Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

obciach (coz za slownictwo:))to byc taka memeja jak ty przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, desperatko cicho czarci pomiocie ja przynajmniej nie mam zapędów kazirodczych skoro już piszemy o desperacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike blu nie pij tyle przecież refforma to twoje niezbyt udane dziecko nie moje i już z cała pewnością nie szczerego Może jeszcze jakieś ułamki promili krązą w moich naczynkach krwionośnych(oj działo się wczoraj) ale umysł mam jasny. cyt(Luśka)Naprawdę Blu, szlajałam się ze szczerym, ale nie z miłości, a z koleżeńskiej sympatii. Jednak jak widzisz drogi się nam "delikatnie" rozeszły, więc nie marudź. No to ja się pytam czyim dzieckiem jest refforma ?? ike podziwiam Twoją pewność siebie cyt przecież refforma to twoje niezbyt udane dziecko nie moje i już z cała pewnością nie szczerego " Co za okolica, każdy z każdym się puszcza,dzieci to półsieroty, tylko ja idiota wierny .:) Dobranoc refforma 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywista oczywistosc,ze tak.tylko ja nie placze mamusi w rekawek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierny powiadasz... żonie czy kochance?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co za okolica, każdy z każdym się puszcza,dzieci to półsieroty, tylko ja idiota wierny " sąsiadce, córce, czy komu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut...masz atak downa podobnie jak ike to niech down przestanie nas atakować problem sam zniknie down zrozumiał czy mam po imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu byłam szybsza tra la la la lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"matko najdroższa, ojcze z doskoku." wujek - gdyby był tym, kim he used to be - pochwaliłby mnie za sukcesy wychowawcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
down to choroba ,psi pomiocie,szanuj chorych bo nie wiesz jak sam skonczysz durny ignaracie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refforma_... idź spać tu dorośli ludzie rozmawiają ,to nie tematy dla Ciebie i tak nic nie zrozumiesz ,mała jesteś. "Co za okolica, każdy z każdym się puszcza,dzieci to półsieroty, tylko ja idiota wierny " (Luśka) sąsiadce, córce, czy komu? No to zależy kto pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opowiem był sobie pewien leśniczy, który miał pulsującego olbrzymiego ...wilka i był czerwony kapturek, który miał duży yyyyy koszyczek pewnego wieczoru wilk był głodny i zajrzał do kapturkowego koszyczka na to wszystko weszła babcia z okrzykiem " jedz mnie jedz mnie byłam niegrzeczna" po czym zrzuciła babciny fartuszek i zapadła niezręczna cisza przerwana zapytaniem kapturka "leśniczy, dlaczego masz takie wielkie oczy?" koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat niestety mój :refforma_... Chcesz opuścić ZS i ike ? Zostaw tą patologię wujek chętnie Cię adoptuje ,na wakacje pojedziemy do ciepłych krajów ,poopalamy się (Lucy zostanie w kraju bo lubi tutejsze słońce) pokarzesz co Ci tam urosło, będzie fajnie . Ja pierdziu ,chyba faktycznie jeszcze mnie trzyma ,jaki ZS jaka ike jaki ja dla niej wójek? Przecierz refforma u mnie mieszka i Luśka twierdzi że moja (choć to akurat żaden dowód) ?? Ale mną zakręciło wow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szik my
wow to zawsze szczery polecial :P malolaty by wychaczyl na takie teksty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
witam familie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wójek? a może wójta miałeś na myśli? " albo to "pokarzesz co Ci tam urosło" urośnięte u reformy czeka kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia potrzebujesz jakiegos wyjasnienia odnosnie tego czego chce lub czego nie chce? znaczy tylko jakbys mogla mi napisac czy rozejscie sie drog jest silniejsze od bycia przeszloscia czy moze na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
ZS - a twoim corkom cos uroslo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzebujesz jakiegos wyjasnienia odnosnie tego czego chce lub czego nie chce?" od kiedy uważasz, że ja jestem w stanie takie wyjaśnienie zrozumieć? "znaczy tylko jakbys mogla mi napisac czy rozejscie sie drog jest silniejsze od bycia przeszloscia czy moze na odwrot " he he, dobre :) ale nie dam się podpuścić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy uważasz, że ja jestem w stanie takie wyjaśnienie zrozumieć? nigdy tak nie uwazalem, ale czego sie nie robi dla dobra narodu :-) he he, dobre ale nie dam się podpuścić tak, nigdy nie dawalas sie podpuszczac, w zasadzie na drugie masz niedajacasiepodpuszczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
ZS - co z twoja rodzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×