Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

oglądałam na kingi, bardzo mi się podoba . Tylko w krk kosztuje 380 zł. Jak mi z uzywanymi nie wyjdzie to wezmę nowe za 255 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne :) ja też mam jak coś drewniane ale troszkę szczebelki trzeba byłoby podrasować ;) kurde ale ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy znów kupujecie??:)) a ja własnie zaliczyłam wielkiego rzyga;( eh.. masakra jakaś myslałam że ten etap mam za sobą, ostatnio to chyba z miesiąc temu miałam takie jednorazowe i tez po dłuższej przerwie. katastrofa jakaś... czuje sie fatalnie... a przecież zjadłam to co zwykle, kanapeczki z serem i chrzanem i popiłam herbatą i cos mnie zmuliło po tym, no chyba że się małemu przejadło:)) widze że oglądacie łóżeczka turystyczne, myślicie że one lepsze niż zwykłe drewniane? ja sie boje że one mało stabilne i że się tzreba do nich duzo schylac bo nie mają takchich regulacji wysokosci jak te tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) też tak miałam jak namiętnie jadłam kiełbasę żywiecką ;) hahahahha młody powiedział dość rzygiem i teraz nie patrzę nawet na nią ;) a co do łóżeczka to moja droga one są regulowane tak samo jak drewniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowałam z niego jednak, cos mi w nim nie pasuje ;/ Muszynianka ale Ty poczatek no nie dobrze pamietam ? kurcze podobno na dziewczynke najbardziej muli :d Ja wymiotowałam dwa razy ale raz po mac donaldzie więc omijam już szerokim łukiem ( z wyjatkiem lodów) i raz po pizzy ale ja ja zagotowąłam w mikrofali i była blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce turystyczne bo mam małe mieszkanie w razie czego składam i jest miejsce , plus tez taki ze wrzucam w bagaznik i jedziemy. Majac drewniane musiała bym miec i tak drugie na wyjazdy. Jedni je chwalą inni nie trzeba wypośrodkować :) Do mnie przemawia to , że sa takie z kołyska z przewijakiem i innymi bajerami, w efekcie cena wychodzi jak za zwykłe drewniane łózeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie nie poczatek bo dzis równo 20 tydz, a ścigło mnie jak niewiem... katastrofa, az w nosie czuje wszystko bleee..... no ja też najpierw myslałam o turystycznym ze wzgledu własnie na miejsce i że łatwo go złożyć, tylko myslałam że one są mneij wytrzymałe i nie maja takiej regulacji wysokosci jak drewniane. także może sie za takimi bedziemy rozglądac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki to w takim razie z koleżanka z mielna pomyliłam :D Jedz sobie na kingi je oglądnąc są chyba 3 modele tam :) Kolezanka uzywa a ma 3 letnie dziecko , chyab po pół roku na nie przeszła :) regulacje są dwie zazwyczaj na niemowlę no i póżniej dla większego malucha. Górny poziom jest do 9 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kingi w miare blisko to trzeba bedzie sie przejechać, widziałam własnie wczoraj reklame ich jak jechałam tramwajem. a do niego tez tzreba kupować ten taki grubszy materac? czy to juz z reguly w komplecie, bo do drewnianych wiem że siostra kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorki bo gadałam przez tel, materace w fajnych cenach sa na łuzyckiej , mozliwy odbiór osobisty kokos pianka gryka kosztował 50 zł, oni sie ogłaszaja n a allegro :) Kolezanka kładzie dziecko na tym matercauz łózeczka ale on to sie bardziej jako mata na dywan nadaje moim zdaniem :) Naj;epiej jak sobie wymacasz tam na kingi sa rózne materace :) tyle ze tam jest trochę drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jakaś opcja jest, bo tez wolałabym takie mniejsze łóżeczko z mozliwoscia złożenia, bo czuje że nam mieszkania nie oddadzą do porodu, a w obecnym pokoiku to niewiem jak sie pomieścimy z tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Muszynianka witaj w klubie rzygaczy kuzwa czuje sie przeokropnie mam okres od wczoraj,łep mnie naparza i dzis mnie zmuliło.Co do wymiotow w ciazy to mi nie mow nawet u mnie to byl nieodlaczny element dnia x2 lezenie w szpitalu 5dni super polecam z nudow bo juz wszystko zrobilam łacznie z obiadem dla nas i malej wlkejam nowke sztuke tabelke,ktora jest tez na @ nie wiem czy w ogole jest ona potrzebna,bo jakos zadna nie chce nic poprawiac a szkoda bo moze komus nowemu sie przyda info o szpilatu angel a to lozeczko nie jest malo wytrzymale skoro ktos juz zszywal?tak mysle,ze siolidniejsze sa drewniane LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ------------*W.Szpital Jopka-------------------16.12------CC?---------?