Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

no przez te ciała ketonowe ... żeby wykluczyć tą cukrzycę :( więc pewnie będę musiała 2x pić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam dwójkę moich dzieci na Rydygiera. Sama zresztą jestem tam położną;). Nie zachwalam z tego względu,ale naprawdę było ok. Może było mi lżej, gdyż położne i lekarze to jednak moi znajomi, i było z kim pogadać itp,ale tam najlepiej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh kłucie w 1 i w 2 ? moze sie uda zeby tylko 1 raz była robiona. kolezanka robiła ostatnio i mowiła ze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Podczytuje was ale czasu na pisanie niestety brak. Co do apteki gemini jest naprawdę najtańsza ale uwaga na termin dostawy! Mi wyznaczyli chyba na za 2 tygodnie i musiałam zrezygniować bo bałam się, że urodzę wcześniej. Jeżeli ktoś ma jeszcze sporo czasu do porodu to smiało kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje wszystko w aptece Hygieia 2 dni i odbieram w aptece i jest o wiele taniej :) kurde jak zaczelam cycem znowu karmic i dokarmiac butla to schodzi mi ponad godzina na samo karmienie a gdzie tam jeszcze cos kolo siebie zrobic czy posprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka na kiedy masz termin na to USG? i zarejestrowalas sie juz do dr Stelmach? ja mam na 6listopada to moze uda Ci sie tez w ten dzien zarejestrowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witaj Hope! No jestem ciekawa czy się spotkałyśmy? bo ja również tam rodziłam moją dwójkę ;-), ale nie martw się też mam dobre zdanie o Rydygierze! Moją położną byłą Pani Ania - niestety nazwiska nie pamiętam! Muszynianka co do sesji, to jest tam cennik na stronce - ja na szczęście mam inne ceny, ponieważ jestem stałą klientką :-), ale poszukując innych fotografów w Krakowie to Magda i tak jest tańsza! Asia, właśnie nie wyobrażam sobie jak wygląda dzień z bliźniakami. Pamiętam jak odciągałam mleko Kamilowi: godz odciągałam, pół godz karmiłam, pół go usypiałam, więc na sen zostawała mi godzina i znowu powtórka! Chodziłam jak zombie! Przez 2 miesiące! Ania fajnie, że umówiłaś się na to połówkowe - to bardzo ważne badanie i fajnie widać dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze tylko ja z marca jestem bo duzo was z konca roku :D kurde nie wiem co mojemu na urodziny kupic, myslalam ze urodze blisko 10.10 to prezent miala bym z glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika nie jest tak zle :) tylko w nocy jest najgorzej bo sie spac chce, i tak 20min jedno cyca 20min drugie cyca a w tym czasie moj juz pierwszemu butle wciska i jak skoncze z cyckiemto drugie butla dopajam tez jakies 20 min to juz jest godzina a jeszcze wczesniej jakies 10 min na zrobienie mleka wiec w sumie jakies 1,5h z przewinieciem schodzi wiec zostaje 1,5 na sen bo poki co nie sciagam bo nie mam za bardzo co :O musze opanowac karmienie dwojki na raz bo poki co ciezko mi to idzie, przdala by sie trzecia reka i karmienie na lezaco mogla bym wtedy kimnac sie tez :P a mam pytanie ile Wasze pociechy spedzaja czasu przy cycu tak zeby sie najesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a Ty kupiłas ta poduche do karmienia blixniaków. Jak piszecie ze Tyle schodzi to coraz bardziej skłaniam sie ku butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas całkiem nieźle dziś w nocy tylko kiszka była bo 2 razy mała się obudziła a poprzednio udawało mi się ją nakarmić i uśpić o 23 i sama szybko szłam spać i ok 3.30 znów pobudka a później koło 8. Ale ona nie budzi się regularnie co ileś tam godzin i te pory karmienia się nam przesuwają i tej nocy aż 2 razy mi się trafiło. Angel karmienie samą butlą wcale nie jest łatwiejsze ja ok 20-30 minut ściągam obie piersi mała butle 110 pochłania w ok 30-40 minut bo muszę jej przerywać, żeby odbijała bo mi ulewa, jak już zje to też z nią chodzę z 10-15 minut z głową wysoko, żeby odbiła i ładnie do brzuszka wszystko poszło, później ją przewijam a że ona zawsze sika mi w trakcje i nogi mi prostuje i nie mam jej jak ubrać, a