Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a kakało też ci mogę zrobić, ale na sojowym. Chcesz? Wczoraj budyń czekoladowy Ziabsku zrobiłam :) utrafiłam w fazę, bardzo się delektowała. Tak bardzo, że czekoladowa była buzia, dekolt, ręce do łokci oraz włosy :D o bluzce to nawet nie wspomnę. Ale była frajda i wogole szał, bom go posypała posypką kororową do ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszliwego doła mam. Aż nie chcę wam tu psuć nastroju. Muszę go zgubić jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, skoroś taka słabowita, to łatwiej ci będzie płuknąć spłuczkę niż kopać doły na doły w zmarzniętej ziemi na mrozie. Mogę ci też zaproponować gustowną, ekstatycznie mruczącą futrzaną etolę na ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, depczący futrzak! Chcę...!!! Uwielbiam mruczące udeptujące - byle nie bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w nagrodę der ju goł: ekstatyczna etola na biust wibrująca futrzana podusia na wątrób kocyk herbatka książka jakaś fajna pilocik od tv jakby się chciało zestaw poduszek do podtykania sobie pod różne części ciała, by wygodnie się rozłozyć coś dobrego, hmm.. ciasteczka? laptop z filmikami z kotem Sajmona: http://www.youtube.com/user/simonscat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×