Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

wariatka due oczywiscie pieknie jej towarzyszy, obie zamiast rozmawiac skupily sie na komentowaniu, naturalnie nawet tego nie zanotowaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wariatka uno dalej tanczy ....." chciałbyś :D:D:D:D ZuS , nie czytaj po raz kolejny stopki Pavlo1985, bo tracisz na wiarygodności ;):D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery uuu
dlaczego zniżasz sie do takich niskich lotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czas na szacun, tym razem wzajemny jak wariatka wariatce..." hahahahhaha no i dalej czytasz stopkę P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kretyn aż się trzęsie z samozadowolenia, że goście zamiast tańczyć (:P) skupili się na wyproszeniu buraka i pomyśleć, że burak sam niedawno wypraszał wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery uuu
inteligent i psycholog samozwanczy,jedzie po wszystkich a sam wymaga bóg wie czego od innych,to chyba jeszcze jakiś niedojrzały dzieciak z gimbusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżises.... Pavlos, dlaczego z całej stopki na oczy mi ciągle wchodzi tylko jedno zdanie a właściwie tylko parę wyrazów ..... dotyczących zadowolenia faceta Głodnemu chleb na myśli Nadziejo ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inteligent i psycholog samozwanczy,jedzie po wszystkich a sam wymaga bóg wie czego od innych,to chyba jeszcze jakiś niedojrzały dzieciak z gimbusa?..." Ciiiii...... nie słyszeliście ostatniej plotki? /o tym, że szczeruś jest właścicielem kafeterii?/ ................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"głodnemu....." ciiii..... nie powiem nic więcej, bo wszystko może być użyte przeciwko mnie ... zostanę przy wersji wiatraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le_pravikson
cofnij sie do tylu i nie marudz aleś rąbnął, panie polonista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofnij sie do tylu i nie marudz Słuchaj tego co zawsze szczeka bo jak nie to Ciebie na czarną listę wpisze i będzie notował w zeszyciku cięte riposty które później wykorzysta w rozmowie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś, gdzieś Ty oczy i rozum miała?;) To musiało być uprowadzenie :D Trzeba pozwolić burakowi tańczyć, ma tak nieskoordynowane ruchy, że sam sobie krzywdę zrobi:) Po prawdzie już zaczął robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofnij sie do tylu i nie marudz aleś rąbnął, panie polonista. widziales moze do czego to byla odpowiedz panie "juz juz go mialem ale wyszedlem na debila" a teraz podskocz do gory jak grzeczny piesek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo będie chciał do Ciebie przyjechać porozmawiać wynajętym samochodem :D Z pensji polonisty to chyba będzie Wartburga wynajmował więc wiem jakiego auta wyczekiwać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic do powiedzenia to
siedze cicho czytam :classic_cool: ale skoro mnie podejrzewasz o jazgot na Ciebie to.. nie tancze siedze na zadzie zostałam wyeliminowana :) nawet moje dzieci sie ode mnie odwrocily meza nie wspomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to szkoda buraka kiedyś należał do śmietnikowców z klasą szkoły "komicznej" a teraz podąża w kierunku opierdzianych gaci i nawet tego nie widzi każdy lubi wygrywać ale żeby aż tak ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młot Thora
Mama nie kochała szczerego i teraz sie odgrywa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiii..... nie powiem nic więcej, bo wszystko może być użyte przeciwko mnie ... zostanę przy wersji wiatraczek Nadziejo Ciebie pierwsza linijka stopki powinna interesować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .... mi tylko żal, że pelikany go opuściły ... smutny widok .... ...aż mnie korci,żeby stanąć w jego obronie /nie lubię jak się nad jednym pastwi reszta:(/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba 2 najwyrazniej pomyslala, ze awansowala na wariatke uwaga ogloszenie: nadzieja8 - wariatka uno/ ryba matka ike - wariatka due leniuch - ryba 2 krwawa wilczyca - zawszony babochlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo... no bo początkowo /znaczy za 1 razem spojrzałam raz na 1 linijkę, ale potem mi jakoś wzrok zaczął zezować :D -może to ze zmęczenia ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a teraz podskocz do gory jak grzeczny piesek" A Ty policz do dziesięciu :D Przynajmniej pół godziny spokoju będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żelek, mi się wydawało, że nie ma świadomości o ich istnieniu." o czyim istnieniu? bo się zgubiłam, nie nadążam z zerkaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam poślizgnął się tylko na własnym gównie w które między innymi ja miałam wpaść na przyszłość będzie wiedział, że królowa wciąż jest jedna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic do powiedzenia to
zaczynam pomysliwac :classic_cool: w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba 2 najwyrazniej pomyslala, ze awansowala na wariatke uwaga ogloszenie: nadzieja8 - wariatka uno/ ryba matka ike - wariatka due leniuch - ryba 2 krwawa wilczyca - zawszony babochlop zapomniałeś dodać "czy ktoś się zastanawiał dlaczego tak je nazwałem" :D to odpowiem od razu nikt:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa wilczyca - zawszony babochlop .....?? Krwawa .... że tak powiem.... miałaś przyjemność palpacyjną, znaczy organoleptyczną ze szczerusiem?? Bo inaczej, skąd on by miał pojęcie o tym, co znajduje się na twojej powłoce sensorycznej i że to są pasożyty???? A może to stwierdził apriori --- znaczy ohydne plotki rozsiewa zbój ZuS?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×