Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Bezowe, albo czarne bo rózowych nie ma hahaha :D Spoko popatrz w ciemnych kolorkach jest mało wszytsko różowe białe , a to takie mało praktyczne kolory dla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam się wam na pocztę w końcu dało mi się zrobić kilka fotek siebie z brzuszkiem :) Puki maluch jest naprawdę mały i nie brudzi to białe i różowe kolorki jeszcze się jakoś utrzyma w czystości ale jak zacznie jadać rożne cuda, raczkować czy chodzić to kiepsko. Ja będę musiała upolować jakąś fajną ciepła bluzę lub sweterek bo mam całą masę bodziaków, śpiochów, pajaców, koszulek kilka bluzeczek, trochę spodni i mam tylko 2 małe białe rozpinane sweterki i jeden rozpinany polarek z kapturem ale rozmiary mini mini więc szybko mi niunia z tego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam jeszcze mojego maluszka w 20 tygodniu i kombinezon zimowy - rzecz jasna malinowy - proszę mnie nie oceniać to prezent od cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie chuda wszystko mi idzie w poślady, boczki, uda i ramiona teraz może tak nie widać, bo brzucholek się największy wydaje to reszta w miarę proporcjonalnie wygląda ale jak brzucholek zniknie to reszta zostanie i trzeba będzie z tym powalczyć do wakacji ;) Ja uwielbiam chodzić na USG szczególnie to genetyczne. Przy tym połówkowym jak mi pokazał buzię to aż mnie w dołku ścisnęło, nie wyobrażałam sobie, że ten robaczek już taki kształtny jest :) Dla faceta to chyba też fajne przeżycie bo on tak nie czuje tych wszystkich ruchów, to sobie przynajmniej może coś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zarobił kopniaka jakis czas temu :) no on w sumie tak średnio chce chodzic ale dzis mam prosic babke, żeby nam na 3d właczyła :) Lekarz powiedział , ze bez sensu brac 3d , że dla lekarza nie ma znaczenia i że powinna bez problemu przełaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już marzę o takim hmm wielokrotnym d, co można by nie tylko zobaczyć ale i przytulić, pocałować, poczuć, usłyszeć :) Nie wiem czemu ale kiedyś sobie pomyślałam, że urodzę 31.08 będzie czad jak mi się to sprawdzi. Dziś jadę po torbę do rodziców i zamierzam spakować przynajmniej te rzeczy, które w domu leżą a z których na co dzień nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej byc przygotowanym :) Mi się sniło , że urodziłam w 31 tyg i wolała bym, żeby sie nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka powiem Ci ze brzuszek Ci duuuuzo urosl od kad sie widzialysmy :D wtedy to gdybym sie nie przyjrzala dobrze to nawet bym nie zauwazyla :) wogole super wygaladsz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się śmiałam z moim, że dobrze, że nie słychać jak mała np. płacze w brzuszku. Za to ostatnio ciągle czuję jak ma czkawkę bo się trzęsie i trzęsie :) A wczoraj wieczorem jak leżeliśmy na łóżku to z mojego brzuszka dochodziły takie dziwne dźwięki jak by mała piła wody płodowe, taki dźwięk przełykania ale to na pewno był tylko moje wnętrzności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bo ten mój brzuchol to tak falami rośnie długo nic a jak nagle wyskoczy to robi furore, ale i tak uważam, że nie jest wielki, myślałam że będzie bardziej przytłaczający hehe. Kiedyś mój tata jak mnie zobaczył to zrobił takie gigantyczne oczy i powiedział ale ci brzuch wyskoczył do przodu a widział mnie równy tydzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyszly mi lozeczka w koncu :) slozylam jedno i powiem Wam ze super sie prezentuje :P tylko jak na turystycznme to bardzo skomplikowane to skladanie, musialam sie troche nameczyc zeby dojsc co do czego a i tak w rezultacie zostaly mi 3 rurki i nie wiem gdzie one maja isc :O jak troche ogarne to zrobie zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 30.08 w biedronce będą body niemowlęce z długim rękawem po 9,99 jeżeli w tej firmy co zawszę, to w sumie ok cena bo kiedyś kupiłam tam śliniaki i jakościowo bawełna bardzo ok. Miękka ale gruba, kolory żywe i nie farbują. Idę się przejść do biedronki muszę cielsko ruszyć przed obiadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo to super, że przyszły :) Heh a te 3 rurki to lepiej gdzieś upchnij żeby ci się nie złożyło to łóżeczko samo :) A jak z gabarytami pomieszczą się oba w pokoju? Bo wy też chyba macie dla siebie 1 pokój czy uda się wam tak zrobić, że dzieciaczki będą osobno? U nas łóżeczko od tygodnia stoi na zdjęciach zresztą widać jest ciasno bo tylko 1 pokój a mamy w nim jeszcze stół i 4 krzesła ale jakoś to będzie. W sobotę już przy stojącym w pokoju łóżeczku byli u nas goście i jakoś w 6 osób się pomieściliśmy w 1 pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel weź mamę z sobą! Możesz przyjść z osobą towarzyszącą więc niech ktoś skorzysta skoro twój nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh no szkoda trochę, że coś mu wypadło ja w takich chwilach chciałam, żeby mój był przy nas. A może masz możliwość przesunąć to badanie na za parę dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tak chamsko przesuwać w ostatniej chwili nie lubie tak, a poza tym nastepny termin jest nie wczesniej niż na 4 sierpnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny co do znieczulenia to ja jak dotarłam do szpitala to miałam 6cm i już mówili że za późno no i fakt bo urodziłam tak szybko że nie zdążyli by mi go podać a przede wszystkim badania krwi zrobić Inka ja miałam suszarke a w dniu jak wchodziłam to nawet sobie prostownice zażyczyłam żeby mi mąż przywiózł :D jak mnie wzieli na badania w ostatni dzień to z ręcznikiem na głowie bo akurat mnie spod prysznica zwineli :) Angel z tym czopem to jest różnie ja swój gdyby nie moja doktorka to bym przegapiła bo u mnie to odchodzil w ilościach minimalnych a własnie miałam Wam pisać jak tylko Mały sie urodził że kupowanie tych małych ubranek wcale nie jest takie złe ja co chciałam kupic coś takiego małego na50 czy 56 to mi wszyscy odradzali w efekcie Gniewko miał wszystko za duże i w dzień po porodzie moja Mama biegała po "Bigach" i szukała mini bodów i pajacyków bo miałam może z 2 pary + 1 pajacyk dobry na niego a miał niby ważyć min 3,5kg a tak to dopiero teraz dorasta do tych ciuszkow na 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze wlaśnie mi też wszyscy mówia, że 56 to za małe. Ja nastawiam się, że pod koniec ciazy mi określi mniej więcej ile maluch ma i wtedy dokupię ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w 36 tyg powiedzieli że ma 2650g juz i że to jeszcze miesiąc więc napewno z kilogram przybędzie a tu ważył 3kg i 53cm i taki drobny jest i tylko te ubranka na 50cm były dobre teraz już mamy prawie miesiac i jeszce sporo z tych na 56 jest duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Esistere to już wiem kto zrobił takie czystki w Bigach ;) Hehe byłam tam ostatnio i dosłownie nic a nic nie było hehe :) Czyli ogólnie po porodzie pełen luz i plaża prysznic suszarka ręcznik na głowie nikogo nie zdziwi :) To dobrze :) A pamiętasz z kim rodziłaś? W sensie lekarz, położna? W sumie wolałabym nie zdążyć dostać znieczulenia jak by mi ktoś zagwarantował, że tak szybciutko urodzę :) A jak Gniewko? Bardzo jesteś zmęczona? Czy wpadłaś już w rytm bycia świeżą mamusią :) Aaa właśnie w czym rodziłaś? Podkoszulek, koszula nocna? Ja ciągle się zastanawiam. Mam taką starą sukienkę na ramiączkach do połowy uda zwykła bawełniana niebieska może by ją poświęcić a później wyrzucić i się praniem nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ostatnio upolowałam taki malutki sklepik z tania odzieża na zajezdni autobusowej na Mistrzejowicach :) do bigi mi z Małym za daleko a polujemy na małe bluzy i sweterki bo mamy najmniejsze na 62 i jeszce nam do nich daleko Co do porodu to położna Jolanta łaszczyka lekarz Dorota Nowak - Stelmach Gniewko ma dni lepsze i gorsze ( dziś jak widać - bo moge tu do Was popisać ma ten lepszy :) )ale ogolnie jest bardzo grzeczny i w nocy spi budzi sie na jedzenie i spowrotem spac srednio co 3 godz wiec tak o polnocy je pozniej 3 i 6 wieć całkiem nieźle A rodziłam nago bo nie miałam czasu nic ubrać siedziałam ok 40 min w wannie a pózniej zawinełam się w ręcznik tylko który pożniej gdzieś spadł ubrałam się więc dopiero po ale weż sobie serio coś co pózniej możesz wyrzucić bo plamy z krwi schodzą kiepsko i jak sie od razu tego nie upierze to zostana i krótkie w miare zeby Ci sie nie plątała niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja nie wiem na jakim etapie wagowo wymiarowym moja dzidzia się obecnie znajduje, ale z tego co mi przy wcześniejszych USG mówili gigantem to ona nie będzie więc mam kilka rzeczy na małe rozmiary a i tak się martwię, czy mi tyle starczy. Myślę, że twoja taktyka jest ok kupować teraz rozmiary, które na pewno będzie nosić a już później pod koniec jak będzie coś więcej wiadomo ewentualnie sobie coś dokupisz. Albo urządzaj sobie spacery do Biga styl i na wagę kupuj tylko to co naprawdę jest jakościowo dobre. Naprawdę na wagę to grosze wychodzi za bodziaki więc jak się nie przyda to bardzo żal nie będzie. Uciekam do sklepu bo z obiadem dla M się nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatanio 20 szt spiochów za 20 zł :d na gumtree, a w paczce co kupiłam tez duzo body jest i spiochy i pajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×