Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość naczelny ministrat
teraz widzę- zwracam honor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to mają we łbach. Jakiś miesiąc temu szłam z E. Babka ją zaczepia, bawi się z nią i pada pytania " ile ma? chyba z rok" (miał 5 miechów). Za to siostra szła wczoraj z dzieciem a jakaś babka "takie małe i chodzi??". Siostra " ja wiem czy małe- dwa lata ma prawie". A babka "tak??? A ja myślałam, że ma z 5 miesięcy!":O:O Gdzie te ludziska gały mają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos spania to ma ktos pomysl jak sklonic zmeczone dziecko ziewajace do spania w dzien? ta moja cholera wcale nie chce spac a widac ze zmeczony :( to jest koszmar on wstaje kolo 5 i tak sie nuje zly do 23ciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieletnia ja juz mu wpychalam hydroxyzyne, melise, rumianek, viburcol a nawet wino i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Hydroxyzyna trochę mocna.. Może zwykły syrop Melisal, tylko regularnie? Ze 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po hydroxyzynie ejst gozrej zmaiast lepiej, dostalam ze 2 tyg temu od pediatry i po tym zaczal wstawac bardzo wczesnei rano i szaleje doslownie :/ tadek tez tak nie tolerowal hydroxyzyny ona go pobudzala, no ale tadkowi kazali dawac nie z powodu braku snu tylko na wyciszenie ogolne a przemek to czort nie sypia :( dawalam mu tez takie cos syrop z ziol dla niemowlat ale to chyba za slabe on to pil jak soczek i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostały Ci chyba tylko wojskowe przegony.. ;) przed snem :) Spadam, bo się zachmurza, a nie chcę bujać po zakupy w deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×