Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

"Człowiek demolka WOW !" Raczej człowiek próbujący zwrócic na siebie uwagę z jakikolwiek sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo żona go nie kochała" znaczy skoro Blu zachowuje się powściągliwie, to żona, czyli ja go kocha? :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej szkoda
Albo mu internet odłączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Raczej człowiek próbujący zwrócic na siebie uwagę z jakikolwiek sposób" Pavlo1985, to niemożliwe tę rolę mi kiedyś przypisał, niemożliwe, żeby mi ją odebrał tak ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej szkoda - wyjdzie na to samo, przecież on tu tyle siedzi, że zapomniał gdzie ma drzwi wyjściowe z mieszkania... Pavlo - no. każdy chce być w czymś dobry...w czymkolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"internet odłączyć...." eeeeetam to kosmita poradzi sobie i bez podlączania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deinococcus radiodurans potrafi znieść ekstremalne warunki, które zabiłyby większość form życia. Organizmy tego gatunku przeżywają działanie wysokich temperatur i ekspozycję na trucizny Już wiem dlaczego potrafisz znieść szczekacza Nadziejo :D Dalej w mojej stopce widzisz tylko to co chcesz widzieć?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy skoro Blu zachowuje się powściągliwie, to żona, czyli ja go kocha? hmmm no na to wychodzi:P więc może jednak nie czekaj do tej szkocji szkoda moich wibratorów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja, szkocja,...ja się zbieram do tej szkocji na weekend i za nic się zebrać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem......!!!!!!!!! Poszedł do sklepu nocnego po ... krakersy my go niecnie obmawiamy, a on po cichu idzie po ulubione chrupki pelikanów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal o nim gadacie a to woda na jego mlyn ,oj ludzie ,ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc może jednak nie czekaj do tej szkocji szkoda moich wibratorów" nie widzę związku i chyba wolę nie widzieć ;-) Blu. to powiedz może co Ty pamiętasz z tego momentu poczynania naszego potomstwa, może mi też się coś przypomni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem......!!!!!!!!! Poszedł do sklepu nocnego po ... krakersy Raczej po brokat żeby się wysmarować bo zauważył że inaczej nie zabłyśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się zbieram do tej szkocji na weekend i za nic się zebrać nie mogę " masz to po matce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę związku i chyba wolę nie widzieć to dziś nie włączamy kamerek ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut - słyszałeś kiedyś o fundacji "spełniamy marzenia"? W tym topiku akcja dla szczerego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Deinococcus radiodurans ...." Pavlo, no cóż... nie każdy umie się tak dokładnie zamaskować, jakby tego oczekiwali od niego inni ;) ale przynajmniej próbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut - słyszałeś kiedyś o fundacji "spełniamy marzenia"? W tym topiku akcja dla szczerego Ja akurat jestem z TVN "Nie jesteś sam " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przy blu będe milczeć jak zaklęta niech myśli, że tego niepamiętnego :P wieczoru byłaś dziewicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu. to powiedz może co Ty pamiętasz z tego momentu poczynania naszego potomstwa, może mi też się coś przypomni -Ja pamiętam wszystko ,no nie był może to huragan namiętności ale nięźle wiało .Tyle że nic nie ..widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przy blu będe milczeć jak zaklęta" chyba jak zastosuję na Tobie jakiś paralizator :P "Tyle że nic nie ..widziałem." może i dobrze, bo jeszcze bardziej byś się zakochał i zostałabym Twoją żona nie tylko na kafe, ale jeszcze i na fejsie czy nk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? napiszę coś tak dla pomyślunku... przez pierwsze strony topiku było zabawnie i "rodzinnie" obśmiewali sie wszyscy, ale tak życzliwie, jak zostali obsadzeni, a potem cos walnęło i zaczęla się napie.rdalanka, ciekawe, co sie takiego stanęło? wróćcie sie do pierwszym stron i przeczytajcie, w ewolucji tego topiku jest cała prawda o kafe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzę ją nawet jak nie patrzę " To tylko umacnia mnie w przekonaniu że głód straszny Tobie doskwiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mielibyście mieć więcej takich powalonych dzieci? niektórzy by tego nie przeżyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak zastosuję na Tobie jakiś paralizator ale żądam, żeby był przystojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a potem cos walnęło i zaczęla się napie.rdalanka," czyżby szczeruś zapoczątkował niemiłą atmosferę? jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzę, że już wróciły śmichy-chichy, fajnie nie dajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×