na koniec jak już ją ubiorę to ją do cyca dokładam niech sobie pomemla i dopije ile jeszcze chce i na cycku w 10-15 minut dziecko śpi. Więc to wszystko trwa sobie i takie jej rozbudzenie od chwili kiedy ją z łóżeczka wyjmę a później znów wsadzę trwa ok 1,5 godziny a jak muszę odciągać to mi aż 2 godziny schodzi. Czasami ja ją bach do łóżeczka a ona mi mega kupę zacznie walić to nie mam sumienia jej zostawić w takim pełnym pampku i na nowo przewijanie i cyc. W nocy jest masakra bo mi głowa na boki strasznie lata ja potrafię przysnąć w minutę więc jak ją unoszę do odbicia to spaceruję po mieszkaniu, bo inaczej mogłabym zasnąć. Może mi tak długo schodzi bo ja z nią walczę sama. Gdyby tak jak u Asi mój mi w nocy pomagał to było by prościej, ale nie mam sumienia go budzić bo wiem, że ja jakoś w dzień mogę chwilę się przespać jak mała kima a on się będzie biedny w pracy męczył. Więc wolę niech w nocy śpi a wieczorem mi coś pomorze przed spaniem. Jutro i w sobotę idę na zajęcia na uczelnie to się będzie miał okazję wykazać, ehh aż się boję czy uda nam się czasowo zgrać z tym, żeby mi mleka starczyło. Więc jutro chyba nie będzie karmienia na żądanie tylko będę musiała mała wcześniej dobudzać, tak, żeby ją nakarmić tuż przed wyjściem. Wizytę na USG mam na 7.11 na godzinę 10.30. A do dr Stelmach się nie umawiałam w sumie to nie wiem kiedy należy po porodzie zrobić wizytę kontrolną? Ale chyba nie pójdę 6.11 bo tak dzień po dnu to mi się nie chce po lekarzach latać tym bardziej, że nie mam z kim małej zostawić a w tym promedzie to się siedzi pół dnia :( Mojego wysłałam do Promedu w ten wtorek po zaświadczenie do becikowego i może uda mi się dziś podskoczyć z małą do MOPSU i to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja jestem z 25 lutego :) Wysłałam na e-mail jeszcze 3 fotki Olci :) Jak dostanę je wszystkie to coś więcej ewentualnie wam wyślę. Wiem tylko, że dziewczyna za sesje bierze 200 zł. Jak by któraś była ewentualnie zainteresowana po tym jak obejrzy więcej zdjęć to mogę się podzielić namiarem :) I zapytam się jej czy robi sesje ciążowe. Lece pod prysznic a później na spacerek do MOPSU papa miłego dnia zaglądnę tu późnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ale z butli zawsze widzisz ile zjadła a cyca no nie bardzo :) Wiadomo przewinąc trzeba. Ehh zobaczymy jak będzie , może lepiej sie nastawić, że będzie barzo ciezko i sie mile zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) mój Bąbelek będzie z lutego lub z marca (tak jak tatuś) Angel otóż to lepiej się nastawić, a później być mile zaskoczonym :) Inka Olcia jest słodka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski ja od 7 na nogach a przed 9 bylam na lidlowych zakupach;] sporo juz rzeczy nie bylo jak na ta godzine.Obkupilam sie ładnie;] rajtki i skarpetki z ABS'em,ogrodniczki,bluza z uszami,ders,bluza ta wloczkowa:D jedynie to mnie dres rozczarował,a tak to ok:D wczoraj bylam w tesco na kobierzynskiej kupilam body z dł rekawem pieciopak wiec na razie przystopuje kanatika super,ze juz nie chorujecie u nas coraz lepiej swietna strona pani fotograf szoda,ze wczesniej o niej nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ta bluza z uszami co Ci sie podobała na prawde jest fajna taka mieciusia i miskowata;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam pajaca nawet nie ogladalam bo moja nie lubi;] spadamy na spacer byee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ale dziś pogoda superowa, udało mni sie zwlec i wyjsc na spacer. Poszlam do lidla, bo siostra wypatzryła jakis dresik dla małego i rajciochy z absem, ale jak byłam o 13 to niestety nic nie było, rzadko tam chodze i sie zastanawiam czy tak przebrane czy tak mało towaru wykładaja?? ale tez sie skusiłam na ten termometr, wiem że u mojej siostry sie sprawdza taki, ale tez były juz tylko 3. na powrocie wstapiłam do Mcdonalda na shake:)) No i byłam u lekarki po to zaswiadczenie, także dziś taki łażony dzien. wypiłam dzis chyba z litr pepsi i mnie tak beka ze hoooo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×