Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

:d ja kupiłam ostatanio mrożone w polo, ruskie sa oki, ale te z truskawkami jakaś porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja moge smialo polecic krem ziajki od 1 dnia zycia a bambino uzywam tylko oliwke bo jj je uczulala i podobno wiekszosc dzieci uczula. az ziajki uzywam jeszcze emulsji do kapieli, cos jak oilatum ;) emulsja koszt ok 10zl a krem 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja sama robiłam po raz pierwszy ruskie :) wyszły chyba smaczne tyle że coś w farszu mi brakuje, ale jak wrócą do domu z pracy to ocenią ;) od babci inaczej smakują ... ale tak to jest jak ktoś inny zrobi ;) o ziajce też słyszałam że dobra :D Ciekawa jestem jakie ceny są kosmetyków i pampersów np. w SELGROSIE czy MAKRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do próbek już zamówiłam :) i mam 3 inne osoby na które sobie zamówię ;) hahahahhaa :) tyle że muszą najpierw wyrazić zgodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robie ruskie to minimum 150 więc rzadko się to zdarza :D zna się któraś zwas na sprawach związanych z kkomornikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wyszło z 80 ;) czyli muszę się rozkręcić ;) jak coś potrzebujesz to możesz napisać -> moja koleżanka pracuje i mogę się dowiedzieć :) Wczoraj Bąbel był tak grzeczny że na wieczór się martwiłam a dziś już widzę że wracają kopniaki do normy ;) heehhe Byłam na spacerku :) ale się super zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, dziękuje ja tez odp :) ide sie polozyc bop przed chwila mnie taaak brzuch biolał ze prawie łzy mi leciały. wrzuced jutro łózeczko które zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Angel Ciebie pewnie juz lapia te skurcze przygotowujace, ale jak by czesciej bolal to lebiej do lekarza sie zglos. Ineezz Wszystkiego Najlepszego!!! 🌼 :) Ja dzisiaj mialam ciezka noc, juz od 3 nie spie Malej nie moglam uspac i zasnela dopiero jak moj jej prosto do ucha zaczal chrapac heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Asia ta noc chyba taka była ja już od 2 czuwałam ... chyba że to już przełączenie się na system matkowy ;) hehehe Dziś mamy już połowę za sobą :) :D ja piernicze ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Ty weź mnie nie starsz bo jak to tak boli to ja poprosze o uspanie do porodu ;/;/;/ to było takie uczucie jak by mnie ktoś ciachał nożem w środku ;/ Ja o dziwo mam pobudki w nocy , ale na chwile i spie dalej :) mineła bezsennośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja! przeglądam allegro w poszukiwaniu zabawki na zbliżający się roczek małej, ale zamiast zabawki rzuciło mi się w oczy to: http://allegro.pl/dziewczynka-same-konkrety-nowe-i-next-0-3-6m-i2688481682.html nie wiem, czy któraś spodziewa się dziewczynki.... bo ostatnio same chłopaki na forum! Patrycja i Ola - śliczności dziewczyny!!!! Angel co z tym bólem brzucha/?????? no i brzusio super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się nasze forum wycisza ;) ja byłam na zakupach w bonarce w oszołomie :) i z mamą po biustonosz w triumphie a tak po galerii całkowity zakaz chodzenia do 27 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za czasów triumpha kupiłam dwa komplety i został mi jeden . Jeden się zrobi ł okropny miski były miekkie takie półusztywnone i odkształcioło sie cholerstwo starsznie. Drugi mam całkiem miekki taki koronkowy i jest mega ładnie sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą pu-erh ? bo taką dostałam a kojarzę że koleżanka ją piła jak się odchudzała :| Kurde coś dziś mam jakiś dołowaty dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta, ona jest w duzych ilościach na odchudzanie . J apiję jedno rano , nie amm wtedy problemu z toaletą ;p;p Bo róznie to bywało wczesniej :D Opinie sa oczywiście rózne, że wolno i że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide za tydzien do lekarza an wizyte :D przeliczyłam i przy dobrym układzie zostały mi jesczez tylko 2 :) no maks 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×