Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel zawsze Ci sie moze przydac taka wykładzina... wiesz ja niby wynajmuje mieszkanie tez a ponad połowa rzeczy tu jest moich a stare poszły do piwnycy-dywany mam swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inak ja czesto przechodze koło ciebie bo chodzimy na spacerki tam do Carrefoura po kaszke, zawsze znajduje jakis pretekst-współczuje Ci tych widoków z okan ale juz chyba coraz blizej konca-ładnie to pozniej bedzie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiem Wam, że mnie przeraza zima , dzis rano było 10 st a ja w kamizelkę puchową sie ledwie zapiełam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Angel chyba bedziesz musiała jakis luzniejszy płaszczyk albo kurtke kupic bo ciezko bedzie sie dopiac... dlatego chyba lepiej na lato chodzic z duzym brzuszkiem pod tym wzgledem:) ubierasz tuniczke i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że sie przyda ale kolejna kasa wydana wrrr własnie w sumie myslałam ze jak pokój ma 3,5x4,5 to spokojnie ym mogła kupic 2,5x3,5 i obszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Asia to na pewno ten maluszek musiał być bardzo dobrze dotleniony skoro ciuszki tam śmierdziały to on aż pewnie był lekko przyżółknięty. Osobiście nie palę, mam sporo znajomych palących i rozumie palą, bo muszą, nałóg nałogiem to tak jak u mnie z jedzeniem czekolady ;) Ale nie pozwoliłabym, żeby ktoś na moją dzidzie furczał kiepem a co dopiero sama bym tego na pewno nie zrobiła. A propo palenia sąsiedzi mnie mega wkur... z ręką na sercu oni potrafią co 15minut sterczeć na balkonie i kopcić. Ci mieszkający obok to jeszcze pół biedy ale ten spod spodu to tragedia pali jakieś najtańsze popularne czy coś w tym stylu i aż mi mój rozjaśniony blond na głowie żółknie, ale nic nie zrobię wolność tomku w swoim domku... Dlatego Iwcia zazdroszczę ci, siedzenie na balkonie w basenie ja mam gigantyczny balkon ale nie wiem czy przez kiepy sąsiadów uda mi się tam zagospodarować miejsce zabaw dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam płaszczyk jakis który był za duzy tyle, że bez zamka :D I chyba jakąs kurtkę w rozmiarze l tez za duża :D W futerko sie na pewno nie zmieszcze i w taki fajny płaszczyk też pewnie nie :( cóż dobrze, że do auta mam blisko :d chyba prędzej się w jakieś swetry grubsze zaopatrzę porządny szlaik i kurtka rozpieta :D jak nie będzie po -20 to dam rade :D Piesek świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Inka to współczuje Ci miec takich sasiadów:/ a dym to leci! my nie palimy i w sumie sasiedzi tez jakos nie kopca bardzo, bynajmniej nie odczuwam tego, nie czuc a jak ktos jest nie pacay to najmniejszy smród poczuje. Asia nie wiem jak moze byc rada na tozeby ciuszki nie smierdizłały:/ no ja mam malutki balkonik ale daje rade:) teraz jest to ulubione miejsce Dawidka cały czas mi tam ucieka hehe ale dobrze ze szczebelki sa wasko i nie ma mozliwosci wypasc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ciąża na wakacje, to też najlepsze rozwiązanie, wsuwam stopy w klapki, schylać się nie muszę i daruje sobie te cale akrobacje z ubieraniem skarpetek. Przy mega spuchniętych nogach nie będę mieć problemu, że nie mam w czym z domu wyjść bo jak się w klapki nie zmieszczę to zawsze zostają mi klapki ala crocsy czyli gumowe chodaki :) w Carrefurze jest ich cała masa do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale mialam stresa wczoraj w nocy :D bylo kolo 1 lezalam na boku ogladalam jakis film i oczywiscie reka na brzuszku a tu nagle takie bardzo glosne w brzusiu PYK !! mysle sobie no nie !! pecherz pekl!! od razu mi sie jednoczescie zimno i goraco zrobilo, adrenalina skoczyla i co teraz !! przykleklam na lozku i czekam czy cos bedzie cieklo, do tego bylam troszke spocona wiec mokra i nie wiedzialam co sie dzieje. no ale nic sie nie lalo na szczescie wiec falszywy alarm ale mowie Wam myslalam ze przez pol nocy nie zasne bo sie zastanawialam co by bylo gdyby. teraz sie zastanawiam co to moglo tak strzelic bo kopniaka nie czulam zadnego ani nic a ewidentnie z brzucha to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Inka ja tez mozna powiedziec ze w wakcje miałam najwiekszy brzuszek, bo od połowy wrzesnia juz praktycznie z łóżka nie wychodziłam bo tak ciezko mi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam plan do końca