Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

o masz to chyba małżonek vel sąsiad sam przyjedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor Ike, jak masz czas to jedź w to Lubuskie i przytulaj, ja odrzutowca na stanie nie posiadam Żonka to mi się taka trafiła jak ike małżonek ,ciągle same trudności a małżonek w potrzebie.Kobieto autostrady wspaniałe wybudowali (no może nie do końca ale pare kilometrów jest) auta też nie masz?( my wogóle coś mało o sobie wiemy:o) Jak nie masz to ci porzyczę mam dwa, może nie nowe ale koła się kręcą. cyt czyli wychodzi, że dobrze, że głowa boli, masz wymówkę, żeby się wykręcić od zalotów podrobionej córeczki -Luśka jak możesz tak myśleć ,że ja z córką ?? Coraz jaśniej widzę po kim córeczka odziedziczyła geny ,takie same pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiad albo przestaniesz walić byki albo cię mężem poszczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ziaba, dzisiaj jesteś ze sznurem, czy bez sznura?" mam nowy sznur, znaczy skakankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike -dzisiaj to mi tylko "walenie byków" zostało,nie rozumieć tego dosłownie rzecz jasna.Oj żebyś z tym swoim mężulkiem nie wykrakała🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike -dzisiaj to mi tylko "walenie byków" zostało,nie rozumieć tego dosłownie rzecz jasna a dlaczego ? mi dosłownie bardziej się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ty mi powiedz lepiej kiedy szczerusia wyautujesz ze swego życia ,muszę szukać alternatywy dla Luśki ,ona wszystko przelicza na litry paliwa.Nawet miłość i troskę ,przeliczyła na kilka galonów paliwa ,moje samopoczucie spikowało w dół po tym "wyznaniu" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci po cichu, że szczerego nigdy w moim życiu nie było:) ten cały ślub to jakiś okrutny żart od losu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike A te bystre córunie to invitro było czy co ,bo samopylna chyba nie jesteś ? ;) Dobra robię przerwę muszę się kimnąć , niestety sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
szczegolnie wariatki" slyszysz luska? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smieszne ...
pojawil sie gebels,wszystkie sie rzucaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm? Tato, albo chciałam zapytać czy masz ochotę na saksy i wkradła się literówka, albo to nie byłam ja;) Żeby własnego dziecka po charakterze pisma nie rozpoznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak od razu widać , że ta zrzędliwa, zazdrosna mamuśka to lusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm? Tato, albo chciałam zapytać czy masz ochotę na saksy i wkradła się literówka - Tatuś na saksy ochoty nie ma ,ale niestety będzie musiał jechać.Patrząc na ten rysunek, mam poważne wątpliwości czy Tobie faktycznie chodzi o te" saksy" musimy z mamusią iść z Tobą do psychlożki, masz chore podejscie do tatusia,skłaniam się do pomysłu by adoptować dla ciebie prawiczka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcesz zamknęli jego dilera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ref tylko niech ci tato creama nie adoptuje bo to to tylko karmić trzeba i zero z niego pożytku weź offermę:P to się chociaż pośmiejesz:P i na ławce razem posiedzicie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze juz nie dziala kafeteryjny brukowiec. Zamiescilabym ogloszenie o moim dziecieciu ktokolwiek widzial ktokolwiek wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niech będą te wizyty u psychologa, dwa razy w tygodniu, po dwa razy. Tylko musi być przystojny i elokwentny, bo inaczej nie będę mu w stanie pomóc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobić jak naczelny nie wytrzymał konkurencji:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ogólnie to d**y nie urywa." ale zajebiście skacze się przy tym na skakance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko musi być przystojny i elokwentny, bo inaczej nie będę mu w stanie pomóc :D:D:D ty na pewno jesteś lusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×