Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dobry. tyle żeście natrzepały, że nie wiem do czego się ustosunkować. Mini - łatwego wypskniecia się nowemu obywatelowi Nieletnia - co z tego że nietwarzowy, jak się go ogląda na widzeniach only? Z tym, ze on jedną żonę już ma. Ciasto maślankowe po raz miliard sto dwudziesty ósmy: 2 jajka 1 szkl. cukru 1 szkl. maślanki 2,5 szkl.mąki 0,5 szkl.oleju 3 łyżeczki proszku do pieczenia owoce sezonowe Ubić jajka z cukrem. Dodać maślankę - ubić. Dodać olej - ubić. Na koniec dodać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Ciasto przelać do formy, na wierzch wyłożyć owoce. Można posypać kruszonką. Można cukrem duprem. Piec ok. 30-40 min w 180 st.C aż ciasto będzie miało złoty kolor. Maślanki niesmakowej nie było w sklepie, więc kupiłam brzoskwiniową i wrzuciłam do ciacha brzoskwinie. Stary pożarł na dwa razy. Zaatakowałam go widelcem i tylko dlatego zjadłam dwa kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze,ze rodzic już nie muszę;) Z robota ciagle jestem w doopie ciemnej.Londyn zadzwonił i pól godz z życiorysu wyjęte.nstp Lalka zaczęła zalosnym głosem stekac:mamaaaa wiec zeby nasmarowalam,wrzucilam do telepki i może zasnie? Piwo wypije jakie bądź!z cytryna,cukrem albo czosnkiem;)tylko się te jukejskie szczochy co smakują jakby kto slome posikal,potem zlal w butelki i sprzedaje:P Chłopaki pojechali po sok zurawinowy bo coś nie teges:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Pyrtusia:O całuje tylko Starszego;reszta za mała jeszcze:p:p Przed chwila przeleciał nad moim domem wielki czerwono-żółty balon!!piękny!!chciałabym się takim przeleciec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie myślimy o pl pozna jesienią.ale może i wiosna?Kraków mamy po drodze... Ale zrypana jestem,miałam od dziś z powrotem ćwiczyć i...zebrać się nie mogę:/ Chcecie ciasto ze sliwkami???własnie wylaczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się marzy piekarnika z termoobiegiem.w wakacyjnym domu był i się przekonałam jaki to cud techniki;)mój się nadaje tylko na złom. I jeszcze mikser poproszę;to już komplet będzie z pralka;) Niech to będzie list do św.Mikołaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. złazi pazur. ja się tym wykończę. patrzeć na to nie mogę:Omówiłam kiedyś że kopyto miał przetrącone i zeszło mu pół. ale zamiast porządnie odrastać to cały czas mu złazi. jak to odpadnie i nie urośnie ładnie to już trzeba będzie iśc do dochtora chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!idę się spocic;) kupiłam se wczoraj na targowisku mate do ćwiczeń za całego paunda;czas sprawdzić czy nie za twarda?! Może wcale się nie da na niej mekolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×