Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Iza przykro mi,ze windi nawet nie pomogło:(masakra jakaś biedna Aneczka :* kanatika super masz dzieciaczki!!! z tym bananem to faktycznie swietne zdj ja strugam malej lyzeczką i jak jeszcze cieplo bylo to zawsze na spacerze podawalam uwielbia owoce wszelkiego rodzaju;)co do spaceru juz pisalam,ze ja z Majcią jestesmy chetne;] Ania cieszę sie,ze u Twojego skarbka wszystko dobrze oby tak dalej:D Angel ja Ci dam solarium hihi idz sobie na opalanie natryskowe polecam:Dmozna w ciazy! Asiu mezowego postaw do pionu! ja Cie pociesze,ale odkad moja mała juz nie jest taka mała to małżon nie wstaje do niej wcale ;-[ teraz juz sie raz budzi na mleczko wiec tez nie narzekam.Postanowilam,ze jak skoncze oilatum to sporobuje tej ziajki co polecacie:D Muszynianka ja tez brałam asmag forte konskie dawki pomaga na skurcze nawet teraz łykam bo nie raz mam taki skurcz łydek w nocy,ze az chce noge urwac. krakuska co dzis serwujesz małej?ja chyba krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja anwet nie tyle skurcze mam co ja wstane to mnie boli jak bym zakwas miała :) Inezz nie cche natryskowego bo to drogie i na krótko starcza mam samoopalacz w domu hehe ale bo je sie twarz wysdmarowac :D Ja wczoraj zrobiłam zupe pieczarkową chyba kg pieczarek usmazyłam i później blenderem to wszytko . A mój ze zupa brzydko wygląda no a jaki mam miec kolor jak to grzyby, na szcześci zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczna rodzina i dłuższe urlopy macierzyńskie "W tym czasie kryzysowym słowo 'bezpieczeństwo' ma swój drugi, intymny, ludzki wymiar. To jest bezpieczeństwo polskiej rodziny i polskich dzieci. Potrzebujemy rewolucji" - zapowiedział premier, obiecując, że zostaną przedstawione plany przedłużenia urlopu macierzyńskiego do roku. "Będziemy proponowali rodzicom taką formę urlopu, w którym będzie można otrzymać 100 proc. wynagrodzenia, jeśli rodzice zdecydują się na sześć miesięcy, oraz 80 proc., jeśli matka i ojciec zdecydują się na roczny urlop macierzyński" - zapewnił Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sretete i tak nie wierzę ! JA TEŻ NIE !!!!!! co do obiadu to strajk dzień 2 ! a ja zjem chyba takie spaghetti z kubeczka bo mnie nosi na nie chyba już od miesiąca choć wiem że to chemia ale co mam zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zupa brzydko wygąda:)) heheh dobre:)) choć mój mężul też wczoraj wydziwiał przy zupie i pytał co tam pływa i czy grysik dałam jak dla dziecka, a mi sie poprostu jogurt troche zciął;) no już widze jak dadzą rok macierzynskiego i to płatnego, ehh obiecanki cacanki. zjadłam sniadanko i juz jestem zmęczona:)) eh.. aa i wzięłam ten asmag:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas sie zaczyna okres częstszego obiadowania :) o w zimie to jakośbardziej człowiek ma ochote cos an ciepło zjeśc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za trudne ;p Kurde a ja kiedys na kuchni pracowałam :d Lubie stripsy z kurczaka tylko ze kuchnia po nich wygląda masakrycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skonczylam karmic... teraz czas na prysznic i zjesc jakies sniadanie w koncu, Ania ale narobilas smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ukatrupie! i mi slina po pas sięga! mniam i te warzywka do tego pychaa Asia na spacer korzystac z pogody weekend zapowiadali brzydki;/ w sob bede miala gosci :D my zmykamy sie ubierac i do koni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i co do opalania natryskowego -fakt trochę trzeba dac ;/ale na pewno bezpieczniejsze niz solara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm pyszności, nawet mnie ochota na jedzenie naszła:)) ja w gotowaniu to kiepściutka jestem, dopiero od niedawna w kuchni ucze sie urzedować, az wstyd przyznać:)) także ja w prostych daniach się specjalizuje, może keidys mnie najdzie na gotowanie czegos wymyslnego:)) zmykam na spacer- kierunek tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak w cieście francuskim :) 1 podwójny filet z kurczaka, Ciasto francuskie Ser żółty (gouda) 30 dkg Pieczarek cebula Przyprawy Pierś z kurczaka myjemy i filetujemy na mniejsze kotlety. Pieczarki myjemy, obieramy, podsmażamy wraz z pokrojoną cebulką do momentu aż nadmiar wody odparuje. Rozwijamy i dzielimy ciasto na 4-5 części Filety z oby stron obsypujemy ulubionymi ziołami np. sól, pieprz, curry, czosnek, vegeta na każdy filet kładziemy plasterek sera żółtego i porcję wcześniej podsmażonych pieczarek Zamykamy ciasto w kieszonkę i nacinamy aby mięso mogło odparować. Wierzch smarujemy rozkłóconym żółtkiem, pieczemy 30 min w nagrzanym wcześniej piekarniku na 200st C Podaje z sosem czosnkowym i warzywami na patelnię SMACZNEGO Dziewczyny nic trudnego :) czas przygotowania 20 min tu macie ordżinalny przepis ale ja sobie zmieniłam tak aby każdy miał swoją porcję na talerzu http://www.przepis-kulinarny.pl/piers-kurczaka-w-ciescie-francuskim-id1464.html jeśli któraś ma jakiś szybki sposób na mięsko to poproszę bo za tydzień mam gości a nie chciałabym ich faszerować tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie , a ja juz mam obiad dzisiaj ;p kurcze moze zrobie kiedys faktyznie nie wydaje sie jakoś bardzo trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam wczoraj gordona ramseya na tlc niby jakieś wykwintne dania robil a ja bym tego nie tklneła :d jakies takie dziwner to wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam nalesniki z jogurtem waniliowym , 2 szt i wcale nie pojadałm ;/ Musze bar mleczny zachaczyc bo Mój sobie zażyczył pierogi z borówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym zjadla nalesnikow :D chyba na kolacje sobie zrobie :P Wiecie co tak czytam o antykoncepcji bo pasuje o tym juz pomyslec i sie zastanawiam nad zastrzykami, takie co sie podaje raz na 3 miesiace. Tabsy odpadaja bo znajac mnie to zapomne jeszcze przy dzieciach to wogole, a plastry jakos mnie nie przekonuja. Spirala tez odpada bo jakos nie wyobrazam sobie zeby mieli mi tam cos wsadzic a po za tym jest duze ryzyko uszkodzenia czegos tam w srodku a chciali bysmy jeszcze kiedys zafundowac sobie malenstwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm o wkladce nie czytalam jakos mi umknelo ze jest takie cos jeszcze. Kurde skoro mowisz ze zle sie czula po zastrzyku to sama nie wiem, moze miala zle dobrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×