Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wymoczonam i padam. Nie dam rady tak nie sypiać seriami. Pojedynczo owszem. Branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam spać i spałam do po7. Moje łaskawe dziecko na nadranne karmienie (o 5) nawet nie mruknęło. pewnie zorientowała się ze pepti dostanie i stwierdziła, że nie opłaca się budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr.. Ktoś może pamięta, ile tam trzeba dochodu nie przekraczać na rodzinne? Czemuś mi cofnęli (podwyżki żadnej jeszcze nie miałam, dopiero dyskutują skąpe ministry) a do mojego MOPSu nie mogę się dodzwonić - stale zajęte, a ja kiedyś w końcu muszę pracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
526 jest przy niepelnosprawnym dziecku a normalnie nei wiem ile ale mniej, to jest smieszne moim zdaniem, ja sie nei zalapalam pomimo ze nie mam dochodow pzrez wiekszosc roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ofeminin.pl/ciaza/najpopularniejsze-imiona-2012-d38961x77664.html Zuzanna - pochodzenie: hebrajskie; Znaczenie: oznacza lilię; osoba o tym imieniu nie znosi stagnacji, rutyny i monotonii, imponuje odwagą. Porywcza i wybuchowa. Moja leluja raczej zgodna.. choć jak wywali, to.. drżyjcie narody.. ;) A zwłaszcza szyby w oknach.. od rypu drzwiami :P Imiona dla chłopców 2012: Franciszek Pochodzenie: włoskie Znaczenie: "ten, co naucza". Solidny, rzetelny, praktyczny, twardo stąpa po ziemi. Ma ogromne serca, kocha wszystkich> To ile tych serc ma..??? A z kwiatków stamtąd: Lena Znaczenie: zmysłowa, pobudlowa. Biedactwo.. pobud -lova.. :P Chciałam mieć jako drugą Julkę.. Promienistą.. :) Ale siostra tak dała, 2 miesiące przede mną rodząc :) Lecimy po kolei po siostrach mojej Babci. Tyle, że mój stary Marii nie chciał.. więc druga ma na drugie. I po ich Babciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chłopców miał być Michał ("któż, jak nie Bóg?") - Krzysztof albo Kuba ("niech Bóg ochrania"). W ostateczności Piotr (Opoka) - Dominik (po chrzestnym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś podobają mi się te tradycyjne, zaczerpnięte akurat (przypadek) z hebrajskiego.. :) Chociaż zastanawialiśmy się, czy Jakuba nie będą przezywać Żydem.. Ale jest już wersja skrócona - czytaj "Kuba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu (2 pierwsze strony) niby "552,3 zł miesięcznie w przeliczeniu na członka rodziny" ale dalej widziałam mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie wiem z tych zasilkow, od poltora mca skaldam wniosek o dodatek mieszkaniowy i ciagle co zachodze to inna baba siedzi i chce cos innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mieszkaniowy nigdy się nie starałam.. Nie mam pojecia, jak to się załatwie. A nie wiedziałam, ze mogłam dostawać zwolnienie na Zdrowe (!) dziecko do lat 8.. http://www.ofeminin.pl/rozwoj-i-zdrowie-dziecka/zwolnienie-lekarskie-na-dziecko-f83673.html Jak np. zamykali szkołę z powodu egzaminów gimnazjalnych.. mogłam wziąć na młodsze zaświadczenie i już.. Człowiek się uczy całe życie.. A teraz to ino do 13 września.. To już nie wykorzystam raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje,leje,siapi,kropi,mzy-wszystko się dzieje u nas i nawet słońca nie brakuje.fantastyczny ten lipiec ,nie ma co!! Jak przestanie lac to śnieg zacznie sypac:O O,to moje dziecka tez się zalapuja z najpopularniejszymi imionami:P i nawet Lalka,co ma Weronika..na drugie tez:Dpo babciach:) I z całego domu tylko jaaaa mam niepopularne imię,buu??? Dziec mi śpi,trza chalupe ogarnąć. Dlaczego tu jest wiecznie taki bagalan????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamień się ;) U nas upał 35 'C Mam już powoli dosyć.. Dobrze, że zara jadziem nach Hyl.. :) To co Ty jesteś? Mariola O Kocim Spojrzeniu..??? Weronika ładne :) Chciałam se wziąć na bierzmowanie ;) Jak mi nie pozwolili Berenika.. ;) Było takie Coś do włosów w oprysku (a la woda toaletowa) w PRL i ładnie pachniało.. ;) No i ten astronomiczny Warkocz Bereniki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sabacie masz me cudne imię:D U nas jest ok 22,parno i duszno.. Tez się nie mogę doczekać urlopu,już niecały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nieletnia ja bym tej stronie co podalas nie wierzyla, ja juz kilka arzy bylam w takiej sytuacji ze pzredszkole zamkniete a ja nie amm co zrobic z dzieckiem i pytalam lekarke czy mi wypisze zwolnienie mimo ze dziecko jest zdrowe i otrzymalam inf ze nie bo l4 jest na chore dziecko a nie na zdrowe, z tego co kilka lat temu uczylam sie pzrepisow o tym zasilku opiekunczym tez tak bylo ze na zdrowe nei przysluguje, ale moze sie pozmienialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia, już mi rybka, bo najmłodsza 13-go września skończy te 8 i do tej pory od 1-szego szkoły raczej nie zamkną.. z powodu epidemii .. :P Odpukać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może to trzeba już z wystawionym przez Placówkę zaświadczeniem w ręce do lekary uderzać..? No, nie znaju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje imiono już kompletnie archaiczne.. dla królowych alibo jakichś księżnych.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca-Elżbieta?;) Kinga? Krystyna? Anna? Beata?;) Zjadlam odchudzajacego placów węgierskiego;) takiego tyciego,ups. Zezarlabym jeszcze ze 3;chociaż głodna nie jestem.ale takie dobre!mimo ze zapomnialam dodać pieczarek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×