Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

" znaczy tylko jakbys mogla mi napisac czy rozejscie sie drog jest silniejsze od bycia przeszloscia czy moze na odwrot" A wariat tańczy :D Swój chocholi taniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezy jeszcze nadmienic przy takiej okazji, ze zuzanna zajmuje sie na codzien - wiemwszystkoozetesieibedewiedzieccorazwiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, zmieniam zdanie i chcę wiedzieć (chociaż się domyślam, ale dla pewności) - czego jeszcze ode mnie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
ZS - ty w ogole masz kutasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko obie wariatki musza wyskoczyc ze swoimi jakze oryginalnymi tekstami, na ksztalt wiatraczkowego jedna superspecjalistkaodszacunowkrakersowych druga zwana pospolicie niewycierajgebykrolowaike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia tez masz potrzebe przynaleznosci? do kogo chcesz przynalezec tutaj? do zuzanny? wariatek ciabonadziejnych? blumenolusildy? zdecydowalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, to znowu atak, weź kijek między szczęki i połóż sie w bezpiecznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przynależę, zapytaj sie iftar, czy zna kogos z kim jeszcze nie pyskowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozumiem, ze chciales w ten sposob pokazac swoja oryginalnosc, i jak? myslisz, ze sie udalo? " Ależ skąd ja tylko kopiuję sławne teksty guru kafe :D Swoją drogą jak to jest gdy wszyscy przyjaciele Cie kochają.. . . . . . . . . . . ..przynajmniej 3 razy dziennie?? Tylko nie opowiadaj ze szczegółami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia ale rozumiesz jak prostackie jest teraz to co piszesz czy nie bardzo to dostrzegasz? co wiecej, doskonale wiem z czego to sie bierze tylko uwazaj, bo na tiopiku byl przed chwila wiatrak ze szczecinka, a on jest zaprawiony w walce z chamstwem i prostactwem, kiedys podobno rozjechal mnie jak walec albo czolg, nie pamietam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd ja tylko kopiuję sławne teksty guru kafe ale masz jakies inne pasje? co tam porabiasz w tej holenderskiej wiosce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przynależę, zapytaj sie iftar, czy zna kogos z kim jeszcze nie pyskowałam niunia? zastanowilas sie przez chwile nad tym co napisalas teraz i wczesniej? podpowiem - liczba mnoga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".... kiedys podobno rozjechal mnie jak walec albo czolg, nie pamietam" Swoją drogą to Ty użyłeś tego sformułowania :D Cos w tym chyba jednak musi być skoro aż tak długo Ciebie to boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
ZS - jestes prostakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to Ty użyłeś tego sformułowania alez skad, to byla obiektywna ocena, ktora tak chetnie sie podniecales, w koncu walczysz z chamstwem prawda? odwagOM i silOM osobistOM :-) Cos w tym chyba jednak musi być skoro aż tak długo Ciebie to boli zaiste, jest dla mnie wyjatkowo bolesne czytac twoje celne yyyy riposty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoja zmiennosc jest rownie zaskakujaca jak niezmiennosc" myślę o Tobie dokładnie to samo i przykro mi, ale mam nadzieję ze to już ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, jako prostak, na pewno masz rację niunia, przeciez doskonale wiesz, podobnie jak papalusia, ikusia, ciabusia, nadziejusia, iftarusia, wiatraczusia i dziesiatki innych USI ze nie masz szans mnie przegadac badz role_model dla innych i odpusc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przykro mi, ale mam nadzieję ze to już ostatni raz ale masz nadzieje na co? ze ktos cie nie zaloguje na kafe czy ktos ci nie karze ze mna rozmawiac? bo nie bardzo rozumiem na co masz nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niunia, przeciez doskonale wiesz, podobnie jak papalusia, ikusia, ciabusia, nadziejusia, iftarusia, wiatraczusia i dziesiatki innych USI ze nie masz szans mnie przegadac" Mnie tam chyba wpisałeś bo tak Tobie by wygodniej było :D Pozwól że przypomnę że to Ty opuszczasz topiki przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że to Ty opuszczasz topiki przede mną wiatraczku, naprawde zadowolony jestes ze swojej riposty, ale tak naprawde? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, taki stary a taki głupi, robisz jakieś hyrcum- dyrdum napierdalanki do dziewczyn na tym topiku i to ma być mistrzostwo nie do przegadania? zawody se urządź, bo tutaj nikt nie ma takich ambicji, ale może w twojej głowie toczy sie teraz taka zacięta rywalizacja, w której uczestniczę, wolę nie wnikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista prawików:
1. Offerma 2. Cream 3. Korjonos 4. Kapselko 5. Prawiczek bez wiary 6. Stalingrad vel Śmieszny Student 7. Zawsze szczery vel empatyczny do kwadratu 8. Stev 9. Ble Ble 10. IMO 11. Faith Hope Glory 12. Argen- 13. Looooser 14. BSA 15. Beliar 16. Levviatan 17. AveDave 18. Darker 19. Max Zander vel Klaun 20. Żabi kruk 21. Jarek Kamecha 22. Prawiczuś doskonały 23. Papierzany Bąk 24. twoja dziadek 25. ten ostatni niedziel vel śp. ten ostatni niedziel vel Nieboszczyk z Montparnasse 26. Trent Easton 27. Mlody_18 28. Grzesław 29. yyughiuh 30. Samotny Romantyk 31. revolver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj nikt nie ma takich ambicji od kiedy stalas sie rzecznikiem nikta ? a pana wszysctkiego tez znasz i reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nie masz szans mnie przegadac ale ktoś to potwierdzi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×