Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

spróbuj Pepti- po co ma sie malenka meczyc... współczuje Ci strasznie. a probujesz walczyc o swoj pokarm? musisz jak najwiecej przystawiac Anie do piersi w taki sposob bedzie coraz wiecej mleka... karmiac mm pokarm niestety zaraz zaniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel moj sprawdzony przepis na ciasto na pierogi składa sie z mąki i odobiny soli mąkę przesiewasz(na 4 porcję pol kg maki) solisz,posrodku robisz wglebienie,wbijasz zoltko lub cale jajk,wlewasz ciepla wode i zagniatasz.Ciasto wyrabiam az bedzie miekkie i elastyczne.W razie potrzeby mozna dodac troche wody.AAAA i wyrobione ciasto trzeba przykryc i odstawic choc na pol godz,by "dojrzało" to chyba tyle:D iwcia wiesz co podziwiam Cię,za to lulanie..mi by chyba rece do dupy weszly;) wrzuc zdj kolorku wlosow chetnie zobacze jaki to rudy Ci wyszedl gratulacje zakupow dziewczyny ;) ja poluje na jakis kombinezon cieply na zime angel pomocy;D krakuska Pati ma niezle noziątka ;) oddala by Mai jedną fałdkę chociaż;D moja dzis pogardzila obiadkiem shit czlowiek sie narobi i gowno z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizbina
dziewczyny pomozecie mi /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz pozniej zrobie jakas fotke najwyzej i wrzuce. wiesz jakbym miała lulac nie wiadomoile to by mi tez odpadły rece ale z nim to szybka piłka jest, wystarczy odpowiednio przytulic i zaraz zasypia, ale ja silna baba jestem mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dobroci miała pomidorową z kaszą jaglaną 😭 zazwyczaj zjada,ale chyba nie byla teraz glodna moze sprobuje za pol godz ;( Iza fajna ta Twoja Anulka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jaka Słodziutka ta Twoja malenka :) Izus moze rzeczywiscie przystawiaj Anie jak najczesciej do piersi bo im wiecej sie karmi tym wiecej mleka. Heh mi sie juz zaczyna po nocach snic ze mi dzieci placza a budze sie i cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo..............
w którym szpitalu w Krakowie bez problemu podadzą ZZO. Czy cesarka na ządanie też jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegos takiego jak cesarka na zadanie. cc wykonuje sie jezeli porod silami natury nie jest mozliwy lub sa jakies przeciwskazania do niego np wada wzroku czy zle ulozenie dzidziusia. a co do ZZO to w wiekszosci szpitali w krakowie jest bezplatne a to czy Ci je podadza czy nie zalezy chyba od momentu porodu w ktorym jestes, wiem ze rozwarcie musi byc powyzej 4cm ale tez nie za duze bo wtedy by nie zdazylo nawet zadzialac jak bys juz urodzila :) a w ktorym szpitalu planujesz rodzic i ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanstwo.....
Dziękuję za informację, nie jestem z Krakowa, ale zaproponowała mi kuzynka pobyt u siebie przed porodem jeśli zdecydowałabym się rodzić w Krakowie, a szpital który polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanstwo.....
co do szpitala to właśnie nie wiem, tydzień 32. W mojej miejscowości jest jeden szpital z okropną opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie rodzilam ale planuje rodzic w rydygierze, maly ruch tam jest, pewnie przez to ze malo kto wie ze jest tam porodowka :) lekarze i polozne tez sa bardzo w porzadku podobno, chociaz wiadomo zawsez sie trafi jakas czarna owca :P nie polecam Ci za to Ujastku, kiedys to bylo super miejsce ale teraz ida tam na ilosc a nie jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanstwo.....
Nie znam dobrze Krakowa, kuzynka mieszka na ul. Królowej Jadwigi. Nawet nie wiem jaka to dzielnica, musiałąbym zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Kopernik:) Ewentualnie siemieradzkiego ale to juz dalej , rydygier za daleko, ujastek tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopernik zdecydowanie najblizej lub MSWiA na galla tez jest bliziutko :) poczytaj sobie na internecie opinie na temat tych szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo..........
to skoro polecacie Kopernika to pewnie tam si zdecyduje, dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zzo to na gala w szpitalu mswia podaja bez problemu jesli spelnia sie odpowiednie kryterium jest to tez szpital najblizej polozony ul krolowej jadwigi a co do cc nigdy nie zrozumiem kobiet ktore na wlasne zyczenie okaleczaja swoje cialo i jeszcze chca za to placic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×