już drugi baniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.. to remontowo.. Ale może panie sprzedawczynie z racji upałów w takowych występują i z którejś zedrze,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia - mniemam, że mi zrobilaś i zostawiłaś, więc pewne już jest ajs kofi, więc wrzucam do niej wielką kulkę lodów, zeby była jeszcze bardziej ajs... mrrrrrrr... pychaaaaa... :) Aaaa - nie będzie braciszka ani siostrzyczki :P dziś po przebudzeniu znalazłam zgubę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłaś :) Na zdrowie :) Bikini - extra :D Braciszka z siostrzyczką szkoda.. ;) Wykończy mnie ta duchota.. :O Szklarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×