Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

tak, podanie skladasz w marcu, a dziecko zostaje przyjete we wrzesniu (w momencie przyjecia dz do przedszkola musi miec ono ukonczone 2,5 roku - oczywiscie jak sa wolne miejsca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zapraszam! U nas tez rekrutacja w marcu, ale u nas tez przyjmuja od 2,5 lat, takze Olcia pewnie pojdzie jako 3 latka do przedszkola. Ja szukam powoli zlobka dla Nati! Ale robie to z ciezkim sercem! Chetnie posiedzialabym z nia dluzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej doczytam :) Inka na odparzenia najlepszy alantan ale zwykly nie plus albo poprostu maka ziemniaczana ale na suchutka pupke trzeba posypac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne żłobki są starsznie drogie , ja tylko jak bede miec pesel to sie zapisuje do tego na prokocimiu , osób jest 200, ale podobno są sposoby zeby sie dostac wczesniej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Kanatika My pojechalismy tylko w jedno miejsce, ja czekalam z maluchami w aucie a moj poszedl zaswiecic swieczke u babci a w niedziele wybieramy sie na cmentarz do mnie skad pochodze czyli do skotnik i do rodziny mojego do olszanicy a jutro jedziemy z maluchami do rodzinki do Szczucina (za tarnowem), am nadzieje ze wszystko bedzie ok po drodze bo tak daleko jeszcze nie jechaly :) Esister witamy ponownie :) milo ze pamietalas jeszcze o nas po takim czasie :) Dziewczyny dzisiaj doczytalam sie ze to marudzenie w ciagu dnia i malo snu to oznaka zblizajacego sie skoku rozojowego :) przed kazdym takim jest marudzenie i brak snu czy tez wzmozony apetyt. A czytalam o tym bo Milenka jest strasznie marudna i placze bez powodu i tylko do przytulania wiec chyba nam sie cos bliza :) tu mozecie poczytac o tym http://spec.pl/rodzina/niemowle/poznaj-skoki-rozwojowe-niemowlat Inka na kiedy Ty masz termin do dr doroty? jesli sie jednak do niej nie wybierasz do promedu to udalo by mi sie wbic na Twoje miejsce? ;) wogole to moj M widzial zdjecia Olci i mowi ze jest baaaaardzo podobna do Ciebie i ja tez tak uwazam :) Ineezz wspolczuje goraczki pewnie biedna sie bardzo meczy przez to... Dziewczynki mozecie polecic mi jakis dobry i niezawodny termometr dla bobaskow? kiedys ten temat byl poruszany ale ciezko znalesc to teraz, a mysle ze musze kupic zeby w razie byl w domu. Ania fajnie ze masz kogos bliskiego w ciazy, zawsze mozna powymieniac sie doswiadczeniami :) Co do brzuszka to wage mam prawie jak sprzed ciazy ale skora na brzuchu to jedno wielkie pobojowisko. Mam wrazenie ze ta macica nadal nie wrocila na swoje miejsce. Dziewczyny po cc kiedy Wam sie zeszy miesnie na brzuchu? bo ja mam nadal jedna wielka dziure a miesnie nadal po bokach tak jak w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika a masz jakieś żłobki upatrzone ? nie wiecie jak z oczekiwaniem? wszędzie ok roku? czy to prawda? Ja niestety bede musiala wrocic gdzies w lutym do pracy bo z 1 pensji nie damy rady ale nie mam pojecia co zrobić z Małym :( Niania odpada bo kosztowałaby nas wiecej albo podobnie do tego co zarobie:/ kurcze ciezko wrocic do pracy po macierzynskim jak sie nie ma babci w poblizu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka Kruszyna:) Wiecie co snilo mi się dziś, że urodziłam córke a nie syna:D i ze poród trwał 70 minut :d heheheh Co do imienia to mam dylemat czy dac Krzys Grzegorz *po Tacie( czy Krzys Ryszard *po dziadku , którego ja nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no Braun dobra firma. I tak kupie dopiero pod koniec miesiaca ale powoli sie pasuje rozejrzec za tym zeby nie wywalis kasy w bloto tylko kupic cos porzadnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie wiem na ile on jest skuteczny , w kazdym razie przetrwał juz jedno dziecko :D Musze tylko kaputurki sylikonowe kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ja mam termometr elektroniczny do ucha i na czolo (kosztowal 150 zl) ale przy dzieciach bardzo przydatny! Asia, no to troche pojezdzicie! Krakuska ja bede szukac zlobka w Hucie - panstwowego Angel moj syn ma 2 imie po mezu, natomiast Nati ma po mojej babci, ktora umarla dzien po narodzinach Natalki - niestety nie zdazyla jej zobaczyc ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere ja mysle o zlobku od wrzesnia 2013, bo tak pasuje mi wrocic do pracy. Bede pytac obok mnie na os. Kazimierzowskim, Dywizjonu, II Pulku - zobaczymy czy sie uda! Angel widze, ze prorocze sny Cie nachodza! Ciekawe jak tam Gosiaq zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no żyje, dziękuje za wsparcie, odespałam w ciągu dnia nockę , po śniadaniu nic mi nie było, po objedzie też więc chyba to jakieś jednodniowe było, dziwne w sumie. Ale do życia pewnie jutro dopiero wrócę, jako takiego. 🌼 Od 5tego w Lidlu ma być proszek Lovella za 19,99 jakby któraś chciała i fajne ( przynajmniej w gazetce na fajne wyglądają ) kurtki narciarskie za 111zł. Męskie i damskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam na pocztę pierwsze fotki jakie mi chłopak wysłała z sesji brzuszkowej, takie sobie są. widzę że jednak co rocznik tego fototechnika to gorsze zdjęcia robi ,,, czekam wciąż na fotki od pozostałych zobaczę jak reszta, ale widzę że coś się im nie pali z tymi fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie to zdjecie z cieniami, z usg , to w niebieskiej sukience :) Duzo płaciłas za fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, nie płaciłam nic, bo to byłam w studiu gdzie do szkoły chodziłam :) , spotkałam kiedyś mojego wykładowce i zapytałam czy mogę wpaść na sesje, dla studenciaków to zawsze coś innego niż sztywna modelka :) tylko jak po zdjęciach widać nie każdy się nadaje na fotografa , dlatego czekam z niecierpliwością na fotki od pozostałych, może będzie coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to super:) ja musze popytac wsrod znajomych kurde mogłam sie zebrac jak było jeszcez ładnie a teraz to juz za późno żeby Ciebei wykorzystac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska, nie kupiłam, dziewczyny ( studentki) przyniosły ,,, ja ogólnie za tym kolorem nie przepadam ale muszę przyznać że nawet nieźle to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, jutro ma być ładnie :) . jak Wam się chce zrobić wycieczkę na Brzegi to możecie wpaść koło 13-14 jak słoneczko będzie , bo wtedy najcieplej. Ale to byś mi dziś musiała dać znać bo musiałabym sobie sprzęt przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja Cie nie będę ciągnąc jak Ty mi zaczniesz rodzić to co my zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja i tak jadę na działkę, i jeszcze nie rodzę :) zero objawów u mnie więc luz, a z chęcią bym coś popstrykała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to wyslij mi numer do siebie na meila moze bym z ranca dała znac, moze mi sie uda Go najpier wyciągnac a pozniej by sobie pojechał załatwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to z rena ,,, my sie będziemy wybierać koło 8 - 9 tej pewnie . Na poczcie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik ja bede z psem szła kolo 7-8 :) tak na meilu zostaw :) ja z nim pogadam jak sie mecz skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×