Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Esistere to fajnie, że z malutkim jest ok i że jest taki grzeczny :) Nasza Iza ma problemy z karmieniem i brzuszkiem :( Zal mi zarówno jej jak i małej Ani. Co do zespołu porodowego - to trafiłaś na mój wymarzony ;) A płaciłaś za położną? Przypomniało mi się, że mam coś w stylu ręcznika z rzepą, ewentualnie jak nie będę mieć znieczulenia i będę siedzieć w wannie to po wyjściu mogę się tym ręcznikiem owinąć zapiąć rzep nad piersiami - i mieć pewność, że mi nie spadnie na długość to też będzie do połowy uda i z brzuchem się w to zmieszczę bo to się zakłada na zakładkę jak typowy ręcznik więc na brzuszku będzie zapas materiały, żeby się rozchodziło. A jak mi będą małą dawać na brzuszek już po to zawszę mogę rozpiąć rzep i leżeć jak mnie Bóg stworzył i się nie przejmować, że mnie podwinięta koszula gniecie, dusi, czy np dziecku przeszkadza. Spakuję klika rzeczy i będę na porodówce myśleć w czym mi najlepiej będzie przynajmniej się w bólach będę miała nad czym skupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tym ręcznikiem :D a za położną nie płaciłam tak mi sie super trafiło jak weszłam do szpitala i już widziałam mojego męża z nią (bo ja się czołgałam a on biegł juz kogos szukac - bo to niedziela wieczór była ) to ąz mi się lżej zrobiło poznałam ją na szkole rodzenia więc wiedziałam jaka jest :) uważam że akurat w tym szpitalu nie ma co płacic za położna naprawde one sa tam bardzo fajne Pisałam własnie Izie bo my tez mieliśmy problem z jedzeniem, ja mam mało pokarmu , musimy sie dokarmiać i były płacz i jęki ale teraz przed jedzeniem dostaje Delicol i jest ok juz konczymy opakowanie i chyba bedzie już dobrze bo dziś własnie sprobowalam mu nie dać i jest grzeczny więc może mu przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyslalam zdjecie lozeczka :) przepraszam za jakos ale jakos mam tu ciemno w pokoju i telefon tak chwycil ze kolor sie wydaje szary a jest bezowy. Jutro postaram sie zrobic jeszcze jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hj wrzucę Wam później forki na meila:d Asia sorki , ze nie odp na gg ale zostawiłam włączone w pracy ;/;/ No i w końcu 3 lekarz mi potwierdził, że chłopak :) Baba stwierdziła, że starsznie spokojny był wczoraj tzn tylko jak mu robiła fotki i urządzenie było w jednym miejscu eheh bo jak ona zaczeła nim jeździć to on kopał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super to lozeczko :) tez palilam sie kiedys na turystyczne juz mialam nawet takie kolorowe upatrzone ale u mnie by nie przeszlo to bo mam kota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem ze nie, ale wtedy wolalam nie ryzykowac bo jednak nie wiedzialam jak zareaguja na mala, czy by np nie wbila pazura w takie lozeczko i nie potargala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lepiej na zimne dmuchać :)Podarte nie wyglądało by ładnie :) kurcze znowu maja byc upały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) nawet jakby podrapal to nie zrobi dziury :) ale w sumie nawet sie do niej wogole nie zbliza :) chyba sie jej boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczorajsza nieobecnosc tłumacze wolnym mojego mezczyzny- teraz ma prawie cały tydz wolny wiec mało sie bede udzielac. chociaz was podczytujue cały czas ale dialogi ciezko nawiazac:) moj Dawidek działa lepiej niz zegarynka, zawsze o 7 pobudka nie wazne o ktorej zasnie-wczoraj poszedł spac o 23:30 bardzo pozno bo wczesniej sobie zrobił drzemke miedzy 20 a 21 i nie chcial wczesniej spac-mimo tego 7 koniec spania... takze jakby ktoras potrzebowała budzenie o 7 to polecam sie hehehe Asia sliczne to lóżeczko! az mi sie takiego zachciewa jak widze. ja mam takie: http://dino.sklep.pl/nowy/klups-Lozeczko-safari-mis-z-gwiazdkami-120x60-teak-gratis-huggies-p-8793.html i jest ok:) przechodziłam wczoraj koło twojego boku, szukałam po balkonach czy tak gdzies cie nie ma ale nie widziałam:) Angel sliczne zdjecia jak ładnie widziac dzidize-pamiatka na całe zycie:) ja swoje pierwsze usg mam w ramce na biurku taka malutka kropeczke i az nie chce sie wierzyc ze ta kropeczka juz mi tak smiga po mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze usg to jest nie fajen bo młody wygląda jak by miał dwie głowie , bo wtedy jeszcze byo widac to drugie blizniacze jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam WAm chyba na początku :) Miały byc blixniaki z tym, że jak poszłam do drugiego lekarza i on zrobił usg ( to było chyba 8-9 tyg to było jedno rozwiniete a drugie puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz al ja nie jestem tu od poczatku wiec wiele rzeczy niewiem:) o kurde to bys miala jakby były blizniaki hehe asia nie byłaby sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziękuje jedno wystarczy hehe :D ja nie pamiętam własnie kto od kiedy jest :) Ja tez nie jestem od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wiesz blizniaki to podwójne szczeascie:) moj D bardzo chciał blizniaki do tej pory mowi ze załuje ze nie mamy:) tylko ze to ni eon z nimi by siedział 24h... wiem jak ciezko jest z jednym a co dopiero z dwojka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewuszki :] hehe tak patrzylam na pierwsze strony forum i chyba oprocz Izy to ja jestem tu najdluzej :P Angel synus rosnie :) powiedzial Ci ile wazy? mi na polowkowym mowil lekarz. Ciesze sie ze podoba sie Wam lozeczko, jestem bardzo zadowolona i jest warte swojej ceny bo dalam 280 za jedno :) wczoraj robilam test wytrzymalosci czy wszystko dobrze zlozylam i wsadzilam psa do lozeczka zeby sprawdzic czy sie nie zalamie :D bo piesek wazy 11kg a ten gorny poziom jest do 14 :P no i chyba sie nie zalamie ale piesek byl w wielkim stresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny pieseim :) Waga 300 gr , wielkośc około 21 - 22 cm nie dało się zmierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×