listopada , ale w grudniu chiała bym byc pare dni bo się chce załapac na paczki świąteczne . :) Tu u mnie są paczki z Mojej firmy i sa beznadziejne , ale zawsze te babeczki co pracują daja mi paczki takie nie oficjalne z ich firmy. Kiedyś w Boże Narodzenie przeniosłam chyba samych szynek z 5 kg i to nie tych tanich tylko tch ciemnych taki bo zostały datę miały do lutego więc rozdzieliliśmy je coś dlas Mojej Mamy oc dla Grzeska Rodziców, jakie wódki miałam orzeszki pierdołki herbaty :d zawsze coś:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia może jakaś błonka a może Ci się wydawało :D Kurde w lato to łatwiej się ubrać no ale co ja zrobię :D nie urodzę wcześniej heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja należę do tych wrażliwych na zapaszki i smrodki, więc kiepa sąsiadów zawsze wyczuwam. Jest to uciążliwe do jak oni kopcą na balkonie to wszystko leci do mieszkań sąsiadów a że mój blok ma balkony typu ośrodek wczasowy to nawet nie ma możliwości, żeby to sobie gdzieś dalej pofrunęło. O to mój blok http://www.panoramio.com/photo/15911461?tag=Nowa%20Huta Moja mała znów ma czkawkę bo trzęsie się i trzęsie w brzuszku :) Bidulka, ale dobrze dobrze niech trenuje przeponę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to sorki za błędy, ale nie zawsze sprawdzam , a widzę, że jakies literki mi pozjadało wcześniej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a moze jakies ruchy jelit?? moze tam jakies gazy.. hmmm ale nie dziwie ci sie ze sie nastrachałas... ufff zimne poty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to ja wiem ktory to blok-kiedys gadalismy z moim D jak szlismy tamtedy ze bardzo ładnie te balkony wygladaja:) ale cos za cos z tego co piszesz:) Angel ja tez robie błedy bo pisze szybko a nie patrze na to co pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a może pożycz od kogoś jakąś kurtkę na zimę? Nie wiem jak gabarytowo się twój facet w porównaniu do Ciebie wychodzi ale gdybym ja musiała w zimie chodzić z mega brzucholkiem to bym mojemu polary i kurtki zabierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja znam Twoj park:) fajny jest:) a takich przedstawicieli super miec! zawsze cos skorzystasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie dramat to wezme od Mamy bo ona ma 40-42 rozmiar :) I koleżanka się zaoferowała tez jest troszke grubsza :) Swetry na pewno kupię ze dwa większe :) muszę przeglądnąc co ja mam w szafie :D No Mój park fajny i po prawej prawie ucieli mój blok :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na tego przedstawiciela dalej poluje miał być w piątek dupek ehhh . o ostatnio dostałam cała paczkę kawy 3 w 1 , był okres , że miałam chyba ze 20 herbat różnych, większość rozdałam bo ja nienawidzę herbaty chyba, że taka w granulkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nastrachalam sie, i to raczej nie jelita, bo wczesniej takiego dzwieku nigdy nie slyszalam. Dzisiaj mam wizyte u dr. Doroty, mialam nie isc w sumie bo nie bardzo mam z kim ale w takim przypadku wole isc i sprawdzic co jest. Jeszcze cisnienie mi skoczylo teraz bo moj dzwonil ze nie wroci na czwartek bo szef kupil jakies auto i musza je zaladowac a jezdza tam po czesci i wykrecac je sami musza wiec nie jest latwo takie dostawcze zaladowac a mowil ze na czwartek beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem balkon jest naprawdę super bo ma chyba 1,60 na 5m jeżeli dobrze pamiętam, ale koniecznie na wiosnę będę musiała mojego ścigać, żeby mi ścianki boczne wyłożył takimi plastikowymi panelami ściennymi to chyba z 10zł za m2 kosztuje więc mega wielka inwestycja to nie będzie a może mniej dymu będzie lecieć. I nie będę się z sąsiadami na balkonie spotykać, bo nas dzieli tylko taka cienka metalowa blaszka w której nie wiem po co ale jest pełno otworków przez które wszystko widać. Ogólnie mi się tu dobrze mieszka nie narzekam ludzie są ok większość w wieku ok 30-40 lat. Więc nie ma ani nocnych imprez ani porannych audycji radia maryja :D Za tpo jest masa dzieci z czego 90% to dziewczynki, więc nic dziwnego, że my też dziewczynkę będziemy mieć tu musi jakaś żyła wodna przepływać :) Asia piesek model pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia tez mysle ze czasem lepiej isc i zrobic z siebie glupka niz pozniej pluc sobie w brode ze sie nie poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×