Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Mi sie wydaje, że na poród sie nigdy nie ejst gotowym , ciało może tak ale psychicznie to ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja słyszałam, że im dłużej ciąża trwa tym jest ciężej a jak już jesteś po terminie to naprawdę się meczysz nie tylko fizycznie ale i psychicznie bo czekasz i czekasz, stresujesz się a tu nic. Więc może lepsze są takie porody nagłe z zaskoczenia niż te długo wyczekiwane. Chciałabym, aby mnie chwyciło jakoś z rana jak będę wyspana bo tak po całym dniu kiedy ja wieczorami ledwo na oczy patrzę to ciężko mi sobie wyobrazić to, że miałabym cała nockę zarwać i mieć rano siły na parcie... Angel ta stronka jest fajna i bardzo czytelna tylko, że ja mam takiego pecha, że jak po coś specjalnie jadę bo wypatrzyłam, że jest taniej to prawie zawszę tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to pisz jak cos będziesz potrzebować ja lubię polować no i trochę mi sie łatwiej poruszać jeszcze :) Hmm ja czytałam, że skurcze zaczynają się zawsze w nocy :) Ja to bym sobie chciała ustalic cesarkę na popołudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista rzeczy po których wymiotuje, albo jest mi nie dobrze wydłużała się o smażonego kurczaka, paprykę marynowaną Oprócz tego pepsi, nestea, frytki i hamburgery z maca, no i wafelki smietankowe , świetnie jescze tylko po pizzy bym mogła i po słodyczach i diety nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) korzystam jak moj luby poszedł biegac:) Asiu no to jak juz czop Ci odszedł to w kazdej chwili moze sie zaczac, a co z ta Twoja cesarka? bedziesz jakis termin ustalac? Angel niestety ale cesarki zawsze sa z samego rana:) takie umowione, ja na 7 miałam byc w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia , ale pomarzyć można :D w sumie o 7 rano też spoko do południa juz po wszystkim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja o 7 byłam w szpitalu a Dawidek przyzedł na swiat o 9:05:) po południu to juz mi chodzic kazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia co do cc to sie pewnie dowiem czegokolwiek na wizycie u mojego dr albo na poczatku tygodnia jak na USG pojde do szpitala. Chociaz nie wiem czy dotrwam, mialam brac magnez i po tym te twardnienia mialy mi przejsc a tu lipa nie widze roznicy przed i po :/ wiec jak sie nic nie zmieni albo bedzie gorzej do piatku to jade na oddzial. Moje Bąbelki chyba czuja ze cos jest nie tak bo baaardzo aktywne sa a wczesniej takie nie byly, wiadomo malo miejsca maja to i ruchy mniejsze byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mi skracajaca sie szyjka i to rozwarcie objawiala sie takim mega uciskiem tak jak by dziecko mi sie tak rozciagalo ze juz wyjsc by chcialo i pchalo sie na zewnatrz i to dzialo sie przy skurczu zwykle, nie wiem czy u kazdej kobiety jest tak samo ale lekarka tak mi powiedziala bo mowilam jej ze cisnie mnie tam cos. Nie stresuj sie Ty masz jeszcze chwilke czasu a z jednym Bobaskiem to powinnas jeszcze wytrzymac :) mi sie prawie 4kg pcha wiec nic dziwnego ze cos sie otwiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie coś na pewno się zaczyna robić bo wcześniej mnie tak nie pobolewało czasami tak strasznie zakuje i ściśnie, że aż mi wszystko na chwile sztywnieje a czasami mam właśnie taki ucisk albo uderzenie jak by mi mała głową się gdzieś tam wpychała. We wtorek się dowiem co i jak :) Jaki magnez łykasz? Bo ponoć magnez magnezowi nie równy. Ja w sumie łykam od początku tylko w pewnym czasie zwiększyłam dawkę. Obecnie biorę aspargin to jest magnez z potasem ponoć dla ciężarnych najlepsze połączenie. Magne b6 nie wielkie efekty dawał strasznie mnie skurcze łydek męczyły w nocy. A po asparginie się wreszcie uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ja lykam Asmag forte :) jedyne co to skurczy wlasnie w lydkah nie mam. Krakuska prosba spelniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam pościel :D Uffff największy dylemat z głowy, nie wiem czemu tak długo się z tym męczyłam. To zostały mi jeszcze do kupienia jakieś drobne klamoty z apteki, kosmetycznego, termometr dla bobo, stanik do karmienia i chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało : - wózek(obiecany ) - łóżeczko -230zł -pościel+ materac( 1 pościel mam dopiero)- 100 zł - kosmetyki (bez pampków i chustek) - 125 zł - wanienka ( kolezanka ma mi dac) - rajtki , skarpetki, czapka + rękawiczki - monitor oddechu ( mój stwierdził, że bez sensu) - termometr i wszytsko chyba :d ja bardzo oszczednie dopukie najwyżej póxniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za jakis msc bede miala do sprzedania lezaczek :) bo mamy dwa i mala juz prawie dorosla do tego wiekszego :) lezaczek jest fisherprice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a mnie tak moj cisnienie podniosl ze chyba zaraz wyjde z siebie i stane obok. rozmawial z szefem zeby sie wczesniej zebrac z francji ze wzgledu na mnie nawet cos tam mu nasciemnial ze jest gorzej niz jest naprawde a wiecie co ona powiedzial?? ze on planowal wyjazd do soboty (a w PL jak byli to mowil mojemu ze do srody tak jak zwykle) i ze on ma jeszcze jakies zalatwienia. Jednym slowem G***O go to obchodzi. Co on sobie mysli ze ja nogi zacisne i bede czekac?! Nieczuly palant mysli tylko o sobie i zeby jak najwiecej zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ja bym chętnie pomogła ale nie mam FB :( Muszę się kiedyś zmobilizować i założyć konto. Ooo ja o leżaczku chętnie porozmawiam :) Bo i tak mam w planach kupić jak malutka trochę stabilniejsza się zrobi :) Widziałam, że iwcia ma też taką matę zagroda z FP ciekawe czy to jest warte swojej ceny :) Kurcze Angel przypomniałaś mi o tej niani :D i o wanience ehhh to jednak nie koniec zakupów. Wanienkę widziałam ostatnio fajną chyba w smyku podobała mi się bo była zielono-przeźroczysta i miała wbudowany termometr. Asia z tymi pracodawcami to szkoda gadać... A ty się masz nie denerwować, bo zaraz się zmówimy z dziewczynami i zrobimy ci nalot i będziemy poić melisą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Inka ze mam sie nie denerwowac ale po prostu sie nie da. Jestem teraz tak zdesperowana ze jak bym miala nr do tego szefa to bym zadzwonila i mu wygarnela grrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka podesle ci zdjecia na poczte pozniej ok ? Ja tez mam mate z fisherprice jest super :) ale ja mam taka 3w1 jak niemowlak lezy , jak lezy na brzuszku i jak siedzi moze sie nia bawic wiec jej nie sprzedaje jeszcze :) ale naprawde jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie planowałam, że może od "Mikołaja" taką mate byśmy mogli dostać hehe :D Akurat będą 3 msc to zacznie się powoli interesować światem. Na zdjęcia będę czekać a puki co to mi się nie śpieszy. Asia a myślisz, że w szpitalu jest wifi? Kurde jak ty tam trafisz to przecież się zanudzisz :/ Leżysz prawda? I nic nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam neta w komie jak macie tel na kartę to Wam wyjdzie koło 10 zł :) Poprosze zdjęcia tych mat i co tam macie na meila albo linkiem z all , ja nie myslałam o czyms takim jescze :D Co do kapania to mi na innm forum laski pisały, że do miesiaca w wanience a póxniej z dzieckiem w wannie :) Asia nie denerwuj się,w sumie to nie wina Twojego, ehh porabani Ci ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lezaczka uzywalam od 1 miesiaca zycia. no ja mysle ze u nas na mikolaja to kupimy krzeselko do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×