Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dojechał jak ja wychodziłam, więc wezme go na wizyte 11 to zobaczy cos może :( Lipa tylko taak, że póxniej juz nie będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze na połówkowym nieusało mi sie byc-jednak to jest takie najwazniejsze wydaje mi sie:) moj tez ze mna chodzil prawie zawsze do lekarza, chyba ze był w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Asia łóżeczko wygląda super, w tym kącie, na tle tej ściany wygląda lepiej jak na zdjęciu z sklepu :) Żeby tylko twój piesek nie pomyślał, że to jego nowy kojec, bo jak się tam nauczy wskakiwać to będzie nie wesoło a robiłaś na nim test wytrzymałości rzepów w pampersie? Mój brat ma chyba rocznego pieska takiego kundelka ala lessi wariat lata za wszystkim jak bym mu na działce pampka ubrała to by się pewnie w kółko z godzinę kręcił :) Angel super pamiątka z USG, Szkoda, że twój nie mógł iść z Tobą, ale trudno nie zawsze się da, jeszcze się nacieszy maluszkiem jak się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj chodzi ze mna tylko jak wiem ze bede miec USG a zwykle doktorek mowi mi ze np na nastepnej wizycie zerkniemy na maluchy wiec raz na miesiac moze sie zerwac godzine wczesniej z pracy. Nie wiem czy teraz jak pojde na to USG do rydygiera to nie bedzie problem ze bedzie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej angel gratulacje:))))))) najwazniejszy,że zdrowy maly,a tatuś bedzie jeszcze nie raz miał okazję ujrzeć pierworodnego ;) my jutro jedziemy do okulisty ;/ iwcia Ty sie orientujesz czy mozna podac dziecku watrobke ugotowana z krolika (oczywiscie swojskiego) ? mamy macie puzzle piankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a czemu miałby być problem? na pewno będzie mógł wejść.Przynajmniej mój był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te puzle sa fajne chrześniak miał :d :) Dziekuje dziekuje :) No mam fajnego lekarza więc na pewno mu pokaże co i jak tak jak na pierwszej wizycie :) Cz do stojaka każda wanienka pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka chciałam mu założyć pampersa ale on ma taki dziwny ogon ze musiała bym mu dziurę wyciąć na niego w pampersie :D zresztą w czapeczki go juz obierałam jak przeglądałam ciuszki i jakoś nie protestowal chyba lubi zapach dzieci bo jak wyciagalam ciuszki zeby posegregowac to sie kladl na nich :P wrzucę może później jego zdjęcie :) a co do wskakiwania do łóżeczka to wątpię bo to taka pipa jest ze wszystkiego sie boi :D ja go wczoraj wsadziłam na materac który jest zapakowany w folie a ona strasznie szeleściła jak na niej stal i cały sie trzasł głupek i nie wiedział co ma robic a do tego w łóżeczku leżały te rurki co nie wiem gdzie maja isc i tłukły sie o siebie to biedny myślałam ze zawalu dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel sa chyba trzy rozmiary wanienek i do kazdej inny stojak. ja jak kupowalam stojak to baba musiala mi najpierw pokazac jaka wanienke bo nie wiedzialam jakich wymiarow ja mam :D wogole to za stojak dalam wiecej niz za wanienke bo za wanienke 30zl a za stojak 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz nie wiem czy mozna,tzn nic o tym nie słyszłam ale ja bym dała spokojnie:) z reszta ja juz daje wszystko Dawidkowi jesc wogole to zaczynam z nim nauke samego zasypiania-wczoraj poszło pieknie tak sie cieszyłam a dzis juz histeria... ja mam takie puzzle piankowe,kupiłam w Pepco bodajze za 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uzywam stojaka wg mnie jest zbedny,więc nie wiem,pewnie pasuje kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wstałam razem z moim, który przed 8 wstaje do pracy i podrzucił mnie za awf do Biga styl :) Zeszło mi tam 1h45min ale łowy udane. Nie wiem czemu przed ciążą nie chodziłam na tego typu polowania, tyle fajnych ciuchów widuję. Wiadomo, że większość to szmatki ale idzie upolować markowe perełki niektóre nawet z metkami :) Udało mi się kupić śpiworek do spania biały z wyhaftowanym beżowym misiem, będę mieć na zmianę, gdyby moja królewna miała niekontrolowany wyciek. Kupiłam też dla małej rękawiczki na zimę z zewnątrz gruba wełna biało różowo malinowe paseczki, warstwa ocieplająca a od środka miękki polarek, żeby w rączki było milutko, kilka śpiochów, zestaw getry + tunika, spodenki jeansowe, kilka śliniaków, dwa sweterki i coś