Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce sie zakochAC ale ...

jak poznaje jakiegos faceta i jestem po alkoholu to sie zakochuje:(

Polecane posty

Gość chce sie zakochAC ale ...

gdybym poznala go na ulicy badz w jakims normalnym miejscu wiem ze tak by sie nie stalo, ale jak troche wypije to nawet idiota wydaje mi sie fajny, bawimy sie itd... wlasnie jestem w takiej sytuacji ze sie zakochalam, on mi tez pieprzyl jakies farmazony ze sie zakochalam i ja totalnie poplynelam mimo ze wiem ze to jest warte tego wszystkiego, ale chyba zrobilam jedna glupote i nie odzywa sie do mnie, ja na razie nie mam zamiaru mimo ze to moja wina ale nie chce po sobie poznac a poza tym moze to i lepiej by bylo gdyby to sie rozlecialo chodzi o to ze jestem samotna i szybko sie angazuje, kilka slowek i ja juz mam nadzieje ze to bedzie wielka milosc mimo ze wydawalo mi sie ze nie wierze juz w milosc, poprostu bardzo jej pragne:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk666
ALKOHOLICY PŁODZĄ CHORE DZIECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie zakochAC ale ...
nie jestem alkoholiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On200
Odradzam wam picie alkoholu nawet raz do roku .Kiedyś lubiłem wypić i to często a od ponad pół roku nie napiłem się ani trochę i czuje się z tym super .Alkohol to zwykła trucizna każda dosłownie każda ilość uszkadza układ nerwowy i otępia mózg szkodzi na cerę i pamięć .Nie ma żadnych korzyści z picia a szkód jest wiele .Alkohol jest reklamowany wszędzie i ludzie myślą że tylko alkoholicy nie piją a to nie prawda.Człowiek zaczyna doceniać siebie wtedy kiedy jest wolny od używek i nałogów które mu szkodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×