Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ufff to ok :) A przyszła Ci już ta pościel? Ciekawi mnie jak jakość? Ja dalej nie kupiłam pościeli. Taka nie zdecydowana klotka jestem jeżeli o tą pościel chodzi. Miś ogrodnik turkusowy kolor 18 bardzo ładny :) Uwielbiam turkusowy kolor - mój ulubiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja juz mam ta posciel dawno :) pisalam wczesnije ze kupilam ja wtedy na tych wiekszych zakupach wyprawkowych i zaplacilam 36zl za komplet a wiedzialam ze na all jest taka sama to pokazuje jaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, że pisałaś, że kupiłaś pościel, bo sobie wtedy pomyślałam, że ja dalej jestem w tym temacie w czarnej du... hehe i nadal nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jakosci to hmm nie znam sie :P fajna taka w dotyku po praniu troche sztywna jest bo jeszcze prasowalam pozniej. No zobaczymy jak bedzie sie sprawowalam w uzytku, niby 100% bawelny ale wiecie jak to z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiemy jak to jest niby bawełna piszą ale czasami bawełna bawełnie nie równa. To masz już wszystko czy jeszcze czegoś ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brakuje mi tego aspiratora do noska, i to co z apteki i podklady. Zastanawiam sie czy kupowac majtki poporodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mysle ze ci sie przydadza takie majtki ale z wyzszym stanem jak masz miec cc. ja nawet do domu sobie kupiłam bo były wygodne i rany nie podrazniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece bo moj zaraz bedzie w domku a tu z obiadem w miejscu stoje :P jutro postaram sie napisac co kupilam wtedy bo mialam to juz dawno zrobic ale zapomnialam :O papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jasne ze ci sie majtki przydadza :) ja chyba jeszcze z dwa tygodnie po cc w nich chodzilam bo innych nie bylam w stanie zalozyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie moge uwierzyc, że ja juz w połowie jestem:D Majtki sie przydadzą inezz Ci poleci dobre*mam linka w pracy zapisanego(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to ekstra, że paczka się udała ja właśnie czekam aż pralka skończy prać i muszę to jeszcze rozwiesić i padam na twarz, plecy mnie tak bolą, że chyba mi za chwile pękną. Mój z imieninowego placka zadowolony i nawet mu smakował :) Był w szoku, że jeszcze dałam radę go upiec i że mi się w ogóle chciało w taki upał :) Miłego weekendu wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Majka z dziadziusiem na spacerze (co ja bym bez niego zrobiła koofam) a ja skrobne poki mam czas i obiadek na gazie.. Inka więc jesteśmy imienniczkami! powiedz jeszcze,że jesteś spod znaku wagi to będzie ciekawie.Jeszcze napiszę,że też moja niunia miała mieć na imię Ola,ale mój zdecydował inaczej :)jaki placek upiekłaś?i ode mnie spóźnione życzenia imieninowe dla Twojego M. Iwcia pytałaś jak Maja śpi.Od początku sama,a nie na rękach.Ważne aby od małego uczyć i później już idzie gładko (pomijam mamy,które muszą usypiać na rękach ze względu na kolki np.) Dawidek jak sypia? angel ma rację odnośnie tych majtek ja poleciłam jej te z siateczki http://www.tomi.pl/szczegoly/1104/majtki_poporodowe_jednorazowe_z_oddychajacej_siateczki_warszawa miałam też takie http://www.tomi.pl/szczegoly/1093/majtki_jednorazowe_do_stosowania_po_porodzie_7szt_warszawa są beznadziejne.Wy jeśli macie mieć cc to tak jak Iwona pisała lepiech chyba te wysokie z siateczki ja mialam ale niskie bo sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta tabelka była stara.Poznaje,bo maryjka ma mieć jednak synka.Wklejam poprawioną LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital fabi784-----------------27.08-----sn?----------syn-------------Narutowicz? inka_1988---------------15.09------sn---------córka-------------Rydygier? maryjka-----------------07.10------cc---------syn--------------Kopernika? Asia1160----------------19,10------cc---------parka------------Rydygier Jopka-------------------16.12-------CC?---------?--------------------?---- Angel--------------------19.01------?