tam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz pewnie masz wanne to Ci nie potrzebney stojak byl :) a ja mam mala lazienke i prysznic wiec nawet tam wanienka nie wejdzie zeby postawic gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia dziekuje :) to podam troszke z ziemniaczkiem moze zje z wiekszym apetytem niz zupke mi chodzi o te duze puzzle piankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam takie duze te puzzle, jak sie je rozłozy to chyba 1m/1m chyba... nie pamietam dokładnie ale smierdza chinszyzna:/ dlatego narazie mam je schowane bo Dawid wkłada wszystko do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te smierdzace sa szkodliwe czytalam artykul. w tesco byly kiedys te dobre, ale jak trzeba to nie ma. to ja tez musze do tego biga jechac zwlaszcza ze blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stojak dostałam więc wiesz :D łazienkę mam taka małą ze lepiej nie mówic metr na mter :d powiedzcie łyso będzie wyglądac jak na podłodze będe mieć tylko panele i mały chodniczek przed łózkiem , za przeproszeniem wkurwia mnie odkurzanie codziennie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz zawsze jak trzeba to nie ma-nie wiesz o tym:) i tak jest z wszystkim hehe ja kupiłam a nawet nie wiedziłam czy smierdza czy nie-dlatego narazie sa schowane, a czy sa szkodliwe? kurde nieiwm ale dziwne by to było zeby sprzedawali cos co szkodzi a pzeznaczone jest dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh jak by mój pracował obok to bym go ciągle na łowy wysyłała :) Tylko nie wiem czy udało by mi się u niego ten specyficzny instynkt łowiecki rozbudzić, moje pierwsze wyjścia do ciucha wyglądały marnie nie umiałam się odnaleźć a już strasznie mnie rozpraszało jak ktoś grzebał w tym samym koszu, co ja i wyjmował perełki a mi w rękę same szmatki wpadały. Kiedyś wpadłam z samego rana do ciuszka musiał być nowy towar bo kupiłam wtedy masę ciuchów i złapałam takiego bakcyla na kupowanie w ciuszkach, radochę mi sprawiło to, że można naprawdę ładne niezniszczone rzeczy upolować a płaci się kilka razy mniej jak w sklepach sieciowych. To coś jak kupowanie kompletów na allegro w atrakcyjnych cenach tylko, że w ciuchu sama sobie komplet tworzę i wszystko przez zakupem dotknę i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja to bym mojego nie wysłała- z reszta sam by nie poszedł:/ nie chciało by mu sie isc, ja własnie podziwiam takie osoby jak Ty, co potrafia szukac- tez bym tak chciala umiec, bo kilka razy byłam i w sumie z niczym nie wychodziłam bo szukaccnie umiem i do tego mnie rozpraszaja ludzie, moze wybiore sie kiedys z Toba i mnie nauczysz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do wózka dostaliśmy śmierdzącą folię przeciwdeszczową 2lub3 dni przeleżała na balkonie w słońcu i smrodek wyparował :) Angel ja w pokoju mam tylko panele, ani kawałka żadnego dywanu. Niby kurz nie ma się w czym osadzać i łatwiej posprzątać ale... całe ten kurz dosłownie fruwa mi po podłodze i meblach bo nie ma się czego przyczepić. Jak mała będzie już na takim etapie, że podłoga będzie jej dobrym kumplem to kupie jakiś mały dywanik nawet w kształcie okręgu, żeby pupą nie musiała na zimnej podłodze siedzieć, ale na pewno nie wydam na niego kupy kasy tylko będę patrzeć, żeby się go dało w pralce prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki paskudny dywan który przy psie teraz wymięka bleee. I myslsllam o wykładzinie dywanowej ale babba kasy nie da a co ja z nia później zrobie :( nie wiem skręcimy meble sciagniemy tego syfa i sie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smierdzacych rzeczy to ja nie moglam pozbyc sie zapachu papierosow z ciuszkow ktore dostalam od kolezanki, niby je wypralam ale u niej sie duzo pali tak ze i tak wszystko przesmierdlo i pralam dwa razy dopoki nic nie czulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie ma problemu, kiedyś może uda się wybrać na wspólne łowy :) Tym bardziej, że ty masz synka ja będę mieć córcię, to nie będzie konfliktu interesów ;) Mi się dziś trafiło, bo była wymiana całego towaru a że wpadłam z samego rana tuż na otwarcie, to rzeczy nie były jeszcze przebrane :) Nie mamy do siebie bardzo daleko bo ja mieszkam na przeciwko leroy merlin a dokładniej pomiędzy leroy merlin a pizzerią da grasso. A przed oknami mam 2 budowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×