Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Cześć dziewczyny .... ale tu dużo się podziało Gratuluje dziewczyną które już urodziły :) Nie odzywałam się do Was bo źle się czułam aż tak że głowy z poduszki nie podnosiłam ... :( wylądowałam nawet w tamtym tyg na Żeromskim ale skończyło się na recepcie ... i na nie przyjemnej wizycie .. szkoda gadać jak lekarz-kobieta może tak traktować kobiety szok ! Dziś już mi lepiej :) mam nadzieję, że to już tak będzie :) Widzę że szalejecie z wyprawkami ... ja to może pod koniec września początek października się za to wezmę bo sama nie wiem jeszcze co chce .. Angel gdzie idziesz na badanie genetyczne ? Masz z polecenia ? Będę starała się na bieżąco odzywać ... ale nie mam aż tyle czasu ;/ pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel tommy trippe też jest ponoć bardzo dobrą firmą. Nie wiem jak cenowo stoi w porównaniu do innych ale pewnie na poziomie avent. Dobre opinie też o Lovi czytałam. Natomiast słyszałam, że smoki canpol często są wypluwane a szczególnie ten z termometrem, a szkoda bo chciałam taki kupić. Doświadczone mamy jaki używacie termometr dla maluszka i jaki do wanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka fakt, ceny w Miedzyzdrojach sa dosc spore, chociaz jak sie dobrze zna te okolice to mozna cos spoko dac rade finansowo- my jezdzimy co rok wiec mamy sprawdzone miejsca juz do jedzenia. za nocleg tez nie duzo mi sie wydaje. ale co tam wakacje ma sie raz na rok:) Niemców faktycznie zatrzesienie jest, wszedzie wszystko pisze po polsku iniemiecku:) Ineezz zebów nadal brak, :) wiecej zdjec wrzuciłam na FB bo Nk to juz praktycznie nie uzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja kupiłam termometr Baby Ono taki elektroniczny http://allegro.pl/termometr-4w1-do-czola-ucha-babyono-24m-gwarancji-i2545777059.html ale narazie nie było okazji zeby go przetestowac, jedynie temp pokoju bo tez ma taka funkcje. a do wanny kupiłam zwykła kaczuszke chyba Campolu ale szybko nabralismy wprawy jaka ma byc temp wody wiec teraz lezy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja idę tam gdzie mam lekarza :) ul. Rakowicka. Bardzo sympatyczna kobieta robi badanie :) Genetyczne 2 d - 250 zł, 3/4d - 290 zł. Lekarz odradził3/4 d powiedział, ze to wyrzucanie kasy :) Hmm butle zdecydowałam avent dwie po 260 ml, smoczek jeden avent druki póxniej nuk dokupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ja Ci polece dr Wiechecia przyjmuje na placu szczepanskim (o ile jeszcze przyjmuje) w Fertility Center i bierze 200zl a 3d na chwilke wlacza jak dzidzia jest grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Dzięki dziewczyny za dobre rady - jak dobrze was mieć :) Mam w domu dobry termometr, którego sama używałam do obserwacji cyklów ale dzidzia musi mieć swój osobny. Tym bardziej, że ten mój używałam w ustach a dzidzi musiałabym w pupcię wpychać :D A po co ją męczyć. A mi się jeszcze może przydać jak będę na owulację polować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ja Ci polece dr Wiechecia przyjmuje na placu szczepanskim (o ile jeszcze przyjmuje) w Fertility Center i bierze 200zl a 3d na chwilke wlacza jak dzidzia jest grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa smoczki z Nuk 0+ i 6+ nie otwarte, nie uzywane, dałabym za darmo jakby ktos chciał... mi Dawidek całkowicie odmówił smoka, zadnego. a mam ich nakupowanych roznych, od poczatku nie chciał i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia jak chcesz to odkupię od Ciebie :) Jak masz cos jeszcze dop sprzedanai to mów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Dzwoniła Pani z sklepu, że wózek mam do odebrania (ten dla dziecka a nie moje zdezelowane autko) Jak dobrze, że już jest a miałam czekać nawet 4 tygodnie a udało się już w 2 :) A wczoraj widziałam taki jak kupiłam tylko kolor fuksja - piękny był, ale mój beżowy będzie bardziej praktyczny mam tylko wiarę, że doczekam się kiedyś synka (bo to pod niego kupiłam uniwersalny kolorystycznie wózek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym to przemyslec co mam jeszcze... bo tez nie wyprzedaje roznych rzeczy co mi juz sie nie przydaja bo my pewnie znów niedługo w ciazy bedziemy hehe. wiem ze napewno mam dwie oliwki jedna z NIvea a druga Bambino duza. jak cosik to ja bede w sobote chyba na kozłówku bo jade na imieninki babci to jak chcesz to wtedy Ci je dam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku dziecko nie pije duzo wiec wygodniej miec mniejsza butelke...tu cie zaskocze moja nadal ich uzywa.Twoja decyzja;) Iwcia zaraz oblukam.Co dziś serwujesz Dawidkowi na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Ineezz a korzystałaś z pojemników VIA avent do przechowywania pokarmu? Muszę takie kupić, bo będę musiała ściągać mleko na czas kiedy mała będzie zostawać z moim M a ja będę jeździć na uczelnię. Mam wiarę, że jakoś wyrobię z tymi studiami bo wąsko w czasie to wszystko wypada... Termin na 15.09 a studia zaczynają się od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz barszczyk czerwony:) ja mam pomroznone obiadki dla niego wiec gotuje raz na tydz albo i rzadziej zalezy ile tego wyjdzie:) a barszczyk lubi bo jest słodki:P tez jestem zdania ze taka malutka butelka jest potrzebna, ja z Aventu mam w sumie 6 butelek, diw malutkie, 3 srednie i jedna ta najwieksza i w sumie moge stwierdzic ze mam o jedna srednia ze duzo, ale zostawiam ja nie ruszona na "za jakis czas" Ineez ile Ci Maja wcina mleka na noc? mi Dawidek je juz 330ml i jadłby jeszcze:/ Angel ja nie mam dpstepu do waszego meila...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Myślałam, że uda mi się iść od lutego na te studia ale nie było sesji zimowej na tym kierunku i musiałam czekać aż do października. A jak zaszłam w ciąże to liczyłam kiedy to ja urodzę, żeby iść na studia bo czekanie kolejnego roku to już bym pewnie motywację straciła. Mój błąd bo mogłam się szybciej bronić w tamtym roku ale lenia miałam i zwlekałam z oddaniem pracy. Obawiam się tylko przenoszenia ciąży i jazdy na uczelnie z dmuchaną poduszką poporodową osłaniającą krocze przy siedzeniu :D Chyba by się na mnie dziwnie patrzyli nie? Jeszcze jak bym sobie tak zapomniała wkładek laktacyjnych ubrać i zaliczyła jakiś wyciek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka oj nie.Ja w ogóle nie używałam pojemników na pokarm.Teraz mam na mm z babyono.Inne mamuśki co używały polecają właśnie te babyono,ale domyślam się,że chcesz wszystko jednej firmy?a aventu wygladaja na sensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×