Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a zeby go to ruszalo to byloby super, ale teraz co bylismy pod namiotem to szaleli na dwozre caly czas, biegali skakali, w dzien zawody, basen, wycieczki itp i o 20tej tadke padal na pyszczek a mlody wariowal z doroslymi do 21.30 i to z placzem i obraza kladlam go spac bo przeciez on chce jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzku, czy ja juz kiedys wspominalam, ze trafila ci sie niewiarygodna wrecz wielka kumulacja? U mnie rozpieprzenia ciag dalszy, teraz z bolem glowy w gratisie :/ w koncu uspalam to zwierze i mi tez sie przy tym oko zamknelo. Wrrrr, niecierpie spac w dzien, zawsze potem jestem rozwalona jak pudlo zabawek. Na dokladke isc spac nie moge. Stary dzis wroci gdzies o polnocy a ja jak ta Penelopa bede czekac z cieplym zarelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiedziałaś, że "kto pije i pali, ten nie ma robali"..??? Ciemne pszeniczne na to konto stawiam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mówiąc: ulubione powiedzenie R bez miecza.. :D Dawno nie dostałam od Półka w łeb.. :D Normalnie aż się stęskniłam.. Może go rozruszam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się, cobyście nie myślały że utonęłam w Bałtyku. Urlop się skończył, dzieć bardzo dobrze zniósł jazdę pociągiem, oglądał lokomotywy, hitem okazały się rozkładane krzesełka na korytarzach wagonów :) Obyło się bez rzygania na szczęście. W robocie wchłonęły mnie papiery po powrocie a na dodatek przez 2 tygodnie nie mamy ciepłej wody bo jak co roku robią sobie jakąś konserwację... wrrrr Pozostaje grzanie wody w garnkach i mycie w misce....wrrrr Ale jestem już na bieżąco i nie będę prosić o streszczenia :) Zerkam jednym okiem w pudło, a nóż widelec jakiś nowy medal wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ja smiem watpic? A smiem! Ba, nie to ze watpie, zupelnie w to nie wierze! To male wredne bestie, ktore tylko czyhaja aby cos zmalowac, a w miedzyczasie bywaja slodkie dka zmylki. A wszystkim ktorzy zechca mnie spalic na stosie za niepodzielanie wiktorianskich archetypow laleczki z lokami i grzecznego paniczyka, moge pozyczyc zapalek, po uprzednim plunieciu w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawiam sok z białych grejpfrutów - jak kto bimber przywlecze, to klasyczne driny można będzie wyzdajać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidl mi właśnie zachwala w TV "eleganckie majtki za.." i biustonosz "na różne way".. Normalnie, party rozbierane.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pół wiadra działkowych brzoskwiń, poratujcie bo inaczej wszystko zeżreją te wstrętne owocówki. 2 lata temu robiłam coś konfituropodobne ale przez zimę spleśniało więc teraz nie robię. A coś mocniejszego się przyda, a jakże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko.. A teraz: "Czas na nowy związek.. Przecież mogę chcieć czegoś więcej.." Tfu.. Rozpusta.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym odcinku muszli nie było - chyba że klozetowe.. ;) Obiecałam pani z monopolowego i dziś się upomniała.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszelków dużo, dzieć na początku miał awersję do morza, pogoda dopisała a opalenizna już złazi... ale co się wysiedziało w słonku i wyleżało to moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×