Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Iza zdjęcie fajne;) muszę Cię zmartwić jeśli liczysz na dobre usg w PROMEDZIE jest kijowe jeszcze ekran "śnieży" ja się chciałam dziś z Asią spotkać,bo ma wizytę.Pytałam dwa razy na którą ma godz to mi niestety nie odpisała...a szkoda,bo pewnie będę z MAJKĄ spacerować koło PROMEDU.Iza moze TY się skusisz za tydz też mam wizte ;)o ile okresu nie dostanę byłam w Sofimedzie z małą na usg bioderek. krakuska robiłaś swojej małej ? czesc esistere! napisz nam i o maleństwie coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze maleństwo to chłopczyk i zostało mu jeszcze 5 tygodni do terminu. Imienia wam nie podam bo nadal jesteśmy niezdecydowani - niestety :( i jest jak cały czas odczuwam bardzo silny :) co chwile "wystaje" nóżka bądź rączka a żeber czasami już nie czuje ;). W czwartek idę do lekarza to będę mogła napisać więcej co tam u niego bo od ostatniej wizyty to pewnie wszystko przewróciło się do góry nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz tak ja juz bylam:) miejscimy sie dolnej granicy normy i mamy cwiczyc:) a wy to pewnie juz kontrolne? i jak wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESistyer, te 5 tygodni to Ci zleci szybciutko :) Masz chyba term,in mniej więcej jak Iza :) Fajnie Wam :) Krakuska a będziesz sama ćwiczyć z maluchem czy gdzies idziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere doklej się do tabelki jeżeli tylko masz ochotę :) Wczoraj miałam ciężki dzień. W sumie najbardziej mi ten upał dał w kość. Dzisiaj fajnie chłodno ale zobaczymy co będzie do końca. Angel my mamy jednak 3tyg różnicy z esistere a to dużo :) Aż zazdroszczę, że to nie ja mam termin pod koniec lipca :D Asiu odezwij się do nas jak po wizycie:) Mam nadzieję, że u maluchów wszystko ok Ineezz zobaczymy jak będzie w przyszłym tyg i czy będę miała dostęp do auta ale chętnie bym się z Tobą i Mają zobaczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale wczoraj też tak było a później jak wróciłam to na mieszkaniu miałam 29st więc wolę się nie cieszyć. Taka pogoda mi się podoba :) Obyś miała rację żeby zleciało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj rano ubrałam w sukienke i mój , że zmarzne a tu postarszyła zaduch starszny był. Dzis chyba się cos nie zapowiada na gorąc. Napewno zleci, ja Ci powiem tak, że mimo, że ja jestem na początku to wczoraj sobie uświadomiłam ze to juz 3 miesiąc D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak się zastanowię to faktycznie jakoś minęły te 32 tygodnie ale nie mam poczucia, że jakoś tak szybko :) Z cierpliwością u mnie krucho ;/ Chciałabym już chociaż być po wizycie :) Jak taki będzie cały dzień to nie będę marudzić tylko się cieszyć. Upały nieźle dały mi w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) no pogoda w koncu super hehe lubie jak jest chlodniej ;) Izuś to bedzie mi milo jak sie zobaczymy.Cos jednak czuje ze nici z wizyty bo mnie juz jakos brzuch boli jak na @ ! wlasnie dziewczyny znacie jakis sposob (oprocz tab anty)na przesuniecie okresu?wiem ze teraz nie macie ale wiecie cos na ten temat:) Izka tabelka stara...mnie tu nie ma:( krakuska u Mai odnosnie bioderek jeden lekarz mial zarzuty(balal ja tylko rozkladajac nozki w pozycje zabki)ze są nie równe fałdki i kazał nosić poduszkę ferjkę...ja się z tym nie zgodziłam gdyz nawet usg nie zrobił(stwierdził ze szpital na to nie stac i mają je tylko dzieci ktore sa na oddziale)poszlam więc na Ujastek zrobic.Wyszla kl Ia więc najlepsza.Jak się wnerwiłam na chłopa pojechałam z wynikiem a on dalej twierdzi,ze usg swoja droga ale on widzi po fałdkach i mnie operacją straszyl jak małej nie bede zakladaj poduszki! poszlam prywatnie do innego ortopedy dzieciecego zrobil RTG i jest cacy więc tamten moze mnie w dupe pocalowac Asia jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz ja odrazu robilam usg prywatnie, na nfz sa takie terminy ze chyba bysmy sie niedoczekaly. angel same cwiczymy, lezymy na brzuszku i bawimy sie w zabke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabki na dywanie :D heh wczoraj byłam na basenie mówię Wam ile takich małych dzieciaczków było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika Maja Anna ur. 6.12.2011 godz 15:55 