----------syn--------------Kopernika Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn------Rydygier Krakuska123------Patrycja--------------------CC-----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011------SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011----------CC----------Zeromski esistere----------Gniewko--25.07.2012-------SN----------Rydygier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Rydygier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Ineezz dzieki ze mnie poprawilas, ja zlapalam pierwsza lepsza tabelke jaka spotkalam :) teraz mamy wszystko ladnie i bezblednie :) a co do majtek to w aptece kupie takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba tez tam kupie bo i tak musze tam jechac a mam nie daleko tam obok reala :) ale sie dzisiaj do d*** czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... Asia kupisz w aptece ale nie kazdej, ja kupowłam tu u nas w Milenium:) dzis sie troszke spanie Dawidkowi poprawiło na szczescie, ale standardowo o 7 pobudka:) teraz gotuje obiad a mały oczywiscie zasuwa po całym mieszkanku, zrobiłam sobie ta farbe i duzo lepiej sie czuje:) Ineezz ja usypiam małego na rekach ale mi to wogole nie przeszkadza, uwielbiam go brac na rece i przytulac i tak lulac, szybko zasypia wiec luuzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja tez ost robilam farbe bo wydawalo mi sie ze mam juz mega odrost a tak naprawde roznicy nie widac przed i po :P ale JA WIEM i to juz poprawia humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz w takich kolorach jak rudy to niestety szybko sie spłukuje ten kolor jeszcze jak ktos mial wczesniej rozjasniane to juz wogole:) mi sie humorek poprawił niby taka głupota a jednak:) wyszedł mi pieeekny kolorek ale szkoda ze taki piekny to on bedzie tylko do dwoch myc, pozniej juz sie troche spłuka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byłam w Waszych okolicach dzisiaj:D Kupiłam sobie dwa staniki na tomexie:D Takie małe namioty heheheh Ehhh laska z drugiego forum ta co Wam kiedyś pisałam ma niby leżeć bo jak nie to szpital, i napisała ze wyciagneła naczynia ze zmywarki i ja bolało, nosz kuzwa to może od oddychania tez ja boli.;/ Kupilismy borówki chyba będą pierożki:) Macie jakies sprawdzone przepisy na ciasto do pierogów, czasami mi nie wychodzi:( A co do ciasta kupiłam babeczki z różą w biedronce na promocji za 3,50:) Aha i skarpetki dla maluszka kopiliśmy na tomexie:) T wczorajsza paczka super, bardzo ładne ciuszki, nie zniszczone i takie ładniutkie:) Dziewczyna która mi to sprzedała ma wystawiać jeszcze aukcję więc Wam wrzucę jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel trzeba było wpasc na kawke:) ja sobie własnie ogladam w necie meczyk-zauwazyłam ze Dawidek bardzo lubi pgladac piłke nozna hehe gratuluje udanych zakupów:) ja pierogów nie robie sama- bo moj mezczyzna kucharz to jak cos to z pracy przynosi oni maja pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wiecie co ja robie :D gram w farmerame :D sadze sobie roslinki podlewam, karmie krowki :D mi to juz calkiem odbilo z nudow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym była sama to pewnie bym wpadła, ale mlody poumawiany był:D ciekawe n aile te staniki starcza:dTeż by mi pasowało farbę zrobić, ale to później narazie sprzątam po trochę, drugie pranie mi się konczy kurze pościerałam, jeszcze odkurzanie i mycie podłogi no i pierogi i ciasto :d Ciekawe ile z tego zrobię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) ta niebieska bardziej mi sie podobala niz rozowa :P a po za tym i tak bym nie wziela bo ja mam wklady 100x135 wiec za mala by byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niezły ruch tutaj dzisiaj :) A w weekendy zawsze taka cisza. Po nocy stwierdzam, że to nutri leci w kosz bo nikt mi nie wmówi, że dziecko tak ma się "gimnastykować", krzyczeć i cierpieć zanim się do mleka przyzwyczai.\ Wrzuciłam na pczte zdjęcia Ani. Dzisiaj więcej energii bo jesteśmy w domu razem z M więc mnie odciąża. Te majtki są super, sama ich używałam w szpitalu i później w domu jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×