Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dziewczyny nie dobijajcie mnie z tymi rozmiarami bo czuje się jak wieloryb :P Kurteczka super-taki żakiet a ja bardzo takie rzeczy lubię i przed ciążą nosiłam :) Spodnie też świetne ale mój aktualny rozmiar to 42 :( Zresztą powiem Wam, że sobie już nic nie kupuję. Muszę wytrzymać te dni do narodzin małej. Jedynie co mi się marzy to fryzjer bo końcówki mam paskudne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale Ty jestes na końcu ciązy to czym sie przejmujesz wiekszą tez mam ale dla Mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Angel za pocieszenie :) Znalazłam stronę gdzie wychodzi, że do terminu porodu mam jeszcze 54dni. Oby nie było cały czas tak gorąco jak w tym tygodniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zleci szybko, kurcze tak właśnie zapowiadają te burze a ich nie widać :) Ehh miałam iść na ten fit ostatnio i co pierwszy dzień upałów i prawie zemdlałam z gorąca więc odpuściłam, ale muszę sie wziąć za siebie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze zrobiłaś, że sobie odpuściłaś. Początki są takie sobie. Niby brzucha nie ma ale samopoczucie do dupy. Ja miałam tylko mdłości ale wypadało to w zimie więc nie było zaduchu i dało się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jutro sie tam przejadę zobacze jakie mają studio itd :) zal mi tylko bo wtedy było bezpłatnie :) No własnie początek taki dziwny jest niby ok a nie do końca. Powiedz czy Ty tez miałaś takie starszne wzdęcia bo normlanie ja oszalje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel też tak miałam :D Kiedyś Wam pisałam, że brzuch miałam idealny zawsze ale chyba około 9tc kolega zdziwiony mi mówi, że "wow już Ci się brzuszek ciążowy pokazuje" :) a ja mu na to, że tak wcześnie to niemożliwe ale właśnie wzdęcia mi go tak wypychają :D Moja dobra koleżanka jest w 7tc i też ma ten problem. Więc ją pocieszam, że to normalne i niedługo minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie wiem czy to Cię pocieszy ale mi minęło jak zaczęłam II trymestr ;/ Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel na wzdecia polecam Ci Ulgix :) spokojnie mozna w ciazy (tak mi powiedzial pan w aptece) i przede wszystkim dziala :) A ten wozek to fajny pomysl ale ten co jest na dole to nic nie bedzie widzial... tak samo jest z tym wozkiem co jest jedno przed drugim. Ja poszukuje czegosc takiego http://allegro.pl/ultralekki-blizniak-twinny-2w1-rewelacja-twinni-i2363290438.html bo sa rozne opcje ustawienia dzieciaczkow ale nie moge znalesc nigdzie uzywanego a drogie strasznie sa nowe. szperam po necie bo pasuje juz cos myslec o tym. Hehe wczoraj byla u nas jakas ciotka mojego i do mnie ze tak ladnie wygladam ze ciaza mi sluzy :) a mi sie wydaje ze polowe ciazy wygladalam jak bym miala miec dziewczynke czyli pryszcze i wogole taka jakas brzydka bylam a podobno sie mowi ze dziewczynka odbiera mamie urode w ciayz za to druga polowe jak na chlopca :) wszystko ladnie zeszlo i taka rozpromieniona sie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu super ten wózek ale faktycznie drogi ;/ Może jednak uda Ci się znaleźć używany. Na gumtree możesz dać ogłoszenie, że takiego szukasz. Pytanie do mam, które już urodziły. Czy faktycznie coś jest w twierdzeniu, że dziewczynki częściej niż chłopcy rodzą się przed terminem? tak gdzieś przeczytałam i mnie to zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej upałów ciąg dalszy... Asiu pomyliły mi się dni myslalam,że dziś czw i idziesz do gina.Chyba mi słonko przygrzalo,albo juz tak dni mi sie zlewają,że ich nie odrozniam.Wozek fajny widzialam tez w gazecie taki. Krakuska ;) ciuszki w większosci mam od siostry meza (po jej córce) świetne są,bardzo mi się podobają i co najwazniejsze wygladaja jak nie