------------------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn-------------Kopernika ania01985 GosiaqKR Muszynianka dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja-----------------CC----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-----SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011---------CC----------Żeromski esistere----------Gniewko--29.07.2012------SN----------Rydygier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Rydygier asia1160-----Milena,Maksymilian...09.2012--CC----------Rydygier inka_1988----------Aleksandra--...09.2012--SN----------Rydygier fabi784------------...........--1.09.2012--CC----------Nartowicz maryjka------------........................CC----------Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem inezzz , ale zdecydowałam, że kupię nowe a nie uzywke :D Kolezanka ma i chwali więc ciezko stwierdzić, ale może faktycznie ona jest na 1 dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz jestem uwzględniona, to sie dopisze:)) ehh czuje sie fatalnie.... głowa jeszcze mi chyba dochodzi LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ--- ----*W.Szpital Jopka------------------16.12------CC?---------?------------ ------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn-------------Kopernika ania01985 GosiaqKR Muszynianka----------26.02--------?--------syn--------------Kopernika dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja---------------------CC-----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-------SN------------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011------------CC-----------Żero mski esistere----------Gniewko--29.07.2012--------SN-----------Rydygier Iza1508-----------Anna--15.08.2012------------CC----------Rydygier asia1160-----Milena,Maksymilian...09.2012---CC----------Rydygier inka_1988----------Aleksandra-.09.2012--------SN----------Rydygier fabi784------------...........--1.09.2012---------CC----------Narutowicz maryjka------------........................---------CC----------Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel nom mozliwe ze na jedno dziecko:D zdrzemnij sie pod stołem:D mnie tez łep boli,a jak boli to zawsze wymiotuje potem nie wiem co jest grane dobrze ze @ mam bo bym mogla przypuszczac ze ciaza :D tabelka sie pozmieniala,ze ho ho.Muszynianka fajnie ,ze sie dopisalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh juz bliżej niz dalej, mam jakis paskudny dzie ń wszytsko mnie wku***** ;/ Przyjde do domu wydre sie na mojego o jakas pierdole i afera gotowa ehhh Co i tak nie zmienia faktu ze na niego zła jestem w jakims stopniu ;/ Ja pamietam ze jak miałam okres dto pierwsze dwa dni masakryczny ból brzucha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel niestety to nieprawda ze wymiotuje sie na dziewczynke :) w ciazy nie mialam ani nudnosci ani wymiotow nic tylko bolace piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to Gratuluje nowym mamusia :) i najlepszego dla Dawidka :) podczytuje czesto ale nawet nie mialam kiedy napisac, bo ciagle cos sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez podczutuje ale brak czasu niestey na pisanie :) u nas nic nowego oprocz tego ze moje Bobaski koncza dzisiaj 3tyg :) polozna juz nie bedzie przychodzic mam nadzieje bo jakos irytuje mnie ta kobieta. Ech ciagle ciuszki ktos przynosi a ja nie mam gdzie tego trzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ--- ----*W.Szpital Jopka------------------16.12------CC?---------?---------- -- ------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn------- ------Kopernika ania01985-------------27.02-------?---------syn?-------------Żeromski GosiaqKR Muszynianka----------26.02--------?--------syn----------- ---Kopernika dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja---------------------CC-------- ---Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-------SN------------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011------------CC--------- --Żero mski esistere----------Gniewko--29.07.2012--------SN---------- -Rydygier Iza1508-----------Anna--15.08.2012------------CC--------- -Rydygier asia1160-----Milena,Maksymilian...09.2012---CC----------R ydygier inka_1988----------Aleksandra-.09.2012--------SN--------- -Rydygier fabi784------------...........--1.09.2012---------CC----- -----Narutowicz maryjka------------........................---------CC--- -------Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska ja tylko tak słyszałam ;p;p ehh nie ma w takim razie zadnej reguły:D bo kolezanka mam co niby smaki na chłopaka miała a tu dziewczynka :) Ania udanego weekendu:) Asia u mnie to samo juz nie mam gdzie trzymac:) ale to dobrze nie zmarnuja sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×