Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wkurzające jest to, ze noworodki i młodsze niemowlęta leczy się "na wymac" - drogą prób i błędów. Przypomina mi to jakże humanitarną radziecką metodę: "anu dawaj i albo przeżyje, albo nie". Jak nie przeżyje - trudno.. nauka musi się rozwijać.. Na ogół mało która matka to przeżyje.. w zdrowiu psychicznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już dawno zauważyłam, że małe dziecko to się bierze metodą "prób i błędów" :O. Na zasadzie zróbcie tak, to się zobaczy jak nie pomoże to się popróbuje dalej.Czasami szkoda bo mały przyjmuje z reguły co dostaje a jak nie, to czeka patrząc błagalnie. Dobry eglemplarz mi się trafił. Niestety ma jedną wadę. W dzień praktycznie nie śpi :O jedna drzemka i koniec ale zajęcie sobie znajdzie. Uprawia coś w stylu poruszania się w podskokach na brzuchu do kabli od wszystkich mediów schowanych pod stoikiem rtv :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa jest moim ideałem. Śpi, je i nie płącze. Zapomniała już o tym bebiko i miałyśmy piękne życie. a teraz jej przypomniałam i masz babo placek:O Mnie to w kurza to leczenie dzieci na odwal. Nie taka kupa-alergia, plama na dziobie-azs, problemy z żołądkiem-refluks, ból głowy- zatoki. Mają gotowe diagnozy na każdy objaw. A przyjrzeć się całemu przypadkowi to już nie łaska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżanki znajomym kurwa tak zabili dziecko:( Małą bolała głowa. Robili jej morfo. Nic nie wykazało więc diagnoza: symuluje (niespełna trzylatek bodajże). Trwało to kilka miesięcy- zawsze ta sama diagnoza. W końcu okazało się, że ma guza. Uzbierali kasę na kurację ale było już o kilka miesięcy za późno. niby zaczęło się cofać ale powoli. guz był już za duży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.. symuluje. trzylatek. Wiecie, dlaczego tak jest? Bo lekarze ni mają ANI SEMESTRU psychologii: żadnej - nawet elementarnej sztuki kontaktu z pacjentem, nie mówiąc o specjalistycznych zajęciach typu: kliniczna, chorego, małego dziecka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno miałam kilkuletnią pacjentkę, której cofnęli diagnozę Epi. Bo.. symuluje.. Całkiem spore napady i od 2 rż. Kabaret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, ze do tego jeszcze są niedouczeni oraz wybitnie im się nie chce. Rzecz się działa w pipidówie czyli w miejscu, gdzie lekarze często grzeją stołki i zgarniają kasę za przepisywanie syropów na kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się, jak to się odbywa.. Mała odpala po cichaczu Google, znajduje stronę o epi, czyta - a potem ćwiczy..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posądzają raczej matkę o wytresowanie (!) dziecka, żeby wymusić orzeczenie o niepełnosprawności i kasę ( zasiłek pielęgnacyjny czy coś) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się odtaczam.. Jedzta se łazanki. Pozdrawiam nocnie wasze wątroby.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pułku chciałam Ci męża dzisiaj na śniadanie podesłać ale się nie odważyłam. on zrezygnował z posilania sie na mieście po tym, jak jego znajomi zamówili jajecznicę za 2 dychy i podwójną grzankę za tyleż samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za mało fajne by jej bylo bo teraz gardzi nawet peptim z sinlaciem. zresztą kazali mi dawać jedną porcję rano. nie wiem czy to ma znaczenie. Ale muszę się pochwalić, że na razie idzie nam pomyślnie. ani krosty,ani śluzu,ani krwi ani nic niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a rano - jak o piątej już wstanę, gromko Ci zaryczę cytatem: "Koniec srania po gałęziach..!!! " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×