uzywane.Niestety te ubranka muszę oddać i juz pakuje ktore sa za male.Kolezanka tej siostry bedzie rodzic w listopadzie i ona chce jej dać takze pojdą w świat dalej do kolejnej dzidzi. Te moje ciuszki,ale mam ich bardzo malo z checią sprzedam.Ile ma Twoja niunia?? Iza ta sukienusia ażurowa jesli piszesz o białej to jest piekniejsza jeszcze na zywo.Maja była w niej do chrztu.Tez jest po siostrzenicy męża mojego.Pani fotograf również bardzo się spodobała i ubrałam małej do sesji.Fajnie,że Ci się podoba :* angel dobrze,że zakupy udane(oprocz kurteczki) ja mam teraz inne potrzeby i na siebie nie patrze,bo szafa od ciuchow sie nie domyka.Jak pisalam zbieram na lekką spacerówkę.Ta jest boska ale raz ze nie ma pałąka a dwa,że troszkę droga http://dzidziabum.pl/p/91/1950/nuna-pepp-spacerowka-wozki-spacerowe-wozki-i-torby-do-wozkow-dzidzia-na-spacerze.html typ nr 2 http://allegro.pl/wozek-espiro-magic-2012-wys0-folia-gratis-okazja-i2290321447.html cena podobna niestety...minus tej znow to maly kosz na zakupy i podobno jak dziecko lezy to nic sie z niego nie da wyciagnac. typ 3 nie podoba mi się wizualnie,ale ma co trzeba i jest w miare tania,ale czytalam znow ze wazy okolo 10,5kg :( http://allegro.pl/coneco-traper-wozek-spacerowy-new-wysylka-0zl-i2401752006.html takze dochodze do wniosku,że nie ma spacerówki idealnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja miałam poród wywoływany ze względu na niską masę ciała Mai(miałam podejrzenie hipotrofii) na szczęscie doktor Z. w tej kwestii nie miał racji.Ja bym nie wierzyła w to,że dziewczynki się rodzą przed terminem.Moja kumpela nie jedna przenosiła.A co do urody to akurat odebrała młoda,bo wyglądałam i czułam się tragicznie.Dziewczyny co z tym Mailem?nie macie jakiś fotek?Iza jestes juz w Krk także wysyłaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak inezz ja dopiero jutro do lekarz :) dziewczynki jak macie jakies pytania co mogla bym go zapytac to piszcie smialo. sama mam zawsze mnóstwo pytan a jak ide do niego to wszystkiego zapominam :P musze sobie chyba jakas karteczke powiesic i dopisywac jak cos mi przyjdzie do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi jak to jest Z bliznaikami :) podobno rodza sie duzo wczesniej bo wczesnije dojrzewaja. ok 34-36tc to jest normalne. w takim razie mi by to wypadało na ok polowy września czyli niedługo po Tobie Iza bo Ty chyba sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz co to jest ten pałak :D heheh ja będę prawie ostatni rodzic to będę polować na Wasz aukcje :D Z kurtką cos podziałam jak nie to odeśle i niech tylko spróbują kasy nie oddać :D Wózki sa drogie strasznie, ja mam nadzieje, że pożyczę od koleżanki i tak samo łóżeczko :) Ewentualnie później spacerówkę kupię chyba , że córa koleżanki wyrośnie :D Hmm pryszcze to mi tylko na brodzie wychodzą ale juz jest lepiej :D Z tym ulgixem spróbuje jak ten koperek nie będzie pomagał dziś wypiłam przed śniadaniem i jak do tej pory jest oki. Co do ciuchów to ja mam sporo , ale ich nigdy za wiele :D Troszkę żałuje , że wywaliłam ciuszki jak byłam grubsza byłby akurat jak przytyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ide na basen dzisiaj :d zobaczę jak bedzie oki to sobie chyba karnet kupię :D znacie może w hucie com com zone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angle pałąk(łuk) to jest to przy siedzeniu u wózka za co dziecko moze zlapac i taka izolacja zeby nie wypadlo.wpisz sobie w google pałąk od wózka. dla mnie rzecz potrzebna ale zauwazylam ze teraz coraz czesciej produkuja spacerowki z samymi pasami bezpieczenstawa:/ ja robie liste jak ide z Mają do pediatry.Najlepszy sposob zeby nie zapomniec.Dzis mamy o 18.30 gastrologa dzieciecego i tez lista jest napisana.Oby mala przybrala bo martwie się strasznie jej niska waga,choc lekarka