Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

u mnie koty aresztowane do łazienki, okna na oścież i korzystam, że lekki wiuw jest wyczuwalny. Przez wczorajszy dzień tak mi się w chacie nagrzało, że nawet po nocy z oknami uchylonymi, rano było jedyne 29. Na dworze 22 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję.. kosmiczny megarzyg.. :O Jestem niewyspana, spocona jak mysz, na wpół uduszona, spuchnięta dołem (naczynia) i mam wrażenie, że wciąż nie spakowana.. Wreszcie chyba dokonam tych zmian.. Różnych.. i zamienię mieszkanie. Skoro to spłaciłam wrrrr... Proszę o celny rzut Wszystkimi Możliwymi Kotami.. i psami.. :( Pieprzony rajzefiber.. Dlaczego akurat ja to mam.. a nie reszta rodziny.. Po siostrze babci.. cioci Stasi ;) Od niej wiem, co to, bo sama widywałam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na zmianę-leje i prazy:/ Współczuje Wam tego upału i zazdroszczę jednocześnie;) My pogrillowalismy,chłopcy wybyli do parku bo mamy festiwal,a nam się ruszać nie chce:p Gorąca już od jutra będziesz miała chlodniej,dasz radę.reszcie proponuje mokre przescieradla w oknach wieszać:) Mini flaszuni nie postawilas Elowej???to ja stawiam za nasze girlsy:D Na zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś chciała się poradzić w kwestiach notarialnych to wal śmiało na emil. natomiast co do rajzefibra - llllluuuuuuuuuuuziiiiiiik... najwyżej dokupisz na miejscu, względnie obejdziesz się bez. Majty wzięła? Kostium "kompielowy" jest? Zapas ręczników? ładowajka do telehonu? obuwie odpowiednie? parę zmian odzieży możliwie uniwersalnej, żeby było na każdą okazję? podręczny zakład blacharsko-lakierniczy tj. zestaw kosmetyków do wszystkiego, ze szczególnym uwzględnieniem opalania i bycia poparzonym? apteczkę masz, bo pisałaś. Jak coś jeszcze przypomnę, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się ochłodziło u nas trochę... Zostawiam Wam piwko i ide na siatę. Nieletnia w miarę możliwości przyjemnej podróży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos bikini w liroyu- już wiem dlaczego maż tak często tam jeździ:O Ano zapomniałam o elzackiej flaszce. pięciomiesięcznica stukła jej. więc stawiam zlatałam dzisiaj całe centrum handlowe i nie znalazam stroju. wszystkie te takie typowe bikini sznurkowe a ja tego nie znoszę. jeden stanik dorwałam- myślę wielka micha. rozmiar 44- obkręcić go mogę dookoła a cycki z michy i tak się wylewają. muszę inaczej tego zakupu dokonać. pewno jak zwykle pozostaje mi net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już 5 miesięcy o matko.... wszystkiego naj, wieśniarom też, bo w pracy jak jestem to po łebkach czytam i szybko piszę i oczywiście o połowie rzeczy zapominam :( nieletnia baw się dobrze, odpoczywaj, ja tam tez odnośnie wypoczynku wymagań nie mam, aby było łóżko do spania i w miarę ogarnięte jedzenie i też zadowolona jestem no i kawałek plaży i czysta woda powiem wam, że zjeździłam pół europy, sypiałam w niezłych hotelach, bywałam tam w dobrych, drogich knajpach, ale najlepiej wypoczywam w polsce nad prostym jeziorem, żywiąc się w lokalnym barze :D tylko pogoda mnie wkurza, bo jakoś ostatnio zaliczam dużą liczbę dni deszczowych i to mnie wk.... dlatego może w przyszłym roku uderzę jednak w jakąś hiszpanię, ceny porównywalnie a pogoda gwarantowana i wyżywienie które jest w cenie jest w stanie powalić każdego żarłoka, w żadnym innym kraju nie spotkałam się na śnaidaniu czy kolacji ze stołem szwedzkim długości jakichś 100 metrów i zawierającym okolo 60-70 potraw i w dodatku wszystkie pyszne no i warunki lokalowe zajebiste, wielkie pokoje, balkony i baseny nie to co we francji, pokój 2x2 a na śniadanie kawa i rogalik :O przebimbałam dzień na działce mocząc się w basenie pod drzewem pełnym wiśni bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)właśnie całe 5. cudze najszybciej rosną Ja nad jezioro z miłą chęcią. ale muszę dobrać sobie towarzystwo. bo jakby była brzydka pogoda to sama z moją dziatwą i meżem mogłabym się zanudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, uciekam panicznie ;) Półku - chiba to mam :) Spinek nie używajom ;) Całus w rozpędzie - odezwę się z jedynej kafejki we Władku, jaką naszłam - o ile jeszcze stoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas żaden lud nie oglądał. Flagi z autów zdjęli, z okien też. Jak grają jacyś prawdziwi sportowcy a nie to piłkarskonożne barachło:O jak jest komu kibicować to nagle Polacy zapominają że są "najlepszymi kibicami" jak to lubią siebie nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie cuś w wybranych tematach, że mnie tam wyświetliło, ze o 14 ktoś co napisałam na naszym starym. a jak tam wchodzę to mam wiadomość z piątku ostatnią. wy też tak macie. czemu mi się tak porobiło. bo mnie ciekawiło cośta napisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerokiej drogi, szybkich pociągów, cudnej aury, krzykliwych mewów, zmniejszonych tłumów, zimnych lodów, jeszcze zimniejszego piwa, gorącego piasku i jeszcze gorętszego faceta. Paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×