Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Lucy Ty naprawdę ze szczerym się szlajałaś ? Kody ,nicki,hasło do zamka szyfrowego naszego domu też mu dałaś ? ?? Nie ukrywam dla mnie to SZOK .Dobrze się maskowałaś ,lepiej nie mogłaś wybrać ? Co za desperacja . Rozumiem że się nam nie układa ale ze szczerym ? To już lepszym i bardziej czułym kochankiem jest wibrator,jestem zdołowany i zdegustowany. Ike & Blu brzmi równie dobrze jak Lucy& Blu , Ike przefarbuje się na blond i będzie git ,do tego Ike będzie w pakiecie z reeformom, młodom i perspektywicznom lasencjom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę Blu, szlajałam się ze szczerym, ale nie z miłości, a z koleżeńskiej sympatii. Jednak jak widzisz drogi się nam "delikatnie" rozeszły, więc nie marudź, tylko ciesz się, że w odpowiedni moment trafiłeś, kiedy w ogóle mam dla Ciebie trochę czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam słowa lusi szlajała się ze szczerym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka zapomnijmy o szczerym ,on jest szczery inaczej. Jak zleciał dzisiejszy dzień ? U mnie do południa nie było ciekawie ,wczoraj na grilu u sąsiadów za rzeczką zapoznałem się z naszą Polaków gościnnością hehe .Czego jak czego ale tego Niemcy mogą nam pozazdrościć .Polacy potrafią się bawić ,choć są póżniej skutki uboczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, skoro już potwierdzasz, to może od razu wyjawisz, że Ty też nie raz i nie dwa się w okolicy tego nicka kręciłaś Ike. Niech już obie na tym samym wozie jedziemy, zeby Blu miał trudniejszy wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzień zleciał oczywiście za szybko, ale za to trochę urody w postaci opalenizny mi przybyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była tylko ciepła nienawiść teraz jest już tylko zimna nienawiść :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to była tylko ciepła nienawiść" i stąd Twoje upodobanie do terminu "bejbe" używanego w wiadomym kontekście? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę blondynką :P nigdy! lusia jest jedna rasowa blondynka wystarczy w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stąd lusiu:) nie wiem czy pamiętasz ale bejbe wzięło się jeszcze z czasów kiedy ZS uczył jakąs lalę jak podrywa się faceta a ja używałam tego określenia w tonie czysto kpiącym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zatoczyłyśmy koło - znowu o nim za dużo nadajemy, a jak zaczniemy wspominać, to mi jeszcze złość zacznie mijać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor - Pod tym nickiem ukrywają się dwie niunie ? Dwie w jednym ,wow! to mnie kręci i pobudza moją wyobraźnię ,która nie jest bynajmniej mała! Zresztą wszystko u mnie jest duże, oprócz wagi która jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pod tym nickiem ukrywają się dwie niunie ? Dwie w jednym ,wow! " ale o co konkretnie się rozchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wspominam:) tylko przypominam:) wspominać nie ma czego świat idzie do przodu nie zawsze ów przód to dobry kierunek ale każdy wybiera swoją drogę sam ja tam nawracać nikogo nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera żenada
spotykanie się z tym czymś chluby damskiemu rodowi nie przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat (ze mnie nie chwaląc się)"Pod tym nickiem ukrywają się dwie niunie ? Dwie w jednym ,wow! " ale o co konkretnie się rozchodzi?(to Luśka wyraźnie zakłopotana& zdziwiona) (tu znowu ja czyli Blu)Sorki opacznie zrozumiałem ten fragment: Ike, skoro już potwierdzasz, to może od razu wyjawisz, że Ty też nie raz i nie dwa się w okolicy tego nicka kręciłaś Ike. No muszę kobietki stwierdzić że byłyście desperatkami , myślałyście może o zamachach samobójczych ? W imię allacha i takie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu a ty nas będziesz rwał na "szczerego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue wszystko duże powiadasz? nos też? :P (a tak z ciekawości - ile cm nad gruntem masz fryzurę?) "a ty nas będziesz rwał na "szczerego" ?" :D Iftar, jak pomarańcze zobaczą, ze podejrzewasz mnie o "szalała" to stracisz w ich oczach. przecież ja jestem kafeteryjnie nudna jak flaki z olejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike blu a ty nas będziesz rwał na "szczerego" Nie ,szczery out .Będę was rwał jak soczysty rabarbar i wycisnę z was wszystkie soki maleńkie! Aż padniecie wycieńczone :classic_cool: szczera żenada spotykanie się z tym czymś chluby damskiemu rodowi nie przynosi hm ciekawe ,kim jest ta inteligentna pomarańcza ? To nie ja(nie w sensie że nie jestem inteligentny , bo jestem) ,ale się pod tym podpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stracisz w ich oczach A to mogę stracić jeszcze bardziej??? :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Będę was rwał jak soczysty rabarbar i wycisnę z was wszystkie soki maleńkie! Aż padniecie wycieńczone trzy cztery start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wykończyłyście zawsze szczerego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę kretynko myślisz, że będziemy ( my ike) ci się z tego zwierzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy nos mam ok interwencja chirurga niepotrzebna .Miałem 186 cm teraz pewnie się skurczyłem o jakiś 1cm (wariant optymistyczny) ike Ty nie bądź taka charda, bo tempa możesz nie wytrzymać i będzie wstyd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×