zapewnia mnie ze taka jej uroda. Jestem w szkoku kolezanka ktora mieszka teraz w UK urodzila chlopca 1.01.12 i wazy juz 12 kg !!!!!!! polowe mojej malej a jest mlodszy tylko o miesiac.Jeszcze ona z tekstem jestem wkurwiona bo moja glupia tesciowa stwierdzila ze spasłam Oscara.Jak Go zobaczylam sama tak pomyslalam.Karmi mm i uwazam ze Go przekarmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba na os. willowym? wiem gdzie ale nie bylam tam nigdy. Wiem ze jest fajna silownia z roznymi zajeciami na os. niepodlegslosci i karnety nie sa drogie. kolezanka tam na recepcji pracuje :) i to jest tylko dla kobiet wiec nie ma sie czym stresowac przynajmniej :P tu jest ich strona jak byscie chcialy :) http://www.lejdisfitnessclub.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiem juz co to taka niby półeczka z przodu :D Nie przejmuj się każde dziecko rozwija sie inaczej :) Może byc tak, że teraz nie przybiera a nagle wystrzeli z waga :) Asia no właśnie mi to otwarli na prokocimiu jak by fillie i karnet na basen na 500 minut czyli 8 wejsc 75 zŁ Nie wydaje mi sie to dużo :D W tym sauna i jaciuzzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz aktualnie ma miesiac i 5 dni:):) wskakujemy w rozmiar 62 ewentualnie juz zaopatrujemy sie w 68 :):) glownie to interesuja mnie body , spiochy i polspiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Inezzz napisz coś o tym gastrologu, sensowny lekarz? i gdzie? ja mam skierowanie dla mojego synka, niestety nigdzie w Krakowie na fundusz już nie ma terminów do końca roku :( poszłabym prywatnie, ale kompletnie nie wiem do kogo :o Na comcom chodziłam i raczej mi się podobało (taki oryginalny industrialny wystrój), ale uważam, że szatnie mało wygodne, przystosowane do szkół, które tam mają wf-y. Na basen bardzo chętnie bym gdzieś poszła (bywałam głównie na AGH), ale teraz boję się, że złapię jakąś bakterię... wiecie gdzie jest w miarę bezpiecznie? tzn. woda nie za ciepła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bumie jest fajnie ale to chyba za daleko ? wczoraj nie dotrałam na ten basen bo robiłam polowanie na kebabab i w końcu go nie kupiłam hehe . Dzis idę już w pracy am wszystkie rzeczy przygotowane co by nie musieć jechać do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Dawno mnie tu nie było. Wiecie, egzaminy egzaminy egzaminy... Ale co tam. Jestem skałą, jestem wyspą i dam radę. ;) Ślę Wam buziaczki i wracam do nauki. :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, że wreszcie się ochłodziło :) Byłam dzisiaj w Diagnostyce zrobić badania. Zaskoczona jestem bo tylko 7 osób i ja więc po 45min wracałam do domu :) Taka fajna starsza kobitka za mną stanęła i jakoś tak się zgadałyśmy. Martwiła się czy mi nie słabo itd:) Fajne to było. Tylko, że to kolejna zaskoczona osoba, że to już 8m-c. Powiedziała, że mam malutki brzuszek i w życiu by nie powiedziała że taka mało czasu mi zostało do rozwiązania :( Musze mojej gin się zapytać czy wszystko ok z mała bo jak wspomniałam wyżej to kolejna osoba i trochę zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, że wreszcie się ochłodziło :) Byłam dzisiaj w Diagnostyce zrobić badania. Zaskoczona jestem bo tylko 7 osób i ja więc po 45min wracałam do domu :) Taka fajna starsza kobitka za mną stanęła i jakoś tak się zgadałyśmy. Martwiła się czy mi nie słabo itd:) Fajne to było. Tylko, że to kolejna zaskoczona osoba, że to już 8m-c. Powiedziała, że mam malutki brzuszek i w życiu by nie powiedziała że taka mało czasu mi zostało do rozwiązania :( Musze mojej gin się zapytać czy wszystko ok z mała bo jak wspomniałam wyżej to kolejna osoba i trochę zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło to co napisałam. Ale mnie to wkurza bo muszę pisać raz jeszcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×