Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

To superasnie :) Ja siądę przez weekend bo tak czy siak muszę spisać wszystko to Ci na gg wyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz siedział jak miał 7msc jak ja go sadzałam. to siedział juz pieknie stabilnie, ale tak sam od siebie z lezenia (tzn z pozycji na raczka) to dopiero teraz sie nauczył. jakies 2tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel bardzo dobry pomysł pomyśl,spisz i wyslij na gg.Może kanatika się odezwie,która też w grudniu urodziła:D ciekawe jak Jej Natalka siada już,raczkuje? iwcia to pięknie moze masz masz jakiś filmik jak Dawidek siada z raczków lub jak wstaje ? ja się już doczekać nie mogę ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde powiem Wam, że Mamy dobrze z tym forum , większośc rzeczy się możemy tu dowiedzieć, a kiedys laski miały przekichane Oj Kanitki dawno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczekasz sie:) ja tez myslałam ze nigdy nie bedzi juz raczkował a tu nagle taka petarde dostał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie wczasuje jak większość.Kanatika odezwij się jak dasz radę;] no tez się cieszę,że Was znalazłam na tym forum;]szkoda,że już po ciąży no,ale cóż Iwcia to pewnie ten słynny skok :D wiesz moze przez gg wyslij jak przejdzie albo podam Ci hasło na pocztę,bo w sumię czemu Ty nie masz?grr cóż za przeoczenie jakieś- trza to naprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja właśnie wróciłam z banku i z małych zakupów, w taka pogodę to ja mogę łazić po sklepach :D kupiłam sobie termometr do wanienki Canpolu za 7zl i śpioszki wczoraj jedne dzisiaj drugie :) w końcu dorwałam takie gdzie coś pisze o tacie bo mam masę typu "kocham moja mamusie" ale nie miałam nic z tata a nie chciałam żeby mój Marcin czul się urażony :D i mam zadanie dla angel :P Ty jestes genialna w szukaniu wiec ja chce takie ubranka http://www.etsy.com/listing/94453894/buy-one-get-one-free-twin-onesie-set?ref=exp_listing . hehe a tak na serio to genialne sa te ciuszki :D Iza śliczne imię!! ja to dalej mam problem z chłopcem... narazie stanęło na sylwku ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam dwie majki :) Boże czemu te pieniądze sie tak szybko rozchodzą :( W czwartek małam wypłatę , zapłaciłam mieszkanie telefon jakieś zakupy , jeszcze kablówkę mi ściągnie. A ja zostałam z drobnymi, a gdzie kasa na usg pod koniec miecha załamka normalnie :( Musi ten Mój chłop prace jakąs ogarnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz widze ze wogole Maja wysoko stoio przez te wszytkie lata :) ja znam jedna majke. Angel a Twoj ma jakis wyuczony zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja nie znam zadnej moze i lepiej przynajmniej zadnych skojarzen z dana osoba nie mam:D angel ta osoba co to sprzedaje to zamiast ułożyć i zdorbic zdj to za przeproszeniem rzucila na kupe i jak tu ocenic te ciuszki ? dobrze ze chociaz wymienila,bo sajgon totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam w zielarskim i smaruje się nim w sumie 2x dziennie ale jakoś nie mam chęci ... kupiłam sobie nawet Mustelle tyle kasy i dupa nie dam rady się tym kremem smarować bo tak mi śmierdzi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustela dla mnie za droga spróbuj ziajki 14 zł w aptece w biedronce :) Inezz wiem, ale jak bym je chciaął to bym pisała o zdjęcia wszystkich , albo o mozliwośc oglądniecia,. Druga znalazłam taką : http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-ubranka-odziez-dziecieca-64-sztuk-ubranek-dla-chlopca-3-6-miesiecy-W0QQAdIdZ404193782 Z tego pierwszego to wiem, ze to krzesełko jest fajne bo sama takie miałam jak byłam małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz na gadu to filmik chyba nie przejdzie, wysle na poczte, tylko podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh doczytalam :) trochemnie nie bylo :) ale sie lenilismy na wakacjach :) tylko polskie morze ale zawsze to oderwanie od codziennosci :D Ja termometr kupilam elektroniczny do czola i ucha za ok 60 zl na allegro jest super a termometru do wanienki nie kupowalam wogole zreszta moj brzdac uwielbia kapiel w goracej wodzie wiec by sie nawet termometr nie sprawdzil :) Tez mam butelki z aventu jestem zadowolona i ta najmaniejsza przydaje sie najczesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia superaśny ten Twoj Dawidek :D swietnie sobie juz radzi :) a Wy dziewczynki jak po dniu wolnym? ja wczoraj wychasałam sie na działkach jak nigdy nawet w kosza grałam, bardzo smiesznie bylo, oczywiscie mieli ubaw ze mnie zebym sobie piłek nie pomyliła i dzisiaj zdycham bo cos mnie chyba przywiało :( mam nadzieje ze przejdzie samo i obejdzie sie bez lekarzy i leków :/ wstawię zaraz na pocztę fotkę brzusia z 31tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Asia:* ja oczywiscie jak kazda matka swojego dziecka nie zaprzecze hehe no to musiąłas niezle wygladac grajac w kosza hehe:) dajesz rade sie jeszcze jakos toczyc?:) ja dzie spedziłam u babci- w sumie nie siedzielismy długo bo jak to na imieniach wodka sie lała a my nie piajacy jestesmy wiec sie zmyslismy jak juz towarzystwo robiło sie coraz bardziej szczesliwe. Dawidek oczywiscie robiła za maskotke bo jakby inaczej. teraz sobie lula, jak juz polula to moze na spacerek pojdziemy jakis,pobłakac sie miedzy blokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) ja sie dalej lenie :) Jak by któraś chciała to mi laska z gumtree wysłała chyba 700 zdjęc ciuszków mogę podesłać:) w rozm od 56, 62 i 68 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×