esistere-------------- 25.08----sn---------syn----------Rydygier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere 25 lipca czy sierpnia masz termin? Chyba, że masz już synka jednego a teraz się spodziewacie drugiego? :) Ineezz przepraszam, że zła tabelę skopiowałam. Ale jak zwykle się spieszę a co chwilę patrzę co napisałyście żeby być na bieżąco :) Też mam zamiar moją małą na basen wozić jak najwcześniej się będzie dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen chyba najlepszy dla rozwoju takiego malucha :) Pozatym powiem Wam , że wazne ejst wszczepienie w dzieku miłości do sportu jak zobaczyłam wczoraj takie 12-13 lat spasioone ehh brzuchy to miały wieksze niz ja w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłście może na targach rodzinnych w Chemobudowie okolice Tandety 15.04? tam bylo wszystko dla ciezarnych i nie tylko...m.in było stoisko z basenem dla maluchów.Zainteresowalam się i pytam co i jak ...fajna sprawa,ale droga,bo to instruktor,kameralne grupki...itp oni akurat przyjmowali dzieci od 6msc ale gdzie indziej spotkalam się ze biora mniejsze...najlepiej nurkowanie wygladało na filmiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że 25 lipca :) do sierpnia bym już nie dała rady chyba LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika Maja Anna ur. 6.12.2011 godz 15:55 esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli interesuje was basen dla maluchów wiem że w boaskowie przyjmują maluchy od 2 miesiąca tylko to jest chyba aqua aerobic zajęcia są koło hali targowej ale z basenu chyba gdzieś koło M1 jest całkiem fajnie przynajmniej jeśli chodzi o ćwiczenia dla ciężarnych to mogę potwierdzić i jeśli któraś z was ma kartę multisporu to oni je tam respektują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja czekam właśnie na sierpień :) Poprawiłam tabelkę bo do krakusek-pomocna dłoń się przeniesiemy dopiero jak urodzimy :D LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło hali targowej to słabo bo ja tu ptracuje i tu nic nie ma. Na pewno w wieliczce w miescie solnym są zajecia dla mam i maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że piszecie o tych basenach bo mnie ten temat bardzo interesuje. Kiedyś szukałam w necie ale nie znalazłam :) Ineezz bardzo żałuję ale nie byłam na tych targach bo nawet nie wiedziałam, że są. Asia coś się nie odzywa jak po wizycie. Pewnie zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jednak jest bobaskowo ale 100 zł za 4 zaj aqua aerobicu to duzo u mnie na proko i w com com zone w hucie sa za 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mi Majka psikusa zrobiła...przygotowuje jej obiadek stoje tylem do niej (ona w foteliku do karmienia) odwracam się,a ta drzemkę sobie urządziła w najlepsze. Szkoda,że zdażyłam obiadek podgrzać i teraz nie wiem,czy mam go wyrzucić czy nie:[ Iza no było dużo ciekawych rzeczy na tych targach i była Aida - ta wróżka cała ale ona teraz się wzięła za śpiewanie kołysanek i miała stoisko z płytami... Były tez konkursy,scena,zabawy dla maluchów,wózki nie wózki no multum rzeczy ;) krakuska to cieszę się,że wystarczą u Was tylko ćwiczenia domowe.Frejka to straszne ustrojstwo.Ja sobie nie wyobrażam mojej malizny w tym 24h na dobę angel jak tam dziś ?Ty się wybierasz na usg to w 13 tc? esistere a Ty z jakiej części Krk jesteś?ile masz lat?napisz coś więcej o sobie.Chcesz rodzić w Rydygierze,bo masz stamtąd lekarkę? dziewczyny co z tym @ nie macie jakiś swoich foto z brzuszkami czy jak?:P szok ta sesja co ja mialam z malą teraz kosztuje 650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram sie mam termin na 5 lipca :) zaraz Wam wyśle mój brzuch w srode i dzis :D aaa i efekt nie jest skutkiem wzdęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze jest nas trzy Ty Iza i Ja mamy wizyty 5.06 :) ja się na pewno najmniej stresuję z Was,bo nie jestem w ciąży :D wysyłaj foto,ale ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no !!! powiem Ci angel,że już widać zmianę ! super z dnia na dzien będzie wiekszy i większy ;);) ja poszukam moze mam na dysku zdjecie brzcha z ktoregos tyg zeby Iza sobie nie wkrecała ze mały ma.Iza zrob fotkę i przeslij,bo słowo"mały"każda moze odbierać inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×