Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

nie mówcie mi o wczasach bo mi smutno. jestem padnięta i życzę sobie na plaży leżeć Mąż zaczyna sprzątanie. troche mu współczuję. alle ja od 10 siedziałam z jego rodzicami- to i tak miałam gorzej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne :) Należy Ci się. A na wczasy pojedziesz we wrześniu i będziesz miała jeszcze extra pogodę, bez upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostaje pokąć.. ;) - jak wrzeszczało pewne dziecko z pola namiotowego obok przejazdu kolejowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też swego czasu robiłam obiady na godzinę 1 w nocy... Jedzone z ukochanym pod gwiazdami smakowały niesamowicie :) Ale niestety ukochany za mało docenił mnie i moje obiady w porze nocnej i teraz sam sobie kucharzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma gdzie skręcić sobie ciepłego w ciągu dnia?? nie mówię o past pudach- ale jakiejś mikrofali w robocie niet? nie chciałabym jeść obiadu o tej porze. biedny. cały dzień na suchym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyta w misce z ciepłą wodą ulatniam się w objęcia Morfeusza - przynajmniej temu nie musze gotować po nocach :) Dobrej nocy i smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nażarłam się liści.. w sałatce ;) Wczoraj zeżarłam o tej porze gruszkę (te komórki kamienne.. :P ) i dziś umierałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis akurat byl bezgotowkowy, a w trasie. Nie mialby gdzie podgrzac, chyba zeby kotleta rzucic w samochodzie na silnik. Albo owinac dookola samochodowej zapalniczki. Nieletnia - to chyba w takim razie trzeba wybrac wrzody, bo on niepijacy. No chyba ze macierz natura zaliczy go jako dziecko (wieczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię, że wątroba lepsza - odrasta, jak łeb hydrze. A wrzody tylko zasuszyć można.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×