Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świeżaroz wódka

pamiętnik

Polecane posty

Świeża....gratuluję pracy. Dobrze, że mamy pomocnych sąsiadów bo na ojców dzieci to w takich chwilach nie ma co polegać. To My matki musimy się borykać z obowiazkami , pracą i pogodzeniem tego wszystkiego....i jeszcze nas za to krytykują. A co robią w tym czasie ojcowie?? Prowadzą kawalerski zywot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Yes..yes...yes... :classic_cool: p.s. Dobre żony nie zostają same z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarea
TylkoJaja dzieci nie posiada, bo mu nawet nie staje, w związku nigdy nie był i nikt go nigdy nie kochał. Stąd te jego zgorzkniałe wpisy :D Zwykły desperat bez pracy, rodziny. Samotny jak palec, a jego największym przyjacielem jest komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Wszstko to prawa. a najbardziej mnie cieszy to że NIE STAJE :classic_cool: bo to można trafić na którąś z was i dopiero sobie kuku zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To starszy samotny pan, który zabija czas na kompie....wypisuje swoje z ,,życia wzięte'' mądrości i raduje się z włożenie szpilki komu się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
a może skłoni do zastanowienia nad swoim postępowaniem? Eeee - raczej nie... Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
To JA odeszłam od męża mądralo,nie odwrotnie :D p.s napisz coś jeszcze,twoje wypociny poprawiają mi nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
I o to chodzi :classic_cool: A to ci jakiś honor przynosi, że to TY odeszłaś? Jak by miał w domu dobrą żone to by po burdlach nie chadzał... ... chociaż, akurat za to to powinno mu sie zostawić tylko jaja. A pauke powiesić na szyi. Na rzemyczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
No właśnie i tyle w temacie. Masz coś jeszcze do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
a chcesz sie jeszcze czegoś dowiedzieć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \\\...///
nie przejmuj się, zawsze się jakoś debil znajdzie... najlepiej wygłaszać te debilizmy na temat odchodzenia czy nie odchodzenia od dobrej żony. a prawda jest taka, że dla samców dobra żona, to taka która na wszytko się zgadza i jest darmową służącą. i jeszcze fiuty od darmozjadów wyzywają. Daj jej debilu robotę, to nie bedzie wg,ciebie darmozjadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
No,moje Kochane,pierwszy dzień pracy za mną,jestem prze szczęśliwa,jedyny mankament to upał,ale za parę dni minie :) Czuję się wspaniale,jak człowiek lepszej kategorii :) Koleżanki i koledzy mili,dobrze mnie przyjęli,czas szybko zleciał. Cieszę się bardzo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSobie35
To jak Ty się cieszysz to my też.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwweeee
typowe meskie myslenie jajo ty.... oczywiscie praca w domu to nie praca, zajmowanie sie dziecmi to oczywiscie nic takiego, nie czytalam calego watku ale jesli ona zajmowala sie dziecmi to nie pracowala od 8 do 16 tylko od 6 rano do 6 rano z przerwa na sen :) moze nie miala z kim dzieci zostawic ze do pracy nie poszla, a ile to by trzeba bylo zarobic na pryawtny zlobek czy przedszkole, bo u mnie nie ma przyjec 2,5 latko w tym roku. wszystko jest takie oczywiscie dla facetow jasne faceci to idioci wszystko im sie takie proste wydaje ze alimenty placa to niewiadomo jaka to kasa jest w tych czasach szkoda gadac....jaj to ty nie masz chlopie poza tym kobieta poszla do pracy czyli jakas zmiany chec ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
typowo babskie myślenie piore, prasuje, daje doopy - to mi za to zapłać! No i dobrze że poszła do pracy - będzie miała z czego oddać dzieciom za to co im powyjadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
te,,wyżej,już jesteś namierzony,więc czekaj (nie) miłej niespodzianki hi hi hi :-D I znikniesz z MOJEGO pamiętnika. Masz jakiś problem to załóż swój wątek,chociaż pewnie już nie jeden założyłeś ale nie było odzewu hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
To że ja znikne nie sprawi że ty schudniesz. hi hi hi 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
ha ha ha,ale mi pojechałeś ha ha ha konam :D JA schudnę a ty głupi zdechniesz ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
konaj, konaj szybciej schudniesz buuuu ha ha ha 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
U mnie za oknem szaleje burza,no ale nic dziwnego,było w cieniu aż 36 st. Błyska się strasznie :) W pracy było dobrze,jutro już środa,czas leci szybciutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia59
Wpadłam do Was przypadkowo Dziewczyny i przeczytałam od początku do końca. Wszystkim Wam gratuluję hartu ducha i że swietnie sobie radzicie. Jestescie super Babeczki a ten bez jaj niech się podynda, bo głupota z niego bije na odległość, uważajcie abyście takiego idioty jak on nie spotkaly w realu na swojej drodze. Serdecznie pozdrawiam, jestem długoletnią mężatką , ale z przyjemnością bedę Was podczytywała i za wszystkie trzymała kciuki. Autorcr gratuluję pomysłu założenia tego pamiętnika bo dajecie sobie wsparcie w trudnych chwilach a o to właśnie w życiu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
Wiśnia59 dziękuję za wszystkie miłe słowa :) Zapraszam,mili ludzie jak najbardziej mile widziani i czytani :) U mnie teraz wszystko ok,eks ma zabrać jutro dzieci do niedzieli,nie widział się z nimi dwa tygodnie,młodszy już bardzo tęskni,z resztą starszy też,tylko,że on jest bardziej skryty i tego po sobie nie pokazuje. W piątek jestem umówiona na plotki z koleżanką,oj będzie o czym gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Oj! Jak ciapciuśno :) Oj! To i ja czasem wpadne, co głupszo głupte obnażyć. Hę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaIdiotyzmy
chyba swoją własną eunuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Eunuch ma paukę. A nie same jaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
Pierwszy tydzień pracy za mną,jestem zadowolona :) U koleżanki również było super,my pogawędziłyśmy,a dzieci poszalały. Jutro wolne,pośpię trochę dłużej. Pozdrawiam koleżanki i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia59
Autorko , i tak trzymaj, dbaj o kontakty z ludżmi, spotkania i sprawiaj sobie nawet drobne przyjemności bo życie z nich się składa. Pogaduchy z dobrą koleżanką zastępują wizytę u psychologa. A pan od zbuków niech się dynda i kisi w swoim marnym towarzystwie. Pozdrawiam i życzę wiele radości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSobie35
Hej, co dobrego u Was? U mnie totalny marazm i dzień świstaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżaroz wódka
takaSobie35 co u Ciebie? Opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSobie35
U mnie to nic...praca dom praca dom bleeee.... czekam bo za dwa tyg zabieram małą na tydzien nad jezioro... ech odpoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×